Nuxe, Prodigieux Le Parfum EDP

Nuxe, Prodigieux Le Parfum EDP

`Prodigieux Le Parfum` marki Nuxe to kwiatowe perfumy dla kobiet. `Prodigieux Le Parfum` Nuxe zostały wydane w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są róża, magnolia i gardenia; nutami bazy są wanilia, mleko kokosowe i otoczak.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, bergamotka, mandarynka, owoc pomarańczy
nuta serca: róża, magnolia, gardenia
nuta bazy: wanilia, mleczko kokosowe, otoczak

Nuty
kwiatowe
50 - 100ml

Zakochałam się... i nie odkocham. <3

Cudowna woda perfumowana od marki NUXE.
Szczerze? Nie wiedziałam, że produkuje ona także perfumy.
Znam ją głównie z olejków, które korzystnie wpływają na skórę.
Perfumy zamknięte w kartonowym, złoto-brązowym opakowaniu.
W środku flakon, dość prostu, ale w barwie także brązowo-złotej, gdzieniegdzie transparentny.
Flakon ma pojemność 30 ml, jednak śmiało mogę napisać, że jest to kosmetyk dość wydajny.
Po pierwsze ze względu na intensywność zapachu, po drugie ze względu na to, że perfumy wg mnie bardziej nadają się na wieczór i specjalne okazje.
Śmiało mogę napisać, że zapach to bardziej taki "luksusowy" egzemplarz - jakkolwiek to brzmi.
Kojarzą mi się właśnie z takimi luksusowymi zapachami w kierunku np Chanel.
Ogólnie- urzekły mnie swoją wonią, są w 100% kobiece, ale dość "ciężkie" w ciągu dnia, więc jak pisałam wyżej - nadają się idealnie na wieczór.
Śmiało mogę Wam też napisać, że są bardzo trwałe - długo wyczuwa się je na sobie.
Zapach jest bardzo oryginalny, wcześniej nie czułam takich nut zapachowych.
Niby to kwiaty i owoce- jednak dla mnie wymieszane z czymś olejkowym.
Głowa perfum to mandarynka, pomarańcza, bergamotka i kwiat pomarańczy.
Serce stworzone na bazie kwiatów - róży, magnolii i gardenii.
Baza zapachu to wanilia, mleko kokosowe i otoczak.
Muszę Wam napisać, że to chyba jedne z moich najlepszych perfum dotychczas.
Zakochałam się i chętnie sięgnę po nie po raz kolejny.

Nietuzinkowy zapach

Nietuzinkowy zapach tych perfum sprawił, że stał się on moim ulubieńcem. Aplikując go na naszą skórę odczujemy bardzo dużo wariacji i tonów, przeplatają się tutaj zapachy kwiatowe z lekko wyczuwalnym cytrusem czy też wanilią. Kompozycja ryzykowna, gdyż mógł wyjść z tego klops ale drogie Panie, wyszło cudo. Jeżeli jesteś fanką zapachu produktów tej marki to właśnie oferuje ci ona płynne złoto, dzięki któremu będziesz pachnieć nim cały dzień. Tak, dosłownie calutki gdyż trwałość jest niespotykana, jedna z lepszych z jakimi miałam do czynienia, i naprawdę niewiele należy go użyć inaczej będziemy pachnieć jak ogród botaniczny wiosną. Mieszanka różnych zapachów w moim odczuciu jednak przeważa na stronę tonów bardziej intensywnych, kremowych, uspokajających, do których to właśnie zaliczamy wanilię ale także kokos, cynamon czy czekoladę. Jednakże nie warto się obawiać, że perfum ten nas obciąży a sama jego obecność przez tak długi czas tylko zbrzydzi nam jego stosowanie. Mimo dosyć wyrazistego zapachu właśnie przez obecność cytrusów i kwiatów daje nam odczucie odświeżenia a my nie sprawiamy wrażenia kogoś kto właśnie wyszedł z fabryki czekolady. Jest to zapach nadający się na każdą okazję. Stosuję go na co dzień ale i także na specjalne wyjścia. Jest to rodzaj zapachu, który trudno jest ściśle zdefiniować i określić przez co możemy roztaczać pewną "tajemniczą aurę". Zalecam aplikowanie go na skórę, gdyż pomimo płynnej formuły ma ona w sobie nieco olejku, który sądzę właśnie utrwala dający efekt. Osobiście spryskuję się w okolicy szyji i nadgarstków mając pewność, że w razie czego moje ubranie nie zostanie przypadkowo spryskane i zniszczone. Bardzo polecam każdej z nas, która poszukuje nowości, nie boi się eksperymentować i szuka niespotykanego zapachu.

Śliczne!

Perfumy Prodigieux zakupiłam gdy tylko moja przyjaciółka poinformowała mnie, że takowe są w sprzedaży. A ja kocham olejek Nuxe i jego cudowny aromat!
Zapach w pojemności 50 ml zakupiłam w komplecie z olejkiem pod prysznic oraz balsamem perfumowanym, w zawrotnej cenie 116 zł (online, w perfumerii na S.).

