Marion, Hair Line, Płyn prostujący włosy (nowa wersja)

Marion, Hair Line, Płyn prostujący włosy (nowa wersja)

Płyn prostujący Marion Hair Line to produkt stworzony specjalnie do prostowania włosów prostownicą lub suszarką do włosów i szczotką. Doskonale rozprowadza się na włosach, długotrwale zapobiega puszeniu się włosów, ujarzmia niesforne kosmyki, chroni włosy i nadaje jedwabistą gładkość.
Płyn prostujący Marion Hair Line doskonale rozprowadza się na włosach dzięki zastosowaniu sprayu oraz unikalnej płynnej konsystencji opracowanej przy pomocy fryzjerów stylistów.
Profesjonalnie opracowana receptura płynu prostującego Hair Line Marion to nowatorskie rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt doskonale prostych i jedwabistych włosów. Został on dodatkowo wzbogacony substancjami ochronnymi i nabłyszczającymi włosy. Dzięki innowacyjnym formułom uzyskiwany jest ekstremalny efekt doskonale prostych włosów przy jednoczesnym zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie.
Specjalna formuła płynu prostującego Marion Hair Line chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarza się w czasie prostowania włosów prostownicą lub suszarką. Dodatkowo, płyn prostujący został wzbogacony substancją nabłyszczającą włosy oraz nadającą jedwabistą gładkość.

Całkiem niezły

Kupiłam ten płyn za jakieś 5 złotych na promocji. Stwierdziłam, że nawet jeśli nie sprawdzi się, to przynajmniej niewiele stracę. Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie pomagał mi w prostowanie włosów lub przedłużał ten efekt, ale wydaje mi się, że przy używaniu go włosy mniej się niszczą. Ma bardzo delikatny zapach, ładne opakowanie. Lekko nabłyszcza włosy. Za taką cenę naprawdę warto.

polecam

Płyn prostujący ,który faktycznie działa. Dzięki niemu pozbyłam się "puszenia" włosów przy wilgotnym powietrzu , daje długotrwały efekt . Pomógł mi w walce z elektryzującymi się włosy ( problem był nie do ogarnięcia ) . Jedynym małym minusem jest zapach ,jest taki jak kosmetyki babci , na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.

całkiem przyzwoity

Kupiłam go zaraz po tym jak ścięłam włosy i wymieniłam 9-letnią, tanią prostownicę na coś porządniejszego, więc mam nadzieję, że to wszystko sprawi, że moje włosy nie będą świecić popalonymi końcówkami za 2 miesiące. Spray rozczarował mnie zapachem, który jest ciężki i słodki, wręcz babciny, całe szczęście po jakimś czasie się ulatnia. W miarę dobrze ogarnia włosy, ja mam duży problem z elektryzowaniem się i w tej kwestii jest bardzo pomocny. Jak za tą cenę to warto dać mu szansę, każdy ma na sumieniu gorzej wydane 6 zł c:

Niestety

Jako że moje włosy są zniszczone prostowaniem i suszeniem chciałam im oszczędzić używania urządzeń jedno po drugim więc zdecydowałam się na zakup płynu prostującego Marion. Jakie było moje zdziwienie gdy po spryskaniu włosów miałam problem z ich rozczesaniem, włosy stały się tępe. Trochę się natrudziłam by je ułożyć z pomocą suszarki. Plusem było to że faktycznie mniej się potem puszyły ale przy deszczowej pogodzie od razu łapały wilgoć. No niestety nie został moim ulubieńcem :)

Nawet ok

Używam go gdy suszę włosy lub gdy je prostuję prostownicą. Ma przyjemny zapach. Jest wydajny. Włosy są gładkie , nie puszą się. Także uważam że spełnia swoje zadanie.
Wcześniej używałam starej wersji i wydaje mi się ze tamta wersja była lepsza natomiast tej też nie mogę się przyczepić :)

niestety nie

nie zauwazylam zadnego pozytywnego wplywu na wlosy. produkt ladnie pachnie. usztywnia wlosy. nie wplywa na prostowanie się wlosow. wygodna aplikacja w postaci sprayu

Całkiem dobry

Stosuje ten produkt przy prostowaniu moich wlosow . Ma przyjemny zapach. Butelka posiada rozpylajacy dyfuzor którym psikamy na włosy . Ogólnie efekt jest całkiem fajny jakoś tacebd jednak należy uważać aby nie przesadzić z tym produktem .

