Marion, Hair Line, Mleczko prostujące włosy (nowa wersja)

Marion, Hair Line, Mleczko prostujące włosy (nowa wersja)

Mleczko prostujące Marion Hair Line zostało stworzone specjalnie do prostowania włosów prostownicą lub suszarką do włosów i szczotką. Doskonale rozprowadza się na włosach, długotrwale zapobiega puszeniu się włosów, ujarzmia niesforne kosmyki, chroni włosy i nadaje im jedwabistą gładkość.
Profesjonalnie opracowana receptura mleczka prostującego Marion Hair Line to nowatorskie rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt doskonale prostych i jedwabistych włosów. Została ona dodatkowo wzbogacona substancjami ochronnymi i nabłyszczającymi włosy. Dzięki innowacyjnym formułom uzyskiwany jest ekstremalny efekt doskonale prostych włosów przy jednoczesnym zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Mleczko prostujące doskonale rozprowadza się na włosach dzięki lekkiej, kremowej konsystencji opracowanej przy pomocy fryzjerów- stylistów.
Specjalna formuła mleczka Marion Hair Line chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarza się w czasie prostowania włosów prostownicą lub suszarką. Dodatkowo, mleczko prostujące zostało wzbogacone substancją nabłyszczającą włosy oraz nadającą jedwabistą gładkość.

Struktura
lekkie
mleczko
termoochrona
zapachowa
w butelce

U mnie się nie sprawdził

Mam włosy cienkie i długie do ramion, i co gorsza żyją swoim życiem, trudno mnie je ujarzmić a końce wywijają się jak chcą, szukałam produktu, który pozwoli je okiełznać i tak trafiłam na to prostujące mleczko. Zachęcona opisem oczami wyobraźni już widziałam jak moje włosy stają się proste takie jak bym chciała. Pierwsze użycie i zderzenie z rzeczywistością, moje włosy faktycznie z użyciem mleczka prostownicy wyprostowały się na max 1 godzinę, a później dalej żyją swoim życiem. Włosy po jego użyciu odniosłam wrażenie jakby stały się matowe. Opakowanie fajne, małe poręczne, zapach przyjemny.

Pomagier

Mam włosy kręcone z tendencją do puszenia. Oczywiście nie oczekiwałam, że mleczko "wyprasuje" mi włosy nie mniej jednak jest bardzo pomocne. Kiedy mam ochotę na prostą fryzurę rozczesuje włosy przed myciem, po myciu (może to się wydawać dla Was dziwne ale zazwyczaj nie czesze włosów- niektóre posiadaczki kręconych włosów zrozumieją- rozczesane włosy poprostu się puszą), stosuję odżywkę wygładzająca aż wreszcie nadchodzi czas na bohatera recenzji, którego także stosuje na mokre włosy. W ten sposób przygotowuje włosy do prostowania. Po takich zabiegach wystarcza już tylko by włosy same wyschły, nastepnie termo ochrona i tylko kilka przesunięć prostownica, bo włosy są znacznie wygładzone. W ten sposób oszczędzam włosy przed szkodliwymi działaniem prostownicy. Mleczko to istotny punkt w tym całym wygładzeniu. Jest świetne, ładnie dociąża włosy i nawet moje mocno kręcone, puszące się fale/loki potrafi ujarzmić. Nakładam spora warstwę a i tak opakowanie starcza na długo. Serdecznie polecam.

Dobry produkt

Mleczko wygładza moje włosy i po nałożeniu wystarczy je tylko wysuszyć i są proste. Nie mam kręconych włosów ale wywijają się na wszystkie strony i falują. Jedynym minusem który dostrzegam jest to że po nałożeniu włosy przez jakiś czas są matowe i lekko posklejane ale odrobina jedwabiu i jest okej.

Szału nie ma

Przyznam szczerze, że dopiero pierwszy raz od dobrych 7 lat zaczęłam suszyć i prostować włosy. Jako, że zamarzyła mi się krótka fryzura a po kąpieli mam barana na głowie potrzebuję czegoś, co wygładzi mi włosy. Niestety ani po wyciągnieciu na szczotkę i wyprostowaniu prostownicą nie ma efektu gładkości jaki obiecuje producent. Wlosy nie są odżywione, bardziej podchodzą pod druty. Szukam dalej mleczka, które nada blask moich włosom.

