Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Long Wearing Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Long Wearing Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Kobo Professional Long Wearing Liquid Foundation to trwały podkład nowej generacji, który zapewnia efekt gładkiej i pełnej naturalnego blasku cery. Innowacyjne pigmenty załamują, odbijają i rozpraszają światło, pozwalając ukryć niedoskonałości skóry, drobne zmarszczki i pory, gwarantując nieskazitelny makijaż w każdym świetle. Lekka, płynna konsystencja ułatwia aplikację podkładu. Silikonowe mikrosfery zapewniają bardzo dobre krycie, bez efektu maski. Trwały podkład Kobo Professional Long Wearing Liquid Foundation zawiera nawilżającą alantoinę znaną z łagodzących właściwości, która chroni skórę przed wysuszającymi ją czynnikami zewnętrznymi. Beztłuszczowy. Bezzapachowy.

nawilżające
fluidy
w buteleczce, z pompką

nie.

Podkład ma oryginalna konsystencję - niby rzadki, ale przy nakładaniu zachowuje się normalnie.
Kolor w miarę dopasowuje się do skóry. Zaraz po nałożeniu wygląda znośnie.

Słaba ocena stąd, że po 2-3 godzinach po prostu spływa z twarzy.
Mam tłustą skórę, ale się nie zdarza, żeby podkład po krótkim czasie wyglądał tak koszmarnie!, a producent opisuje kosmetyk jako "trwały".

Słabiutko...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i chyba go nie skończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007936].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak.

Kupiłam go z ciekawości. Wszystkie podkłady z tej serii mają praktycznie ten sam ciemny kolor ale producent obiecuje że podkład stopi się ze skórą czyli powinien zjaśnieć. Kupiłam najjaśniejszy odcień a i tak jest za ciemny a jakoś super blada nie jestem. Krycie? Średnie. Nie tworzy maski ale efekt nie jest też naturalny. Nie wiem o co chodzi z tym produktem. Totalny bubel albo ja nie umiem się z nim obchodzić. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007639].usefull || 0 }}% pomocna.