Za taką cenę może być

Mam bardzo grube, puszące się włosy, które po umyciu i wysuszeniu wyglądają jakbym potraktowała je karbownicą. Jeśli nie zastosuję jakiejś odżywki, maski i nie wystylizuję ich szczotką lub prostownicą wyglądają koszmarnie.
Płyn prostujący do włosów kupiłam na jakiejś promocji jeszcze, gdy byłam w ciąży, czyli jakieś naście miesięcy temu. Początkowo mnie nie zachwyciła. Praktycznie nie widziałam, żadnego spektakularnego efektu. Odstawiłam ją na jakiś czas i powróciłam do niej jakieś 3-4 miesiące temu.
Obecnie wykańczam opakowania i nadal mam mieszane uczucia. Produkt traktuję bardziej jako ujarzmiacz mojej niesfornej fryzury niż jako typowy produkt prostujący. Po spryskaniu włosy ładnie się rozczesują, są miękkie. Może w pewien sposób wspomaga proces ich prostowania oraz ochrony przed wysoką temperaturą, ale nie daje jakiegoś efektu wow.
Wypróbowywałam go na kilka różnych sposobów: po zwykłym myciu szamponem, po nałożeniu odżywki, po nałożeniu maski, razem z odżywką w sprayu, razem z olejkiem z kokosa i migdałów, sam przy prostowaniu - efet był zawsze podobny, choć pozostałe produkty nadawały włosom większą miękkość. Zapach przypomina trochę lakier w sprayu z dawnych lat, ale ne utrzymuje się dłgo na włosach. Osobiście nie kupię tego prodktu ponownie.

Moje plusy:
- cena,
- duże opakowanie,
- fajny atomizer (idealnie rozprowadza produkt, nie zatyka się),
- lekka formuła produktu, włosy się po nim nie sklejają, ani nie przetłuszczają,
- może być stosowany na mokro i sucho,
- łatwa dostępność,
- włosy się po nim nie elektryzują,
- produkt wydajny (strcza na 4-5 miesięy regularnego stosowania)

Moje minusy:
- nawet przy regularnym stosowaniu nie robi spektakularnego efektu,
- włosy nie mają takiej gładkiej tafli, jaką chciałoby się osiągnąć przy ich prostowaniu,
- włosy nie błyszczą się,
- wkurzający korek, który cały czas mi wpadał.

Wspomnień czar..

Odżywkę poznałam dobre kilka lat temu na praktykach fryzjerskich i pamiętam, że wtedy byłam zachwycona tym produktem. Kilka miesięcy temu postanowiłam sięgnąć po nią ponownie, jednak tym razem nie było już tak cudownie i pięknie. Jednak przypuszczam, że to ze względu na stan moich włosów (wtedy były krótsze, zdrowsze i przed rozjaśnianiem). Nie mniej jednak produkt jest dobry jak na tę cenę.
Plusy:
- zapach
- wydajność (butelka przy stosowaniu min. 3 razy w tyg starczyła mi na 10 mies)
- dobrze zabezpiecza (jednak seria Termo wydaje się lepsza)
-dobrej jakości atomizer (nie zapycha się, można opakowanie użyć do innych celów gdy płyn się skończy).
Minusy:
- producent zaleca rozpylać na suche włosy - w moim przypadku sprawdza się to tylko przy prostowaniu, bo przy suszeniu pozostawia włosy sztywne (wolę rozpylać wtedy na mokre włosy)

Ogólnie produkt całkiem przyjemny.

