Marion, Hair Line, Płyn do stylizacji włosów (nowa wersja)

Marion, Hair Line, Płyn do stylizacji włosów (nowa wersja)

Płyn do stylizacji włosów Marion Hair Line pozwala dowolnie modelować i kształtować fryzurę, nie obciążając i nie sklejając włosów. Dodatkowo unosi włosy od nasady zwiększając ich objętość na długo.
Profesjonalnie opracowana receptura płynu do stylizacji włosów Marion Hair Line to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu włosy są łatwiejsze do modelowania. Specjalnie dobrane składniki aktywne unoszą włosy od nasady. Dodatkowo płyn Marion wzbogacony został substancjami ochronnymi nabłyszczającymi włosy (ceramidy i kolagen).

inne
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Jest ok

Używałam też tej starszej wersji i tamtą wolałam bardziej ponieważ efekt był nawet jeśli nie wysuszyłam włosów suszarką:) Tu niestety efektu nie widać jeśli włosów trochę nie wymodelujemy i nie wysuszymy na szczotce. Jestem leniuchem i chciałabym mieć efekt przy minimum wysiłku i aby nie poświęcać temu za dużo czasu , którego mi brak:) Jeśli srosuję płyn zgodnie z zaleceniem producenta efekt jest widoczny . Rzeczywiście odbija włosy od nasady , wydają się bujniejsze i grubsze, łądnie zwarte. Nawet jeśli robię to wieczorem , rano nie mam z nimi problemu , efekt odbicia od skóry głowy się utrzyma. Ponieważ najczęściej jednak nie chce mi się ich suszyć (schną sobie same) to stosuję zamiennie z płynem Bielendy efekt push up

wybawienie!

Moje włosy zawsze kiedy są zakręcone na lokówce prostują się bardzo szybko. A to działa!
+ nie przetłuszcza włosów
+ cena
+ wydajność
+ zapach nie dusi
+ włosy są bardziej podatne na stylizacje