Batiste, Dry Shampoo Floral Essences (Suchy szampon o zapachu kwiatowo - owocowym)

Floral Essences to zapach wiosny o poranku, eterycznej i świeżej. W lekkim otwarciu lilii wodnej towarzyszy soczysta brzoskwinia, pobudzająca pomarańcza i słodki melon, do których szybko dołączają subtelny fiołek, niewinna konwalia i delikatna róża.
Suchy szampon Vivalis Batiste Dry Shampoo Floral Essences idealnie odświeża włosy.

Sprawdza się w awaryjnych sytuacjach

Zawsze ratuje w awaryjnych sytuacjach, gdy trzeba gdzieś szybko wyjść, a włosy są w nie najlepszym stanie. Natychmiast poprawia wygląd włosów i dodaje im objętości. Pozostawia przyjemny zapach na włosach, który jednak mógłby być delikatniejszy.

Jeden z lepszych

Jak na razie jeden z najlepszych suchych szamponów jakie do tej pory używałam. Ma ładny zapach, który czuć cały czas na włosach. Idealny na kryzysowe sytuacje, odświeża włosy i trzyma to odświeżenie nawet przez cały dzień. Niestety taki pojemnik starcza mi na max. 10 użyć.

Cudowny!

Kolejny z serii Batiste, który uwielbiam.

+odświeża,
+unosi włosy od nasady, za co go uwielbiam!
+pięknie pachnie,
+efekt utrzymuje się cały dzień,
+śliczne opakowanie,
+atomizer się nie zacina,
+nie wysusza skóry głowy, ani włosów,
+ nie powoduje powstawania łupieżu,
+często jest w promocji,
+dość wydajny,
+łatwo go wyczesać, lekki biały nalot w zasadzie rozjaśnia włosy, nie zostawia białych plam i pasm.

Działa ale krótko

Nieraz uratował fryzurę, gdy miałam bad day hair, ale na krótko.
Może to przez to że mam cienkie włosy, szybko opadają i wyglądają jeszcze gorzej. Początkowo bardzo mocno unosi włosy u nasady i świetnie sprawdził się przed ważnym wyjściem, gdy trzeba było unieść fryzurę. Po użyciu efekt wow, ale ten stan nie trwał niestety zbyt długo.

Najlepszy

Suche szampony batiste moim zdaniem są rewelacyjne. W zasadzie zmieniam tylko zapachy. Ten ma bardzo przyjemny, kwiatowy zapach, który nie jest ani drażniący ani nachalny. Świetnie odświeża włosy, odbija je od nasady. Łatwo się wyczesuje, nie podrażnia skóry głowy.

Przyjemny zapach

Nie używam zbyt często tego typu produktów, ale zdarza mi się po nie sięgać w sytuacjach awaryjnych. Zawsze wybieram Batiste, gdyż moim zdaniem jest to najlepszy suchy szampon, który możemy kupić praktycznie w każdej drogerii. Zmieniam jedynie wersje zapachowe. Wersja kwiatowa to zapach łączący nuty lilii wodnej, soczystej brzoskwini, pomarańczy, słodkiego melona, fiołka, konwalii i róży. Zapach przyjemny, pudrowy.

Mój must have!

Uwilebiam ten suchy szampon. Jest naprawdę najlepszy! Polecam go z czystym sumieniem, będziesz zaskoczona jego efektami :) Włosy są odświeżone i czyste :) Zapach należy do tych kwiatowych - bardzo przyjemny. Polecam!

Nie dla mnie

Kupiłam szampon z nadzieją, że nie będę musiła przed każdym wyjściem myć włosów,myślałam, że spryskam tym zachwalanym cudeńkiem i włosy będą super świeże, ale niestety się pomyliłam.
Szampon słabo odświeża gęste włosy, niby są trochę bardziej świeże, ale szału nie ma.
Dodam, że nie używam produktu do włosów mocno już przetłuszczonych tylko do takich lekko powiedzmy dobę od umycia. Myślę, że problem tkwi w tym, że przy gęstych włosach trudno temu kosmetykowi dotrzeć do każdego włosa i stąd mizerny efekt.

Suchy szampon o pięknym zapachu

Nie jestem zwolenniczką suchych szamponów, używam ich sporadycznie.
Ten suchy szampon pięknie pachnie, łatwo się go nakłada, jednak po nałożeniu mimo, że włosy wyglądają na "świeższe" to tworzy się na nich taka warstwa, nie lubię tego uczucia. Jednak jeśli potrzebujemy szybko odświeżyć nasze włosy, to świetnie się sprawdza w tym celu.
Szampon ma piękne opakowanie, naprawdę bardzo estetyczne i wiosenne :)

Ulubiony suchy szampon

Jest to zdecydowanie mój ulubiony suchy szampon. Nie stosuje go bardzo często, jedynie sporadycznie. Dla mnie jest rewelacyjny! Nadaje włosom świeżości, a przy okazji pięknie pachnie. Łatwo wyczesuje się go z włosów. U mnie nie spowodował żadnych zmian typu łupież. Polecam w awaryjnych sytuacjach :)

Polecam ten produkt

Suchy szampon Batiste świetnie sprawdza się jako wspomagacz pomiedzy naturalnymi myciami głowy. W bardzo szybki sposób odświeża włosy , nadajac im przyjemny i swiezy wygląd. Ze swojego doświadczenie nie polecam stosować go za czesto pomiedzy myciami , gdyż spowodował u mnie łupież głowy . Zalecam używać go w sytuacjach awaryjnych i wtedy , gdy nie mamy możliwości skorzystania z kąpieli . Przyjemny zapach, chodz wolę mniej wonne i intensywne kosmetyki do włosów. Jako produkt dorażny jak najbardziej polecam

Beznadziejny

Im więcej szamponów tej marki używam tym jestem coraz bardziej przekonana że są beznadziejne. Po każdym wariancie dostawałam łupież , szampony są mało wydajne. Większość z nich nie sprawdza sie na ciemnych włosach bo pozostawia biały pył . Poza tym żeby odświeżyć glowe muszę zużyć połowe opakowania . Jest bardzo mało wydajny. Nie polecam.