Kueshi, Pure & Clean, Revitalizing Face Toner (Rewitalizujący tonik do twarzy)

Kueshi, Pure & Clean, Revitalizing Face Toner (Rewitalizujący tonik do twarzy)

Kueshi Revitalizing Face Toner doskonale oczyszcza, nawilża i przywraca równowagę skórze, zapewniając uczucie świeżości i miękkości. Rewitalizujący tonik do twarzy Kueshi Revitalizing Face Toner zapobiega błyszczeniu się cery w strefie T i zmiękcza suche obszary, pozostawiając na skórze uczucie komfortu.

Skład: .

Świetny, ale za drogi!

Ogólnie jestem zadowolona - skóra jest wyraźnie oczyszczona, ale bez uczucia ściągnięcia. Tonik jest delikatny, pięknie pachnie i pozostawia uczucie nawilżenia. Pomimo tego, że nie przepadam za pachnącymi kosmetykami, ten zapach mnie przyciąga.
Jedynym (ale decydującym) minusem jest cena - niestety z uwagi na nią raczej nie kupię kolejnego opakowania.

Przyciąga zapachem

Zapach intensywny ale cudowny, od razu mi się spodobał. Orzeźwia i uspokaja. Tonik delikatny, nie podrażnia skóry twarzy. Ogólnie trochę drogi. Bardzo wydajny. Po prostu go uwielbiam :)

Moja perełka

Kosmetyki od KUESHI są produkowane z naturalnych składników , nie są testowane na zwierzętach , i nie uczulają . Tonik w swoim składzie zawiera aloes , rumianek i nagietek . Oczyszcza skórę i nawilża , pozostawiając uczucie świeżości i miękkości a przy tym pięknie pachnie. Jest idealny do cery suchej i wrażliwej . Jak dla mnie jeden z najlepszych . Nie piecze nie podrażnia . Jeszcze nie zużyłam pierwszego opakowania a już zamówiłam drugie :)

Dieta na AZS

no błagam...

za tę cenę można kupić miliony lepszych toników. Be glossy rozpromował ten produkt, rozumiem ich, muszą jakoś pozyskiwać klientów, ale ten tonik jest absolutnie przeciętny. Nie ma ani jakiegoś zjawiskowego składu, pachnie przyjemnie, ale chemicznie i słodkawo, działanie też jest zwyczajne.. I jeszcze jeśli Ziaja za 8 zł może sobie pozwolić na DMDMHydantoin w składzie, to nie widzę powodu dodawania go do toniku za 40 zł!!
Jedynym plusem jest możliwość przetestowania nieznanego kosmetyku z innej części Europy, uwielbiam to(podobno jest to hiszpański kosmetyk :))! Jestem za urozmaiceniem życia kosmetycznego, nawet jeśli testowany kosmetyk to lekka porażka :)))

Zabierzcie to ode mnie!

Tonik otrzymałam w pudełku beGlossy- i całe szczęście, bo gdybym kupiła go za cenę regularną plułabym sobie w brodę. Moja cera po użyciu wygląda jak polana kwasem. Ostry zapach, wysoka cena.
Użyłam raz, mam na stanie- jak ktoś chce oddam za darmo.
NIE polecam!!!

Używam tego produktu od: raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

mój hit!

Kueshi dostałam w Glossy Boxie. bardzo mnie zaciekawił, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. natychmiast go przetestowałam. przypadł mi do gustu! :)

PLUSY :
- piękny zapach,
- nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy,
- oczyszcza i łagodzi stan skóry,
- świetny dozownik,

MINUSY :
- jedynym minusem wg mnie jest jego dostępność w Polsce, a raczej jej brak. z tego co pamiętam jest to produkt zagraniczny

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Całkiem fajny tonik.

Pełnowymiarową butelkę tego produktu znalazłam w GlossyBox. Marka do tej pory mi nie znana, ale szybko udało się odnaleźć komplet interesujących mnie informacji na stronie producenta.
Kosmetyk hiszpański (chyba do tej pory nie używałam żadnych kosmetyków z tego kraju) i co jest dużym plusem - nietestowany na zwięrzętach :)

Tonik stosowałam każdego wieczoru po usunięciu makijażu, a przed nałożeniem kremu. I sprawdził się naprawdę fajnie!

Konsystencja - woda, jak to tonik, z tym, że o delikatnej różowej barwie.
Zapach - jest w porządku, kojarzy mi się ze świeżo wyciskanym sokiem jabłkowym.

Doskonale przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji, więc spełnia swoją główną rolę.
Usuwa resztki zanieczyszczeń i wyraźnie nawilża skórę (ale nie pozostawia żadnej tłustej warstwy).
Odświeża, budzi skórę, jest bardzo przyjemny w użyciu, zostawia uczucie świeżej, jakby przetartej poranną rosą twarzy ;)
Absolutnie nie podrażnia, nie wywołuje zaczerwienień ani pieczenia skóry, a wręcz przeciwnie - mam wrażenie, że koi zmęczoną skórę. Nie zapycha.

Minimalistyczna, przezroczysta butelka posiada wygodny dozownik - łatwo nalać na wacik odpowiednią ilość produktu.
Wydajność w normie.

W składzie dużo fajnych ekstraktów, które jak mniemam odpowiadają za to uczucie świeżości i wyraźne nawilżenie (aloes, rumianek, nagietek), ale jest też jeden duży minus - niebezpieczny dla skóry i organizmu konserwant DMDM Hydantoin. Szkoda, bo bez niego produkt mógłby zakrawać o ideał. .
No ale pewnie właśnie dzięki niemu można stosować tonik aż przez 12 miesięcy od otwarcia.
Brak w nim alkoholu i parabenów, które to można znaleźć w większości toników dostępnych na rynku.

Mimo swoich fajnych właściwości tonik jest jednak odrobinę za drogi (43zł).
No i kolejnym minusem będzie dostępność - nie mam pojęcia gdzie w PL można je kupić stacjonarnie, być może w ogóle nie można.
A szkoda, bo po przetestowaniu tego produktu miałabym ochotę na więcej.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka