Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu

Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu

Pojemność 12 szt

Plastry Joanna Sensual przeznaczone są do precyzyjnej depilacji twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznej strukturze dopasowują się do kształtu twarzy, umożliwiają skuteczne i trwałe usunięcie nawet najdrobniejszych włosów wraz z cebulkami. Do opakowania plastrów do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu Joanna Sensual dołączono butelkę z oliwką łagodząco - kojącą po depilacji.
Plastry wzbogacone są w wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające.

nawilżające, łagodzące
w butelce

Średnie

Plusem na pewno jest oliwka, która przepięknie pachnie ogórkiem, niweluje ból i bardzo dobrze usuwa resztki wosku. Same plastry są średniej jakości, najbardziej denerwuje mnie to, że nie usuwają wszystkich włosków - nieważne jak się namęczysz, nie ma sposobu żeby je wszystkie wyrwać. Do tego zaczerwienienie utrzymuje się całkiem długo i wydaje mi się, że być może to dlatego, że plastry zrywają też naskórek. Kupuję je z braku alternatywy.

Średnie

Plastry nie usuwają za jednym zamachem wszystkich włosków, trzeba się namachac i użyć kilku plastrów żeby wszystko co nie chciane usunąć. A jak wiadomo wyrywanie woskiem nie nalezy do przyjemnych dlatego wolałabym żeby usuwaly wszystko za jednym razem. Słabo również radzą sobie z grubymi i długimi włoskami, wtedy do pomocy muszę użyć pęsety.
Fajnie że w opakowaniu jest oliwka, która jest bardzo pomocna i wydajna.

Nawet nawet.

Cóż, cieszę się, że zakupiłam je w promocji. Plasterki nawet dobrze usuwają włoski, niestety nie radzą sobie już z tymi cienkimi. Uh, dużym plusem jest też oliwka, usuwa resztki kleju, łagodzi podrażnienia. No właśnie, podrażnienia. Skóra nad ustami jest czerwona i bardzo piecze, odnoszę wrażenie, że plastry prócz włosków zrywają również skórę. ;/ Próbowałam używać ich na różne sposoby, dzieliłam je na dwa, później na cztery części. Efekt jest ten sam chociaż podzielona na 4 kawałki lepiej depilują.
Jeśli mam je kiedyś kupić to tylko i wyłącznie w promocji.

Dla mnie dobry!

Bardzo zdziwiły mnie złe opinie i niska ocena tego produktu. Sama używam go od lat i jestem bardzo zadowolona.

ZALETY:
- sprawnie usuwa owłosienie,
- nie podrażnia,
- oliwka w zestawie,
- cena,
- wydajność (opakowanie starcza mi na kilka depilacji),
- dostępność.

WADY:
- pozostawia wosk na skórze, ale z pomocą oliwki da się go usunąć.

Szkoda słów.

Plastry testowałam kilka razy. Najpier winą za nieudaną depilację obarczyłam zbyt krótkie włoski. Jednak plastry nie dały sobie rady nawet z dobrze "wychodowanym" wąsikiem. Miałam wrażenie że zamiast włosków zdzierają mi naskórek.
Zalety:
- oliwka dobrze dziala na podrażnienia

Wady:
- duża cena jak za coś co nic nie robi
- podrażnia
- nie wyrywa nawet grubych włosków
- wrażenie "zdartego" naskórka

Stanowczo nie polecam.

jednak nie

Włoski usuwają dość dobrze. Plastry jednak bardzo podrażniają skórę a zaczerwienienie utrzymuje się przez wiele godzin. Na skórze zostaje mnóstwo kleju którego usunięcie jest bardzo czasochłonne i problematyczne.Szkoda zachodu na ten produkt

50/50

No w sumie to dobrze usuwają włoski, ale jednak jest podrażnienie. Czasem klej mocno zostaje i trzeba go zdrapywać nawet z oliwką. No takie 50/50 bo podraznienie nie jest jakies długotrwałe, plastry są tanie i dobrze pozbywają się włosa.

Nie

Przez nie zniechęciłam się do depilacji plastrami. Tak naprawdę nie robią nic - nie wyrywają włosków, a zadają tylko duży ból i zostawiają wosk na skórze co jest denerwujące. Jedyny plus to, że owszem są tanie, ale i tak nie warte swojej ceny. Będę szukała dalej.

Tanie,ale niedobre

Kupiłam plastry na promocji w biedronce za 4 zł.Jako,że jestem ciemną blondynką chciałam po prostu usunąć lekko widoczny wąsik nad górną wargą.Skuszona w miarę pozytywnymi opiniami na polskim yt postanowiłam je wziąć.
Użyłam je zgodnie z zaleceniami producenta na oczyszczoną i suchą skórę twarzy.Zrobiłam dwa podejścia jedną podwójną część rozgrzałam w rękach,drugą natomiast suszarką.Obydwie próby niestety zakończyły się fiaskiem.Niektóre włoski wyrwane,niektóre nie i mimo zastosowania dołączonej do opakowania oliwki i tak skóra się podrażniła.

Nie dają rady

Kupiłam plastry z zamiarem usuwania wąsika. Myślę sobie chwila strachu i będzie załatwione. No to się zdziwiłam. Niestety u mnie plastry w ogóle nie zadziałały.

Uzyłam ich zgodnie z opisem producenta i owszem coś tam wyrwały ale nawet kilkakrotne próby nie polepszyły sprawy a wręcz przeciwnie. Doszło tylko do podrażnień. Wosk ze skóry jest bardzo trudny do usunięcia mimo olejku który jest dołączony, skóra jest bardzo podrażniona. Więcej po nie nie sięgnę.

Dobry produkt

Jestem zadowolona z plastrów sensual. Jak na produkt dostępny w drogeriach naprawdę dobrze usuwa owłosienie z twarzy. Wiadomo nie są tak skuteczne jak wosk używany w salonach kosmetycznych, ale naprawdę daje radę. Nie podrażnia skóry. Dodatkowy plus za fajną oliwkę dołączoną do opakowania. Dobrze usuwa resztki z wosku.Polecam

Tanie

Plusy ( + )
- cena
- oliwka dokładnie usuwa wosk i łagodzi podrażnienia
- efekt utrzymuje się na ok. 7 dni

Minusy ( - )
- nie radzi sobie z nawet grubymi włoskami ( słaby wosk )

Podsumowując produkt w dobrej cenie można wypróbować majątku nie kosztuje no ale średni. :/ Bd je pewnie kupować żeby nadać sobie początkowy kształt ale moja pęseta jest bardziej dokładna a to z krótkimi włoskami sobie nie radzi szkoda :(