Avon, Nutra Effects, Hydration Gel Cream (Nawilżająco - odświeżający żel - krem)

Lekki żel - krem Hydration Gel Cream Avon Nutra Effects szybko się wchłania, nawilża i wygładza, a także odświeża skórę. Przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc – w zależności od potrzeb. Kosmetyk nie zawiera parabenów i sztucznych barwników. Nawilżająco - odświeżający żel - krem Avon Nutra Effects Hydration Gel Cream jest testowany alergologicznie, odpowiedni do każdego typu skóry.

uniwersalne
nawilżające
Struktura
lekkie
w słoiczku
50 – 100ml

Nie sprawdził się

Niestety moja skóra uznała stosowanie go przeze mnie za pomysł nie najlepszy. Jestem typem, który ma wieczne problemy ze snem, więc uznałam, że postawię sobie na szafce nocnej tonik i krem nawilżający, żeby móc w ciągu tych kilku godzin, chociaż kilka razy przetrzeć twarz- szczególnie podczas upału, pot, pory szybciej się zapychają, a poza tym miło poczuć świeżość na skórze. Tonik matujący z tej samej serii sprawdził się świetnie, krem już nie tak dobrze.
Mam cerę mieszaną- policzki potrzebują nawilżenia, co ciekawe ten krem niezbyt mocno nawilża. Musiałam po kilka razy wklepać, żeby cokolwiek poczuć. A moja strefa T, która już nie potrzebuje takiej dawki nawilżenia, już po pierwszym nałożeniu kremu, zaczynała się świecić.
Jedyne co udało mi się zauważyć z pozytywnych właściwości tego kremu to uczucie odświeżenia, niespecjalnie wygładza, a poza tym o dziwo zapycha, czego bym się nie spodziewała o żelu-kremie. Zaczęło mnie wysypywać na czole, więc raczej odpuszczę sobie dalsze stosowanie. Może komuś sprezentuję, bo używałam go ledwo tydzień.

raczej tak

super zapach i konsystencja taka jaką lubię - żelowa ;) fajnie się rozprowadza, szybko wchłania. Wydaje mi się, że nie nadaje się raczej do skóry suchej, bo nawilżenie jest takie sobie. Moja mama, która posiada skórę suchą, po nałożeniu kremu na twarz czuła pieczenie i ściągnięcie, więc musiała go niestety odstawić. Moja bratowa identycznie. Ja posiadam cerę mieszaną z tłusta strefa T i dla mnie jest ok.

Dobry dla suchych cer

Bardzo fajnie chłodzi i odświeża.
Buzia natychmiast nawilżona.
Konsystencja żelu-co spodobało się mojemu mężowi.
Nie pozostawiał lepkiej warstwy.
Zapach całkiem przyjemny.
Nie uczulił mnie.
Używałam go na noc.
Eleganckie opakowanie w słoiczku.
cena ok 18 zł

Super działanie w połączeniu z przyjemnym, odświeżającym zapachem

Jak dla mnie strzał w dziesiątkę, gdy chcemy się odświeżyć, jednocześnie nawilżając skórę twarzy. U mnie występuje lekkie pieczenie od razu po posmarowaniu, jednak mi to nie przeszkadza. Działa super zarówno rano, jak i wieczorem. Stosuje go w parze z kilkoma innymi kremami w celu zwalczenia suchych skórek na twarzy. Zaznaczę, że mam cerę skłonną do wyprysków, przesuszającą się.

Strasznie się roluje

Kupiłam ten krem w nadziei, że dogłębnie nawilży moją skórę. Niestety żadnego takiego efektu nie zaobserwowałam. Żel po nałożeniu (nie wiem dlaczego nazywa się żel-krem) zostawia na skórze błyszcząc warstwę. Może producent założył że jak twarz się zakryje czymś nie przepuszczalnym to skóra będzie bardziej nawilżona? Nie ma możliwości aby na krem nałożyć fluid czy nawet sypki puder, ponieważ cały krem schodzi. Dzieje się tak nawet gdy nałożę go na twarz i dotknę skóry ręką! Pieniądze wyrzucone, nie jest wart swojej ceny chociaż kupiłam go w granicach 14 zł. Opakowanie jest ciężkie, a zakrętka nie dokręca się do końca. Gdyby go włożyć do torebki czy kosmetyczki to mógłby się rozlać.

Średni

Dużym plusem tego kremu jest to, że bardzo szybko się wchłania (albo wyparowuje ze skóry ;) )Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem jak otwierałam pudełko, to wydawało mi się, że kremu jest dużo mniej, a wcale dużo go nie zużywałam. Nie zauważyłam jego nawilżających właściwości, ale i tak mam cerę tłustą. Miła formuła żelowa, dobrze się nakłada i chłodzi skórę. Opakowanie trochę utrudnia wydobycie resztki kremu ze ścianek.

