Kueshi, Pure & Clean, Revitalizing Face Toner (Rewitalizujący tonik do twarzy)

Kueshi, Pure & Clean, Revitalizing Face Toner (Rewitalizujący tonik do twarzy)

Kueshi Revitalizing Face Toner oczyszcza, nawilża i przywraca równowagę skórze, zapewniając uczucie świeżości i miękkości. Rewitalizujący tonik do twarzy Kueshi Revitalizing Face Toner zapobiega błyszczeniu się cery w strefie T i zmiękcza suche obszary, pozostawiając na skórze uczucie komfortu.

Ok

Niweluje ściągnięcie skory , odświeża i wyraźnie poprawia jej kondycję . Pięknie pachnie , opakowanie jest eleganckie i wytrzymałe ( przetrwało kilka upadków ) . Tonik jest dosyć wydajny .

Bajeczny, tylko ta cena...

Tonik otrzymałam w jednym z Beauty Boxów.

Butelka przezroczysta, tonik różowy, więc łatwo kontrolować ilość produktu, która nam została, by w porę zaopatrzać się w kolejny egzemplarz

Zamykany na klips, wylewa się przez dziurkę, która jest odpowiedniej wielkości (nie kapie ledwo, ale nie jest też ogromna, bez problemu można wydobyć odpowiednią ilość).

Zapach cudowny, owocowo-kwiatowy.

Tonik jest bardzo nawilżający, po użyciu pozostawia powłoczkę, ale to nie jest tłusta warstwa, po chwili się wchłania. Dla mojej suchej skóry to prawdziwa rozkosz! Twarz była po nim nawilżona, miękka, gładka i odświeżona. Wręcz czułam, że moja cera jest świetnie przygotowana na dalsze etapy pielęgnacji!

Niestety cena jest kosmiczna, dlatego nie planuję do niego wrócić w najbliższej przyszłości, jednak nie pogardzę jak wpadnie w moje rączki na jakiejś wyprzedaży :)

Kueshi Rewitalizujący tonik do twarzy

Jestem zachwycona tą firmą i tym tonikiem! Poznałam tę markę dzięki shinybox i jestem im bardzo wdzięczna.
Tonik idealnie myje skórę, pozostawia ją pachnącą

Fajny

Kolejny produkt z tej marki, który się u mnie sprawdził. Bardzo dobrze nawilża i odświeża skórę. Nie podrażnia, nie przesusza. Doskonale sprawdza się do maseczek z glinki czy tonikowych. Dodatkowo wydajny i ładnie pachnie :) Same plusy

taki sobie

Wreszcie udało mi się go zdenkować. Jakoś mi nie szło. Jest to bardzo przeciętny tonik w swoim działaniu o dosyć przyjemnym zapachu, przynajmniej na początku, bo później już nic nie czułam. Denerwowało mnie uczucie ślizgania po twarzy. Efekt mokrej twarzy i czekanie aż w końcu łaskawie wsiąknie w twarz. Butelka była tradycyjna. Cena zabójcza. Tyle pieniędzy za tak przeciętny tonik - to na pewno nie ja.

Bardzo mile mnie zaskoczył

Tonik jest inny niż większość toników . Co go wyróżnia ? Konsystencja. Zawiera coś, co sprawia, że tonik zaaplikowany na płatek gładko sunie po twarzy. Zawiera jakby olejek, ale nie daje tłustości.
Skóra po nim jest świeża i nawilżona.
Zapach kwiatowo-cytrusowy.
Do oczu raczej podchodzę ostrożnie, ponieważ kilka razy delikatnie mnie zapiekło .Nie był to jednak efekt długotrwały.

najlepszy

Jeszcze nie miałam tak dobrego toniku do twarzy. Świetnie nawilża i odżywia cere. Ma subtelny i delikatny zapach który bardzo przypadł mi do gustu. Przy regularnym używaniu zdecydowanie polepsza wygląd cery.

Znakomity!

Nie miałam pojęcia,że ta marka istnieje,póki jej produkty nie zagościły w Shinybox! Teraz tonik jest jednym z moich ulubieńców i nie wyobrażam sobie aby zbrakło go w mojej łazience:)
Tonik ma świetny zapach,jest delikatny,fajnie nawilża skórę twarzy,i przy dłuższym używaniu można zauważyć poprawę wyglądu cery.

Polecam gorąco każdemu, kto ma suchą skórę

Najlepszy tonik jaki do tej pory miałam. Oczywiście cena jest dość wysoka, ale często można go kupić na przykład 2 w cenie jednego, wtedy wychodzi coś koło 20zł. Bardzo wydajny, intensywny, ale piękny zapach. Nawilża.

Dobry

Kosmetyki marki Kueshi poznałam dzięki pudełkom ShinyBox. Każdy z nich przypadł mi do gustu. Rewitalizujący tonik to najlepszy produkt tego typu, jaki miałam okazję używać. Będę do niego wracać.

dobry, ale nie moja półka cenowa

Tonik jest bardzo dobry, nie przesusza cery, ładnie ją tonizuje. Ma delikatny przyjemny zapach. Butelka tradycyjna.
Nie jest to jednak mój faworyt ze zwględu na cenę. Lubię dbać o swoją twarz, jest to wręcz mój codzienny rytuał, ale nie uważam że drogie kosmetyki działają lepiej. Często nawet jest na odwrót - tanie mają lepszy skład i działanie.
Tonik ten był w którymś z kupowanych przeze mnie pudełek - sama na pewno inaczej spożytkowałabym takie pieniądze.

Świetny, ale za drogi!

Ogólnie jestem zadowolona - skóra jest wyraźnie oczyszczona, ale bez uczucia ściągnięcia. Tonik jest delikatny, pięknie pachnie i pozostawia uczucie nawilżenia. Pomimo tego, że nie przepadam za pachnącymi kosmetykami, ten zapach mnie przyciąga.
Jedynym (ale decydującym) minusem jest cena - niestety z uwagi na nią raczej nie kupię kolejnego opakowania.