Nawet nawet

Używałam go na tą chwilę zaledwie parę razy, ale mogę powiedzieć, że jest lepszy niż mgiełka termochronna mariona :). Pewnie to wynika z faktu, że mam grube włosy a mgiełki okazują się mało skuteczne. W mojej ocenie produkty te nie zapewniają w 100% ochrony przed wysoką temperaturą (włosy i tak się szybciej zniszczą niż te nie traktowane suszarką).
+ładny zapach (na szczęście nie jest słodki)
+konstystencja -nie obciąża mocno włosów ale co za tym idzie-
+/- wydajność
+ moje włosy są błyszczące po zastosowaniu mleczka :)
- nie ma funkcji prostującej - moje włosy są falowane, ale na szczęście nie spuszone,
ochrona przed wysoką temperaturą- trudno mi powiedzieć , jeżeli jest to aż tak nie jest widoczna biorąc pod uwagę kondycję moich włosów.

Nienawiść od piewszego użycia

+Wydajność ---> jak dla mnie, bo go praktycznie nie używam hehehe
+Poręczne opakowanie
+Delikatny zapach
+Dostępność
+Cena

-Brak jakiegokolwiek efektu na włosach, włosy spuszone jak były tak i są;
Nie używam go przed prostowaniem, bo staram się jak najmniej prostować włosy. Po prostu po umyciu nakładam produkt, suszę włosy i spodziewam się efektu gładkości i ujarzmienia- niestety jego brak. Podziękowałam!

sprawdza się

Mam włosy puszące się z natury falowane, czasami kręcone robią, co im się akurat podoba :)
Mleczko kupiłam, bo akurat zabrakło w naturze czerwonej mgiełki termoochronnej tej samej firmy, której używam zazwyczaj.
Produkt spełnia swoje zadanie:

+ułatwia rozczesywanie i prostowanie
+efekt prostych włosów bez puszenia się utrzymuje się nawet następnego dnia, co u mnie nie jest takie proste do uzyskania :)
+ładnie pachnie
+nałożone w odpowiedniej ilości i przede wszystkim nie na całą długość włosów, nie skleja ani nie obciąża włosów
+nie zauważyłam rozdwojonych końcówek, ale staram się ograniczyć prostowanie do minimum i dbać o pielęgnację, więc możliwe, że to nie tylko zasługa mleczka :)
+po użyciu włosy są mięciutkie i miłe w dotyku
+cena i dostępność- bez problemu w naturze, często widzę na promocji za grosze
+wydajność

Kolejna perełka Mariona, polecam wypróbować :)

Ułatwia rozczesywanie

Mleczko to bardzo ułatwia rozczesywanie moich kręconych włosów, łatwo się rozprowadza, wygładza, ujarzmia je i w dużym stopniu zapobiega puszeniu.

Ma przystępną cenę i jest wydajne.

Nie wiem czy mleczko poradziłoby sobie z ochroną przed wysokim ciepłem zabójczej prostownicy - nie miałam okazji testować.

Stosuje go jako produkt ułatwiający rozczesywanie, chroniący przed uszkodzeniami mechanicznymi i wygładzający.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

jest ok

plusy:

-zapach
-chroni przed wysoką temperaturą
-dobrze się rozprowadza
-włosy gładkie jak po wizycie u fryzjera

minus:
-przetłuszcza włosy, nawet takie suche jak ja mam.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Genialny

W końcu znalazłam coś co na prawdę działa.

+przepięknyy zapach
+włosy wyglądają jakbym właśnie wyszła od fryzjera
+działa jeśli chodzi o termoochrone
+włosy są gładkie
+nie obciąża włosów
+dobrze się rozprowadza
+wydajne

To nie to

Jako zglaszajaca pragene podzielic sie swoja opinia o tym produkcie. Produkt nabylam na promocji, ehh ta nasza kobieca slabosc ;) Mialam juz stara wersje, ale jednak chcialam dac szanse nowej.

+ cena
+ wydajnosc
+ dostepnosc
+ wygodne opakowanie
+ rzekoma termoochorna

- mala pojemnosc
- nie pomaga w prostowaniu
- wlosy sa falowane, ale na pewno nie proste
- obtenice producenta bez pokrycia
- oblepia wlosy
- latwo przesadzic z iloscia i uzyskac efekt tlustych wlosow, sztywnych i niezbyt przyjemnych w dotyku

Używam tego produktu od: kilku tygodni