Nivea, Creme Smooth, Kremowy żel pod prysznic

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pielęgnujący kremowy Nivea Creme Smooth żel pod prysznic pozostawiający uczucie gładkiej i miękkiej skóry. Otacza Twoją skórę miękką i delikatnie pachnąca pianą. Pielęgnująca formuła Nivea Creme Smooth pozostawia ją jedwabiście gładką i miękką. Nawilżająca technologia Hydra IQ zostawia uczucie nawilżonej skóry nawet po osuszeniu ręcznikiem. pH odpowiednie dla skóry - tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic

Nie polecam

Bardzo przeszkadza mi lejąca konsystencja żelu. Spływa z ręki, mam wrażenie że nie domywa ciała. Słabo się pieni. Nie jest wydajny. Niestety kupiłam ogromną butelkę i z niecierpliwością czekam aż się skończy. Na plus zapach, choć jak dla mnie mógłby być trochę bardziej intensywny.

Kremowy, doskonale się pieni

Żel ma przyjemną, kremową formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze i delikatnie pieni. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i przyjemną w dotyku. Żel posiada słodki zapach. Jest bardzo wydajny. Opakowanie jest wygodne w użyciu.

Bez zarzutu, świetny żel

Niby opatrzony, a to dopiero moja druga butelka w życiu. Mam w pojemności 500 ml, więc sporo, a mimo ciężkości butelka jest wygodna do złapania, dobrze wyprofilowana. W konsystencji dosyć gęsty kremowy żel, perłowo biały, połyskujący. Cudowny zapach, czuć masło shea, jego słodkość. Bardzo otulający, unosi się w pomieszczeniu, ale na ciele już tylko krótką chwilę po osuszeniu.
Spełnia swoją funkcję doskonale, oczyszcza, ale nie agresywnie. Nie przesusza mnie, a to coś wyjątkowego dla mojej skóry. Pieni się bardzo przyjemną kremową pianą, a nie używam zazwyczaj gąbek, ani myjek. Czuję wygładzenie, miękkość i czystość. Czego chcieć więcej, z pewnością sięgnę po niego jeszcze. Mam też ochotę poznać inne wersje zapachowe i porównać.

Ten zapach!

Żel udało mi się kupić w fajnej cenie w markecie.
I napewno do niego wrócę!
Jest kremowy, idealnie się pieni. Jego zapach roznosi się w całej łazience, jest słodki ale zarazem delikatny.

Żel sprawia że skóra jest nawilżona jak po balsamie do ciała! Jest delikatny, będzie się nadawał do skóry suchej jak i wrażliwej, nie powoduje reakcji alergicznej.

Szkoda że nie występuje w jeszcze większych opakowaniach.

jest ok

Produkt stosowałam i ja i mój partner.

Ma gęstą, ale lejącą konsystencję. Ładnie się pieni i mycie nim to przyjemność. Nie podrażnia, nie wysusza, a zapach roznosi się po całym domu. W ciągu dnia nie czuje go na skórze, co dla mnie jest na plus. Nie mam do czego się przyczepić.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Żel pod prysznic Nivea, jest dla mnie pewnego rodzaju klasykiem. Jego kremowa konsystencja, zapach to zdecydowanie to z czym kojarzą mi się kosmetyki Nivea. Żel ma kremową konsystencję, która nie wysusza mojej skóry, a delikatnie ją nawilża, pielęgnuje i odżywia. To zdecydowanie to czego oczekuję od żelu pod prysznic. Praktyczne opakowanie, które starcza na długo. Atrakcyjna cena w stosunku do jakości.

Podobny do innych żeli Nivea

Nie wiem za bardzo czym ta wersja różni sie np. od ciemnoniebieskiej. W działaniu czy efekcie końcowym (subiektywnie) niczym.
Zapach również podobny - jak to Nivea.
No i to co żel pod prysznic czynić powinien czyli zmycie brudów - jest jak najbardziej ok, do tego spora wydajność, fajna kremowa konsystencja (nie za gęsta)
Nie spowodował uczulenia, podrażnienia czy zaczerwienienia

Przyjmna kremowa formuła

Zapach żelu to typowy Nive'owy aromat - jedni pokochaja- inni znienawidzą :D
Bardzo dobrze się pieni, zmywa bez problemu. Pozostawia uczucie świeżości, czystości i komfortu.
Nie podraznia, nie uczula. Delikatnie nawilża. Jest bardzo wydajnym żelem o gęstej, kremowej konsystencji.

Jeden z moich ulubionych

Nivea kremowy żel pod prysznic kupiłam bo lubię tą markę a produkt był akurat w promocji.

Nivea Creme Smooth świetnie się pieni, nadaje się pod prysznic oraz jako dodatek do kąpieli jeśli wlejemy kilka ropel żelu pod strumień wody.
Ma wspaniały kremowy zapach a skóra po umyciu nim jest idealnie gładka i nawilżona.

Żel jest bardzo wydajny i idealny do stosowania zwłaszcza zimą kiedy skóra jest podrażniona i wysuszona.

Dobrze myje.

Żel pod prysznic ładnie spełnia swoją role- dobrze myje, nie wysusza skóry. Dobrze się zmywa, nie pozostawia na skórze żadnej tłustej warstwy. Jest wydajny, mimo swojej kremowo glutkowatej konsystencji. Cena, średnia, no jak na nivee, nie taka wysoka i bywają na niego niezłe promocje. Ale jest jedno ale, przez co nie powrócę do niego. To zapach. Niby przyjemny, taki lżejszy niż krem Nivea, taki jakby lekko kokosowy. Ten zapach po kilku użyciach zaczął mnie bardzo męczyć. Także, zużyłam go, ale nie było w tym przyjemności.

Świetny

Bardzo lubię kosmetyki NIVEA,ponieważ są długo na rynku.Żele pod prysznic dobieram razem z kremem do ciała z tej samej linii zapachowej.Odpowiada mi kilka wersji zapachowej oprócz klasycznej.Ten żel pomimo kremowej konsystencji nie oblepia skóry jak np Dove.Bardzo dobrze myje oraz odświeża.Ma wyważony zapach coś jak czystość.Jest wydajny oraz dostępny w ekonomicznej butli.Na promocji można go upolować za śmieszne pieniądze.Nie przesusza skóry,nie uczula ani nie podrażnia.Pasuje mi stosowanie go razem z kremem do ciała z tej samej linii zapachowej.Skóra jest gładka i miękka.Dostępność zarówno w drogeriach jak dużych dyskontach.

Bestseller do którego zawsze chętnie wracam

Uwielbiam kremową konsystencję tego żelu. Świetnie się sprawdza w codziennym użytkowaniu. Dobrze nawilża skórę, sprawia, że skóra jest miękka i odżywiona. Żel łatwo się pieni i łatwo go spłukać. Ma piękny kremowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Szczerze polecam, zero podrażnień, czy uczuleń. Świetnie się sprawdzi przy skórze suchej.