Korres, Wild Rose, Advanced Repair Sleeping Facial (Rozjaśniająca i rozświetlająca maska na noc)

Korres Wild Rose Sleeping Facial to rozjaśniająca i rozświetlająca maska - krem na noc wyrównuje koloryt, rozjaśnia i rozświetla skórę. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu, redukowane są przebarwienia oraz nierówny koloryt skóry. Po zaledwie 14 dniach stosowania maski na noc Korres Wild Rose Sleeping Facial skóra wygląda na jaśniejszą, ma bardziej wyrównany koloryt i jest niezwykle rozświetlona.

klasyczne
w słoiku
krem
<50ml

Dobry wybór

Maska w postaci gęstego kremu na noc. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia a wręcz łagodzi wszystkie zaczerwienienia. Moja wrażliwa skóra dobrze reaguje.
Minusem może być zapach - intensywny w słoiczku, po nałożeniu nie jest wyczuwalny.
Bardzo dobry produkt dla wrażliwych i alergicznych skór, co może być zasługą naturalnego składu kremu.

Super dla cer mieszanych

Z produktu będą zadowolone te wszystkie osoby które tak jak ja-nie widza bogatych konsystencji,które wchłaniają się jeszcze z 10 minut po nałożeniu.
Sleeping Facial za moment w ogóle nie czuć na skórze. Błyskawicznie się wchłania i pachnie dokładnie tak jak cała seria-jakby lekko różą.
NIE ZAPYCHA.
Poprania nawilżenie i wg mnie wygłasza. Moja skóra wygląda obecnie bardzo dobrze rano.

Krem o mocy maski

Jestem dokładnie w grupie docelowej serii Wild Rose - cera młoda, pierwsze drobne linie, potrzebująca nawilżenia, wygładzenia i rozświetlenia. I ten produkt sprawdza się znakomicie.
\\n
\\nJest to taki gęstszy krem o wyraźnym, niezidentyfikowanym przeze mnie zapachu (chociaż na pewno wyczuwam różę). Mnie zapach się podoba, ale na pewno znajdą się osoby, dla których będzie to minus kremu.
\\n
\\nDziałanie - na pewno wygładza skórę, bardzo zmiękcza i koi, delikatnie rozjaśnia. nawilża, chociaż wchłania się niemal do matu.
\\n
\\nJest to mój krem ratunkowy, kiedy wiem, że nie mam szans na przespanie tych 7 godzin, a nie chcę, żeby moja skóra to pokazała.