Dobry krem

Skuszona dość niską ceną (ok. 13 zł) stwierdziłam, że zakupię ten krem na wypróbowanie.

Plusy:
- świetna konsystencja,
- przyjemna aplikacja,
- nie podrażniał,
- nie zapychał,
- ładny, solidny, szklany słoiczek,
- dość przyjemny zapach,
- wydajny (stosowałam go raz dziennie, zazwyczaj na dzień),
- szybko się wchłania,
- cena na promocji.

Minusy:
- nie odczułam jakiegoś szczególnego nawilżenia w czasie stosowania tego kremu, a akurat tego efektu potrzebowałam najbardziej. (sucha skóra)

Może dla innego typu skóry

Faktycznie pierwszy efekt świetny - miałam wrażenie, jakbym miała film z wody na twarzy. Po kilku aplikacjach, efekt znikł. Dobrze się nanosi, ma świeży zapach, ale na policzkach musiałam czasami nakładać dwa razy - aby mieć uczucie nawilżenia. Niestety, ale na czole dość szybko skóra się po nim świeci.

Dobry krem

Lubię ten krem. Szybko się wchłania.Dobrze nawilża.Odświeża moją twarz i wygładza.Nie uczula.Ładny, przyjemny zapach.Stosuję zawsze po umyciu twarzy żelem i pod makijaż.Polecam przetestować.Nie kupię ponownie, bo lubię stale testować inne kremy ale polecam :)

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka ale prawie kończę

Dobry krem na noc

To lepsza wersja zwykłego kremu nawilżającego Nutra Effects. Ten żel-krem nadal przyjemnie nawilża, ale na buzi czuć efekt przyjemnego, lekkiego odświeżenia.
Nie tworzy na twarzy żadnej dziwnej warstwy i nie świeci się, błyskawicznie się wchłaniając. Czasem mam wrażenie, że niemalże matuje.
Fajny zapach, który szybko się ulatnia, konsystencja bardzo przyjemna, krem starcza na naprawdę długo.
Dodatkowo nie zapycha!
Używam na noc, bo wtedy najlepiej mi się sprawdza, aby przyjemnie odświeżyć cerę podczas snu i dodatkowo delikatnie ją nawilżać.

Używam tego produktu od: około pięciu miesięcy

Super żel-krem

Uwielbiam takie żel-kremy, najbardziej podoba mi się zapach - boski! Rzeczywiście trochę lepki i pod makijaż średnio się nadaje, ja używam go na noc. Fajnie odświeża :)

Opakowanie ładne, cena przystępna :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go opakowania

a mnie zapchał

Krem kupiłam zachęcona super obietnicami i reklamami, no i przede wszystkim niską ceną. Brak parabenów i innych tego typu dodatków też zadziałał na plus. I chociaż miałam kiedyś krem z serii naturals i mi nie odpowiadał uwierzyłam, że z tym będzie lepiej.

No i cóż...po otwarciu słoiczka już mi się nie spodobała konsystencja - taka lejąco wodnista, ale pomyślałam nie zrażajmy się już na starcie. Nałożyłam na twarz i wydawał się w miarę ok. Niestety tylko przy pierwszym użyciu.
Później w miarę stosowania go zaczął mnie zapychać i zaczęły mi się pojawiać wypryski. Pomyślałm więc że to przypadek, ale dla spokojności odstawiłam, wyleczyłam co było na twarzy i wróciłam do niego z poworotem. No i znowu się historia powtórzyła!

Jak dla mnie konsystencja jest za rzadka. taka wodnista, nawilża ooo tak sobie, zapach nijaki - neutralny. Opakowanie ładne ale bez szału, taka przeciętna seria mocno reklamowana jakby to nie wiem co było.
Avon ma dużo lepsze kremy z serii Anew, które mi odpowiadają i to ich będę się trzymać.

Po nałożeniu kremu twarz jest błyszcząca i lepka lekko, więc pod makijaż się nie nadaje. Choć nie próbowałam, więc może i się nada, ale jak zobaczyłam błysczzącą twarz to zrezygnowałam z makijażu.

Poza tym krem jest reklamowany jako naturalny, dla wrażliwej skóry bez parabenów i innych tego typu dodtaków a co znajdujemy w składzie? Benzophenone – 3! Szkodliwy i chemiczny składnik kosmetyków. Hmmm??? Jest ostrzeżenie na opakowaniu, a o tym dodatku można poczytać w necie. Minus!!

Ten oddałam mamie - ona jest nim zachwycona i zużywa już drugi słoiczek.
Ja więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: od ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe