Nivea, Cellular Radiance, Skin Perfecting Fluid SPF 15 (Fluid udoskonalający do twarzy)

Młodo wyglądająca skóra jest pełna blasku, tryska promiennością i witalnością komórek. Z wiekiem jej blask gaśnie, a tempo odnowy komórek jest coraz wolniejsze. Naukowcy NIVEA opracowali linie zaawansowanych kosmetyków udoskonalających skórę, aby wesprzeć proces odnowy komórkowej oraz przywrócić skórze promienny i pełen blasku wygląd już od pierwszej aplikacji.
Formuła fluidu udoskonalającego do twarzy NIVEA Cellular Radiance Skin Perfecting Fluid SPF 15 została wzbogacona lumicinolem oraz ekstraktem z magnolii, dodając skórze naturalnej promienności i doskonałego kolorytu, nawet bez makijażu. Zamknięte w kapsułkach mikropigmenty naniesione na skórę dopasowują się do niej, zapewniając naturalny odcień przez cały dzień.
NIVEA Cellular Radiance Skin Perfecting Fluid SPF 15 działa natychmiastowo:
- tuszuje przebarwienia już od pierwszej aplikacji,
- poprawia i udoskonala wygląd skóry,
- zapewnia skórze promienny koloryt.
Efekty stosowania fluidu udoskonalającego do twarzy NIVEA po 4 tygodniach:
- zmarszczki są zredukowane,
- poprawia odnowę komórkową,
- skóra jest gładka i elastyczna.
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

średni

Kupiłam go okazyjnie. Jak esencja na noc jest boska tak ten fluid jest bardzo średni. Rozczarował mnie troszkę.Jest jak na mój gust ciut za ciężki. Czasem roluje mi się pod podkładem. Zapycha. Może nie jakoś tragicznie, ale po tygodniu stosowania zauważyłam większą ilość zaskórników i to na kościach policzkowych co się od dawna nie zdarzało. Raz na tydzień muszę więc buzię pilingować żeby z tych zapchanych porów nie robiły się krostki.
Zużyć zużyję bo dopełnia działanie tej esencji, rozświetla, jakiś tam spf ma. Stosowane razem rozjaśniły mi przebarwienia co jest dla mnie mega szokiem. Buzię też ciut wygładza.