Essence, Plump No Clump! Deep Black Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Essence, Plump No Clump! Deep Black Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs Essence Plump No Clump! Deep Black Volume Mascara daje niesamowitą objętość bez pozostawiania grudek dzięki dużej, elastycznej, silikonowej szczoteczce z mini zbiorniczkami. Nie skleja rzęs a także się nie rozmazuje.

Najgorzej wydane 9 zł

Nakłada się fajnie, lubie grube szczoteczki, ale nieststy po 6 godzinach zaczyna się sypać i jest tragicznie!
\\n
\\nplusy
\\n-łatwo dostepny
\\n-łatwo się zmywa
\\n
\\nminusy
\\n-nietrwały
\\n-po paru godzinach zaczyna się sypać i kruszyć
\\n-długo wilgotny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

dno

Tusz potwornie skleja rzęsy. Jedyny plus to to że nie rozmazuje sie zbyt łatwo. Kupilam go ze względu na szczoteczke, ponieważ lubie takie grube, niestety ta jest całkowicie obklejona tuszem. Dramat. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Dno i kilometr mułu

Jedna wielka beznadzieja. Tusz jest strasznie mokry, o dziwnej konsystencji: ni to rzadkiej, ni to gęstej. Oblepia rzęsy i powoduje efekt trzech rzęs na powiece. Szczoteczka jest bardzo gruba, nic się nie da nią zrobić. Trzymam go już od ośmiu miesięcy tylko po to, żeby sprawdzić czy zaczyna zasychać. Wynik eksperymentu: nic a nic. Mascara wciąż jest klejąca i do niczego się nie nadaje. Jedynym plusem może być cena. Jeśli macie 10zł, które chcecie wyrzuć w błoto, to polecam kupić ten tusz.

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy

zwyczajny średniak

Mam wersje w pomarańczowym opakowaniu, ale sądzę że to ten sam tusz tylko zmienili kolorystykę. Problem w tuszach z essence jest taki, że każdy tusz jest bardzo nietrwały. Ten oczywiście również, jest osypujący się, odbijający na powiekach w wilgotne dni. No i gdyby nie ta okropna cecha, to generalnie nie należałyby one do tuszów aż tak złych, z którymi nie da się nic zrobić. I tutaj mam również wrażenie, że tuszu wydostaje się za dużo na szczoteczkę. Trzeba uważać z malowaniem, bo faktycznie dość łatwo można przesadzić. Jak dla mnie jest on takim zwykłym średniaczkiem, a nawet może troche mniej niż średniaczkiem. Niczego zbytnio z tymi rzęsiskami nie robi, delikatnie je wydłuża i pogrubia. Nadawał by się na codzień, gdy nie zależy mi jakoś szczególnie żeby mieć ładny makijaż i ładnie wyglądać. Nie żałuje, że go kupiłam za taką cenę.

+ na pewno cena, doliczając do tego jeszcze promocje
+ u mnie nie sklejał rzęs
W sumie to trudno mi się doszukać tutaj więcej plusów

- nietrwały
- odbija się na powiekach jak jest wilgotno
- ciężko się go używa, wydostaje się za dużo tuszu przez tą wielką szczotę
- zwyczajna objętość i pogrubienie

Podsumowując, jest to zwykły tusz. Zwolenniczki pogrubienia czy wydłużenia nie będą tutaj na pewno zadowolone.

Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam.

O zgrozo co to za stworzenie. Mam go od ok 1,5 miesiąca i cały czas jest mokry, na rzęsach praktycznie nic nie robi poza sklejaniem, no i odbija mi się na powiekach. Teraz zaczyna się lekko suszyć, ale dopiero się tragedia robi, bo ten glut oblepia rzęsy i wygląda to obrzydliwie - pajęcze nóżki to przy tym pikuś. Szczoteczka jest silikonowa i nabiera tyle tuszu co na 10 użyć co najmniej, więc za każdym razem wycieram ją najpierw w chusteczkę i wtedy dopiero można jakiś efekt uzyskać. Dodatkowo opakowanie mam jakieś felerne, bo ta gumka co zbiera nadmiar tuszu już mi raz wypadła przy odkręcaniu. Miałam kilka tuszy z tej firmy i za każdym razem dno.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe opakowanie