PLUSY:
+buteleczka, prostokątna, cieniowana od dołu, zatyczka w kolorze złota, atomizer rozpyla mgiełkę. Całość jest prosta, ale estetyczna, porządna i luksusowa.
+konsystencja-pewnie się zdziwicie, ale te perfumy są nieco oleiste, nie są tłuste, ale po rozpyleniu na skórę czuć delikatną warstwę - radzę pryskać się nimi, zanim się ubierzemy, ponieważ ja załatwiłam sobie tak jedną sukienkę, została tłustawa plama i niczym jej nie mogłam sprać
+wydajność
+niska cena

ZAPACH:
Perfumy to nic innego, jak klasyczny olejek Nuxe zamknięty w ładnej butelce. To nic innego, jak intensywna nuta kwiatu oraz owocu pomarańczy, okraszona egzotyczną, wytrawną wanilią, gardenią, magnolią oraz przełamana świeżością bergamotki. W moim odczuciu zapach jest intensywny, ale nienachalny, taki kremowy i odświeżający zarazem. Kojarzy mi się z latem w ciepłych krajach, rozgrzaną skórą posmarowaną kokosowym olejkiem(bo i kokos tutaj znajdziemy, ale nie bójcie się, nie jest to dominująca nuta, została bowiem sprytnie wpleciona w kompozycję). Kwiatowa, upajająca, niezwykle kobieca kompozycja. Wbrew pozorom są odpowiednie na letnią porę, może nie na upały, ale to właśnie latem pachną najpiękniej, są odurzające i szeroko komplementowane.

Bardzo trwały, 3 psiknięcia wystarczą na cały dzień, zaś kosmetyki pielęgnacyjne z tej samej linii dodatkowo intensyfikują aromat.
Wspaniałe perfumy, przywodzą na myśl zapachy marek selektywnych (Dior, Armani, Givenchy), a i muszę przyznać, że o takiej trwałości to mogłyby co po niektóre twory z wyższej półki tylko pomarzyć.

Serdecznie polecam...nie tylko fankom olejku Nuxe :)

Uwielbiam

Perfum tych szukałam już od dłuższego czasu jednak bardzo ciężko je dostać stacjonarnie. Postanowiłam więc zaryzykować i zamówić online bez wcześniejszego 'powąchania'. Bazowałam na opiniach znalezionych na internecie mówiącymi, że pachną jak typowy olejek Nuxe, który znam, kocham i używam od lat. Dotarł do mnie jakiś tydzień temu- wszystkie opinie, które znalazłam online były stu procentową prawdą - perfumy pachną zabójczo! Jeśli kochacie ten zapach olejku to zdecydowanie bierzcie w ciemno- nie ma żadnej różnicy w zapachu. Dodatkowo perfum ma lekko kleistą konsystencję, delikatnie nawiązującą do olejku, ale oczywiście nie robi plam. Dodatkowo bardzo długo utrzymuje się na skórze- rano wystarczą 2-3 psiknięcia a po południu spokojnie nadal jest wyczuwalny. Idealny na upalne, letnie dni i wieczory. Polecam!

Olejkowy zapach :)

Jeśli ktoś zna i uwielbia zapach olejków Nuxe to nie będzie miał problemu z pokochaniem zapachu z tej linii.
Zapach utrzymuje się kilka godzin, nie jest duszący i uciążliwy dla innych, nie przyprawia o ból głowy. Otulający, więc idealny na chłodniejsze pory roku, ale i kojarzący się z rozgrzaną na słońcu skórą, więc do stosowania i w lecie.
Bardzo lubię.

Dla fanek Nuxe

Nietrudno się zorientować, że perfumy pachną jak olejek i pozostałe "olejkowe" kosmetyki . Niemniej jednak, jest to zapach głęboki, przyjemny, elegancki, zdecydowanie nie płaski.

W ogóle odnoszę takie dziwne wrażenie, że Prodigieux Le Parfum mają konsystencję olejku, nie wchłaniają się od razu - zgadzałoby się, tako rzecze producent, ale nie jest to przecież taki olejek jak nuxe czy też perfumy arabskie. To hybryda perfum i olejku.

Trzymają się ultra długo, nawet w upalne letnie dni nie spływają.

Pachną dla mnie przede wszystkim kwiatem pomarańczy, który uwielbiam, trochę mandarynką i pomarańczą, jest też całkiem wyraźna magnolia, zdecydowana wanilia (taka rześka, nie słodka i nie ciepła, bardziej egzotyczna).

Ich cena nie jest wygórowana, jak na perfumy takiej klasy, spokojnie przyrównałabym je do Armaniego, Diora i innych tym podobnych.

W ogóle zadziwia mnie to, że dla mnie te perfumy pachną po prostu olejkiem. O ile nie do końca zachwycam się słynnym olejkiem, to jego zapach bardzo, ale to bardzo mi odpowiada. Perfumy tylko go pogłębiają, jestem zatem w siódmym niebie. Mogę się psikać sama dla siebie.

Są kwiatowe, kobiece, delikatne, subtelne, niekoniecznie letnie, ale bardzo lekkie, kojące, wyciszające, kojarzą mi się z naturą, jogą, medytacją, mhm...

kocham ten zapach

kupilam perfum w promocji... dlugo sie nad nim zastanawiam bo cena dosc wysoka, ale warto bylo bo zapach jest piekny i utrzymuje sie naprawde dlugo.

kupilam kolejne opakowanie. jest bardzo swiezy, super na lato i wiosne.

mam tez od nich suchy olejek i ten perfum pachnie bardzo podobnie.

uwielbiam go tak bardzo, ze kladac sie do lozka psikam sie nim lekko i spie jak dziecko!

polecam zdecydowanie!