Oriflame, Solar, EDT

Oriflame, Solar, EDT

Lekki, świezy zapach przepysznego arbuza łaczy się z soczysta słodyczą nektaru z hibiskusa Zasmakuj w egzotycznych nutach wody toaletowej Solar, które w zmysłowy sposób podkreślą kobiecośc i dodadzą energii.

Kategoria: kwiatowo-owocowo-wodna.

Nuty zapachowe:gujawa, nektar z hibiskusa,arbuz.

50 - 100ml

Piękny zapach, lecz nie trwały

Zapach jest kwiatowo owocowo - to połączenie arbuza oraz hibiskusa. Bardzo podoba mi się połączenie tych zapachów - pachnie naprawdę ładnie, subtelnie i delikatnie. Jest to perfum idealny na wiosnę, lato. Duży plus również, za piękne i poręczne opakowanie. Ale niestety jest jeden minus - zapach jest nietrwały. Po około 3 godzinach ulatnia się całkowicie.

u mnie się sprawdza

Producent określa zapach mianem owocowo-kwiatowego. Ja raczej powiedziałabym, ze jest on o zapachu słodkich owoców. Mój ideał, zamknięty w prostej buteleczce, niestety bardzo ulotny, po dwóch godzinach nie ma już po nim śladu. Woda jest idealna na letnie dni, ponieważ oprócz zapachu słodkich owoców znajdziemy w niej cytrusy.

Lekki i nietrwały

+ lekki, owocowy zapach

- trwałość porównywalna do mgiełki - trzeba często poprawiać w ciągu dnia, jeśli zamierza się tym pachnieć cały dzień
- na dobrej promocji odpowiednio tani - około 15zł

lato lekkość słodycz i nietrwałość

Kupiłam po okazyjnej cenie. Spodobał mi się flakon i obecność arbuza w składzie.

Flaszeczka naprawdę ładna, kwardatowa, żłobiona, z różową nakrętką. Poręczna i w sam raz do torebki.

Sam zapach to rzeczywiście połączenie arbuza z hibiskusem, z przewagą tego drugiego. Przypomina mi mgiełki do ciała z Avonu. Jest lekki, słodki, wesoły. Niestety diabelnie nietrwały. Nie rozwija się też w żaden sposób, ot taki po prostu słodki ulepek.

Wiadomo, że nikt nie chce latem bombardować zapachem, ale Solar znika po około godzinie.

Gdzieś tam daleko, z uwagi na słodycz wyczuwam lekkie podobieństwo do LVEB Lancome, albo Flowerbomb, ale to tylko takie luźne skojarzenia.

Kupiłam za 35zł, używam w ciepłe dni na spacery z psem, czy krótkie wypady, bo po godzinie nie czuć już naprawdę nic.

Zapachy Oriflame nigdy nie grzeszyły trwałością, trzeba mieć tego świadomość (wyjątkiem jest Paradise), ale za cenę regularną w życiu bym nie kupiła.

Zużyję na niezobowiązujące wyjścia, lub na poprawę humoru i nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tydzień