Eveline, Color Edition (Szminka do ust)

Eveline, Color Edition (Szminka do ust)

Eveline Color Edition to kolekcja 12 pomadek o nasyconych i żywych kolorach odzwierciedlających najnowsze trendy w makijażu.
Kremowa i ultralekka konsystencja pomadki Color Edition od Eveline zapewnia przyjemną aplikację, a przedłużona trwałość sprawi, że będziesz cieszyć się wspaniałym kolorem przez cały dzień.
Dodatkowo formuła wzbogacona o masło aloesowe i witaminę E intensywnie nawilża i odżywia skórę ust.
Eleganckie, złote opakowanie pięknie eksponuje gamę kolorów pomadek Color Edition.

jest w porządku

Bardzo ją lubię. Mimo tego że nie utrzymuję się na ustach zbyt długo to nadaje bardzo ładny kolor. Przyjemnie się nakłada, nie waży się na ustach. Nie wysusza ich i nie ściąga :)

Radość w duszy gra

Radość w duszy gra, kiedy usta mam pomalowane 701. Jest to dośc intensywny kolor, który przy pierwszej aplikacji zachwyca. Niestety, w ciągu dnia po wypiciu kawy muszę poprawić makijaż i wtedy czeka mnie wielkie rozczarowanie. Aplikacje już nie jest taka łatwa, powstają nierówności. Wtedy potrzebuję kremu nawilżającego lub całkowitego demakijażi ust i ponownej aplikacji , co często jest uciązliwe. Wniosek? Do drugiej aplikacji noszę inną pomadkę,badziej nawilżającą.

Całkiem przyjemna

Pomadkę kupiłam, ponieważ bardzo spodobał mi się kolor (708 Fuchsia Lady). I tym razem muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się na marce Eveline. Szminka jest trwała, kolor przepięknie wygląda na ustach. Dobrze się rozprowadza, nie zauważyłam, żeby wysuszała mi usta. Opakowanie jest dosyć ciężkie, ale eleganckie. Polecam

Przyjemna pomadka

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się złote opakowanie produktu. Wygląda ono elegancko. Zachęca do używania szminki. Mój odcień to 720 Sweet Chocolate. Określiłabym go jako klasyczny, ciepły brąz. Wydaje się być uniwersalny i pasuje mi chyba do każdego makijażu. W szafie jest sporo innych kolorów. Wśród nich znajdują się także nieco żywsze odcienie, które będą idealne na lato. Pomadka ma owocowy zapach, który mi osobiście nie przeszkadza.
Konsystencja szminki jest kremowa. Bardzo dobrze rozprowadza się ona na ustach. Nie mam problemów z wyrysowaniem sobie konturu nawet bez pomocy konturówki. Pomadka nie rozlewa mi się poza usta. Dzięki temu, że jest zbita i lekko tępawa w nakładaniu bardzo dobrze mi się nią operuje.
Efekt, jaki uzyskuje na ustach przy użyciu tej pomadki jest bardzo ładny. Lekko nawilża ona usta powodując, że wyglądają one na zdrowe. Nie podkreśla przy tym suchych skórek. Jeśli nie będziemy jeść i pić to utrzyma się o wiele dłużej. Przy piciu odbija się na szklance. Nie dziwi mnie to, bo ma przyjemną, kremową formułę, która zazwyczaj jest mniej trwała od matowej. Gwarantuje ona komfort noszenia i brak uczucia przesuszenia. Przynajmniej u mnie tak jest. Zjada się w sposób równomierny nie tworząc przy tym plam i prześwitów.
Uważam, że to bardzo dobra pomadka na dzień. Jej cena regularna to około 16 zł. Jak na tak fajną jakość wydaje mnie się być odpowiednia. Być może skuszę się jeszcze na bardziej wakacyjny odcień.

Vibrant Cherry

Kiedy dopiero zaczynałam swoją przygodę z pomadkami, bardzo chciałam sprawdzić, jak będę się czuła w bordowej szmince. Nie miałam wtedy zielonego pojęcia o wykończeniach i formułach, wydawało mi się, że szminka to po prostu szminka i wystarczy znaleźć odpowiedni kolor.
Tak trafiłam na pomadkę Eveline w odcieniu Vibrant Cherry . Kolor na dole opakowania sugerował ciemną czerwień, więc kupiłam bez namysłu i bez swatchowania.
W domu okazało się, że (jak wskazuje nazwa) jest to raczej żywy, czerwony kolor. Formuła raczej nawilżająca, powiedziałabym wręcz, że tłusta. Bardzo błyszcząca i wylewająca się poza kontur ust, a do tego półtransparentna, więc trzeba się trochę namachać, by uzyskać pełne krycie.
Do tego bardzo intensywny owocowy zapach, niekoniecznie w moim guście.
Znalazłam na nią sposób, dzięki czemu udało mi się ją zużyć w całości: nałożona na usta wypełnione w całości czerwoną konturówką wyglądała bardzo aksamitnie i całuśnie, zabrałam nawet kilka komplementów.
Nie tęsknię za nią i na pewno do niej nie wrócę.

ideał w dobrej cenie

Bardzo dlugo szukalam szminki dokladnie w kolorze swoich ust, aby byly ladnie podkreslone, ale nie rzucaly sie w oczy, ot taki codzienny look.
Zawsze trafialam na pomadki ciemniejsze, bardziej rozowe, bardziej czerwone, lub jasniejsze, dzieki temu uzbieralam spora kolekcje pomadek!

Jakis czas temu moj narzeczony powiedzial ze ma dla mnie niespodzianke i wreczyl mi oto male opakowanie. Okazalo sie ze to pomadka.

