L`Occitane, Cerisier Rouge Eau Intense EDP

L`Occitane, Cerisier Rouge Eau Intense EDP

Pozwól oczarować swoje zmysły kwiatowo - owocowym tonem wody perfumowanej `Cerisier Rouge Eau Intense` L`Occitane. Otul skórę intensywnym zapachem pięknych kwiatów wiśni, które dojrzewają podczas zachodu słońca. Zapachem, który utrzymuje się przez cały dzień.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, pomarańcza, czarna porzeczka
nuta serca: wiśnia, malina, dzika konwalia
nuta bazy: białe piżmo, heliotrop, drzewo oliwne

Rekomendacja
na dzień
50 - 100ml

Fujka!

Nie mam doświadczenia z perfumami z L\'Occitane, miniaturowy flakonik dostałam z Beglossy.
Spodziewałam się pięknego, naturalnego zapachu, jak zwykle kremy czy żele z L\'Occitane mają w zwyczaju - gdy ten kwiat wiśni to pospolity, sztuczny dusiciel.
Początkowo faktycznie są o piękne, lekkie, słodkie kwiatki. Kwitnąca wiśnia - faktycznie. Z czasem zapach ewoluuje (na mnie) w kierunki zimne, płaskie, wybitnie mocne i ciężkie. Dawno mnie coś tak umęczyło i poddusiło. Jest niestety syntetycznie i ta jednowymiarowa chemia razi najbardziej.
Mam po tych perfumach identyczny efekt jak z liliami - stojący kwiat w mieszkaniu cieszy przez godzinę, potem trzeba go szybko wynieść, bo potrafi znokautować. Jeśli perfumy swoją mocą zmieniają smak potraw to znaczy że jest to przesada. A dawkuję zapachy na siebie zawsze bardzo bardzo aptekarsko.
Nie polecam, choć może fankom mocnych, białych kwiatów taki dusiciel spasuje.

Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: miniatura