Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu

Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu

Pojemność 12 szt

Plastry Joanna Sensual przeznaczone są do precyzyjnej depilacji twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznej strukturze dopasowują się do kształtu twarzy, umożliwiają skuteczne i trwałe usunięcie nawet najdrobniejszych włosów wraz z cebulkami. Do opakowania plastrów do depilacji twarzy z wyciągiem z aloesu Joanna Sensual dołączono butelkę z oliwką łagodząco - kojącą po depilacji.
Plastry wzbogacone są w wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające.

nawilżające, łagodzące
w butelce

Bardzo się kleją

Produkt kupiony w rossmanie za dość niska cena dlatego się skusiłam.
Chciałam pozbyć się włosków na twarzy ,a efekt jaki uzyskałam to twarz pełna kleju.
Włoski nie zniknęły nawet te najmniejsze.
Produkt kompletnie nie praktyczny .

Słaby

Kupiłam produkt, ze względu na mój wąsik, który chciałam w jakis sposób usunąc,niestety dosyć, ze produkt mało co usunął go, to po dniu skóra w tym miejscu była bardzo wysuszona ;(

Masakra

Niestety plastry były bezużyteczne, nie usuwały meszku, wosk był bardzo dziwny, jakby zepsuty, nie chciał się dobrze rozgrzać i źle się odklejał. Plastrów jest dużo, ale trzeba zużyć tak samo dużo, żeby uzyskać jakiś efekt. Plastry zostawiały też ślad, który długo się utrzymywał nad górną wargą.
Wolę zapłacić więcej i kupić Veet, które działa świetnie.

W porządku

Plastry nie usuwają za jednym zamachem wszystkich włosków, trzeba się namachac i użyć kilku plastrów żeby wszystko co nie chciane usunąć. A jak wiadomo wyrywanie woskiem nie nalezy do przyjemnych dlatego wolałabym żeby usuwaly wszystko za jednym razem. Słabo radzą sobie z grubymi i długimi włoskami, wtedy do pomocy muszę użyć pęsety.
Fajnie że w opakowaniu jest oliwka, która jest bardzo pomocna i wydajna.

Dobre

Jak dla mnie całkiem fajne. Dobrze usuwają meszek. Dołączona oliwka dobrze zmywa resztki wosku.nie zauważyłam u siebie jakiś podrażnień.mozna je dorwać w rossmanje za 5 zł

Szkoda pieniędzy

Dawałam tym plastrom wiele razy szansę, jednak oprócz tego, że bardzo podrażniają skórę, to nie robią nic poza tym. Nie usuwają ani mieszku, ani dłuższych włosów. A z czerwony "wąs" schodzi przez kilka godzin.

Średnie

Zdecydowałam się na ten produkt skuszona niską ceną w jednej z drogerii. Nie oczekiwałam cudów i ich nie otrzymałam. Co nie zmienia faktu że są to dość przeciętne plasterki z jakimś słabym woskiej. Mnie osobiście urzekła oliwka dołączona do zestawu.

Najlepsze plastry!

Zakupiłam te plastry, ponieważ były na promocji i nie zawiodłam się. Plastrów jest dużo a dołączona oliwka starcza na długi na czas. Plastry rozgrzewam suszarką i wystarczy jeden pojedynczy plaster by usunąć cały wąsik. Wosk nie zostaje na skórze, nie podrażnia. Oliwka daje uczucie nawilżenia i wygładzenia. Zdecydowanie polecam!

Chyba trafiłam na wadliwą serię

Plastry nie kosztowały wiele, więc nie spodziewałam się cudów, ale... Większość plastrów w opakowaniu miała chyba zepsuty ten wosk, bo nie dało ich się do końca odkleić od siebie. Uważam, że każdy plaster powinien być pakowany osobno, a nie tak złączone... Te które nie były wadliwe wyrywały może 1/10 włosków, po czym przestały się kleić. Stosowałam je do wąsika i były nieskuteczne. Plus za dołożenie oliwki, która pomagała ściągać resztki wosku i koiła podrażnienia.

świetne

Lubię je przede wszystkim za to, że nie powodują podrażnień i nie uczulają. Dla mojej wrażliwej i delikatnej skóry to bardzo ważne.
Dokładnie depilują a dołączona oliwka starcza na zużycie wszystkich plastrów i dokładnie zmywa resztkę wosku. Plastry łatwo się rozgrzewa w dłoni, wosk nie jest zbyt twardy i szybko mięknie.
Żeby uniknąć zerwania skóry zawsze przed użyciem matowię ją pudrem, dzięki czemu włoski zostają usunięte a skóra jest w nienaruszonym stanie.

Niechętnie

Swoją przygodę z depilacją wąsika zaczęłam niedawno. Po wizycie u kosmetyczki postanowiłam sama spróbować. W drogerii wybrałam te plastry , lecz po użyciu za drugim razem pozbyłam się nie tylko włosków , lecz skóry też. Plastry zostawiają podrażnienia i zaczerwienienia. Jak na pierwszą przygodę z woskiem nie polecam.

W porządku

Dotychczas są to najlepsze plastry do depilacji twarzy jakie do tej pory przetestowałam. Za niewielką kwotę możemy mieć produkt skuteczny, który spełnia przypisane mu wymagania. Do tego podoba mi się działanie dołączanej do plastrów oliwki.