Opakowanie jwst bardzo gustowne, wyglada luksusowo, jet porzadnie wykonane, transparentny dol pokazuje z jakim kolorem mamy do czynienie,a skowka jest zlota zeskromnym napisem. Bardzo ladnie to wyglada.
Ootrzymalam kolor 720 i uwaga jest on dokladnie w kolorze moich ust! Ja szukalam takiego odcienia latami,a moj narzeczony powiedzial w sklepie ekspedientcd ze zna mnie na wylot i sam poradzi sonie w odnalezieniu idealnego dla mnie koloru, no i wybral! Bylam zaskoczona!
Kolor jest cieski do okreslenia, na niektorych zdjeciach wyglada jak braz, ale to bardziej nude, wpadajacy lekko w roz lekko w braz. Ladniw wyglada na ustach.

Szminka jeest z tych nawilzajacych, latwo pomalowac nia usta, nie podkresla suchych skorek, dosc dobrze sie utrzymuje, ale warto obrysowac lekko usta konturowka.
Po okolo 3 godzinach trzeba ja dolozyc po sie wchlania, ale po dolozeniu warstwy blysku znowu jest ok. Nie wazy sie nie zjada.
Jest nawilzajaca, nie posiada chamskich drobinek, ale nadaja na ustach piekny blask.
Zapach tez ma cudny, pachnie bardzo owocowo, mi troche przypomina swiezego melona.

Ja nie mam jej nic do zarzucenia, kolor idealny, no i jeszcze prezent od narzeczonego!
P.S. juz zapowiedzialam ze czesciej prosze o takie mile i trafione niespodzianki!!

Piękne kolory o średniej trwałości

Szminka zamknięta w złotym, eleganckim opakowaniu. Od razu mamy podgląd na kolorek. Moje to 707 i 705. Bardzo letnie, pomarańczowy trochę szalony ale do opalonej cery podkreślonej bronzerem jest idealna. Szminki mają delikatny zapach, nie potrafię określić czym pachną, może trochę arbuzem ale jest on przyjemny. Trochę ciężko się rozsmarowują na ustach, podkreśla przesuszone skórki więc nasze usta powinny być dobrze nawilżone. Ta szminka ich nie nawilży. Trwałość jest przeciętna, bez dwóch a nawet trzech poprawek w ciągu dnia się nie obędzie.

Interesująca propozycja

Oceniam kolor 708 , fuksja. To w zasadzie jedna z moich pierwszych szminek, bo od niedawna zdecydowałam się używać czegoś bardziej koloryzującego do ust :)
Szminka wygląda bardzo ładnie, ma super opakowanie, które wygląda dosyć elegancko. Kiedy wysuniemy szminkę możemy poczuć cudowny, dość słodki zapach, co zdecydowanie zachęca do użycia. Ładny, żywy kolor, bardzo ładnie wyważony, bardzo mi pasuje. Tutaj chyba plusy się kończą i zaczynają się niedogodności, związane ze stosowaniem tej szminki. Jest dosyć twarda, przez co może się ją ciężko rozprowadzać, zwłaszcza teraz przy minusowych temperaturach na dworze. Niestety, wbrew zapewnieniom producenta nie zauważyłam przedłużonej trwałości produktu, a wręcz przeciwnie. Mimo wszystko myślę, że kupię ponowne opakowanie, głównie ze względu na śliczne, mocne, ale nie przesadzone kolory i niską cenę.

Miły średniak

Szminka PACHNIE jak melon/arbuz, sama nie wiem. Plusik

Szminka ma drobinki. Minus, wygląda to jak brokat, świeci się na kilometr.

Średniotrwała. Na szczęście mam kolor co nie odcina się bardzo od koloru ust.

Bardzo miła cena, na promocji na grosze kupiona.

Nakładanie przyjemne, lekko tępe, ale do zniesienia.

Ładne opakowanie.

Taka zwykła szminka na co dzień. Za tę cenę warto zaryzykować.

Średnio

Powinnam ją wyrzucić
Ale cały czas trzymam. Mam z nią takie fajne wspomnienia....i znowu magiczny kolor. Czerwony przelamamy pomarańcza red in love 710. U mnie jest raczej delikatna i wesoła. Jak usta zakochanej nastolatki. Nie ma mega trwałości i świetnego krycia...ale przyznać trzeba, że wyglądała ładnie i bardzo apetycznie. Trzymała się dłużej bez jedzenia. Zwinna i szybka o ładnym takim aksamitnym wykończeniu. Chyba w tej cenie półkowe bardzo ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie ładne i zdrowo wyglądające usta.
Inspiracją w opakowaniu była inna firma ale to nie moja sprawa. Plastik jest delikatny i złoto szybko się ściera

Całkiem, całkiem

Moja miłość do szminek trwa dopiero od niedawna. To jedna z pierwszych na jakie się skusiłam, w dodatku posiadam bardzo bezpieczny kolor 701 Nude Rose. Dodatkowo swoją opinię mogę oprzeć na relacji mojej siostry która ma tą szminkę, ale w intensywnym różowym kolorze, nie pamiętam dokładnie numeru.

Bardzo fajna

Posiadam tę szminkę w dwóch kolorach : 701 Nude Rose i 723 Hot Fuchsia. Oba kolorki są bardzo ładne, numer 701 jest idealny na codzień do lekkiego makijażu, np. do szkoły czy pracy; numer 723 to piękny fuksjowy kolor, nadaje się na imprezę, ładnie podkreśla usta. Zapach tych pomadek jest cudowny, taki lekko arbuzowy. Co do trwałości, u mnie jest średnia, przy jedzeniu szybko się zjada, ale gdy nic nie jem i nie piję utrzymuje się dość długo.