całkiem fajny a kupiony z braku laku

często na coś ciekawego można trafić przypadkiem :) dla moich włosów już jesienią zaczyna się koszmar, który trwa do wiosny - największym problemem jest puszenie się włosów i ich zwijanie się, a nie jestem typem, który nosi prostownicę w torebce. Płyn Marion daje radę - włosy mniej się puszą i nie mam wyrzutów sumienia, jeżeli sięgam po prostownicę (używam jej jak i suszarki od przypadku do przypadku), włosy są dość długo proste, miękkie w dotyku, jedwabiste i lekko nabłyszczone.
Produktu tego jak i wielu innych używam chyba na przekór producentom: (wersja bez suszarki) pryskam nim włosy osuszone ręcznikiem, następnie rozczesuję i same schną, (wersja z suszarką) rozczesane i wilgotne spryskuję, rozczesuję, podsuszam, spryskuję, rozczesuję i suszę, (wersja całoroczna z prostownicą) suche pryskam delikatnie na rozczesane włosy, rozczesuję ponownie i prostuję
UWAGA nigdy nie pryskam u samego czubka głowy, bo jak wyschną to wydaje mi się, że są jakieś takie przylizane

HIT

Produkty firmy Marion coraz bardziej mnie zaskakują. Kiedyś, gdy spotykałam na półkach kosmetyki tej firmy wydawały mi się po prostu bublami, które kupi się, użyje raz, odstawi na półkę gdzie będą stać latami. Jeszcze do tego ten niezbyt zachęcający wygląd opakowań ...
Jakiś czas temu, dzięki pozytywnym opiniom na wizażu kupiłam mleczko do włosów kręconych, który bardzo polubiłam, później była odżywka w sprayu 10 w 1, spray zwiększający objętość włosów, saszetki do laminowania włosów ... z każdym kolejnym zakupionym produktem byłam coraz bardziej zauroczona firmą Marion, bo wszystkie obietnice producenta były w 100% spełniane.
Tak też, kiedy robiąc z mamą zakupy w jednym z marketów zobaczyłam stoisko z kosmetykami tej firmy oczywiście nie mogłam przejść obojętnie.
Od razu chwyciłam za ten spray, bo zależy mi na ochronie włosów przed wysoką temperaturą, ze względu na to, że suszę włosy suszarką, a czasem zdarzy mi się je wyprostować. Ale mając już nie raz do czynienia z tego typu produktami miałam mieszane uczucia, bo zazwyczaj każde z nich bardzo obciążało włosy, zlepiało je i sprawiało, że były szorstkie, niemiłe w dotyku.
Ale ten produkt jest zupełnie inny niż te wszystkie, z którymi miałam do czynienia.

+ włosy po użyciu produktu i ich późniejszym wysuszeniu są niesamowicie gładkie, miękkie w dotyku, dociążone (broń boże obciążone) i pięknie błyszczą
+ producent zapewnia, że jest to płyn nie tylko chroniący włosy przed wysoką temperaturą ale też prostujący i wgl mnie to również jest spełnione, bo przez to, że włosy są dociążone stają się bardzo sypkie i moje włosy faktycznie są bardziej proste niż bez używania produktu
+ cena jest bardzo atrakcyjna, bo za tak cudowny produkt zapłaciłam 6,99
+ pompka działa bez zarzutu, rozpyla odpowiednią ilość produktu
+ fajnie, że w końcu zdecydowali się na zmianę wyglądu opakowań

Minusem produktu jest jego zapach, który mi się nie podoba, ale na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach .
Jeśli chodzi o termoochronę, to chyba za krótko używam tego kosmetyku, żeby móc się na ten temat wypowiedzieć .
Producent pisze na opakowaniu, żeby używać płynu na suche włosy ... co wydaje mi się dziwne, bo w końcu ma chronić włosy przed wysoką temperaturą również suszarki. Dlatego ja używam go na mokre włosy.

Polecam dziewczynom, które są posiadaczkami włosów podatnych na działanie wilgoci.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Nowa wersja, ale jednak to nie to

Jako zglaszajaca wystawiam recenzje. Uzywalam starej wersji płynu prostujacego, ale jakos nie przyoadl mi do gustu. Gdy zobaczylam nowa wersje, stweirdzilam, ze moze producent zmienil cos, ale niestety nic. Działanie to samo, jedynie opakowanie inne.

+ cena
+ dostepnosc
+ wydajnosc
+ rzekoma termoochrona

- nie porstuje wlosow
- wlosy faluja sie
- obkleja wlosy
- latwo przesadzic z iloscia
- wlosy wygladaja na tlustawe
- pozostawia dziwny film

Niestety nie polecam.