Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Sleeping Mezo Mask, Aktywna maska nawilżająca anti - age na noc

Aktywna maska nawilżająca do każdego rodzaju cery Bielenda Skin Clinic Professional Super Power Sleeping Mezo Mask, zwłaszcza odwodnionej pielęgnuje skórę w nocy.
Zawiera maksymalną 100% dawkę kwasu hialuronowego oraz 10% ultra hydro complex.
Aktywna maska nawilżająca o kremowej konsystencji Bielenda Skin Clinic Professional Super Power Sleeping Mezo Mask poprawia jędrność, elastyczność oraz koloryt, wygładza, opóźnia powstawanie zmarszczek i redukuje już istniejące, dodaje cerze blasku.
Wieczorem nałóż maskę Bielenda Skin Clinic Professional Super Power Sleeping Mezo Mask na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust. Pozostaw do wchłonięcia. Stosuj 2 – 3 razy w tygodniu.

w tubie
Struktura
bogate
50 – 100ml
krem
klasyczne

Fajny produkt

Bardzo fajny produkt, używałam jej zamiast kremu w wieczornej pielęgnacji; ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Maseczka nie pozostawia tłustej powłoki jedynie czuć, że jest tam coś mocno nawilżającego, jest nie widoczna, nie pozostawia śladów na pościeli. Rano skóra jest przyjemna w dotyku. Jest bardzo wydajna i w przystępnej cenie.

wyraźne nawilżenie, super efekt działania

Maska jest ze mną na stałe już od bardzo dawna.
Rezultaty jej stosowania są naprawdę świetne, widoczne i długofalowe.

Konsystencja: maska ma formułę nieco pastowatą, nie kremową. Zawiera drobinki, które dobrze wchłaniają się w skórę. Całość jest łatwa do rozprowadzenia, choć pozostawia na skórze odczuwalną warstwę. Mnie to nie przeszkadza, lubię nakładać jej dużo ze względu na miejscami suchą skórę.
Maskę zostawiam na całą noc, efekty są najbardziej widoczne po wcześniejszym peelingu.

Rano skóra jest jak nowa! Bardzo nawilżona, elastyczna, gładsza, a nawet mniejsze zmarszczki są wygładzone - jak zgaduję, efekt działania kwasu hialuronowego. Znikają wszelkie suche miejsca.
Naprawdę zmiany są widoczne i odczuwalne także w dotyku. I to po jednym zastosowaniu, przy używaniu 2-3 razy w tygodniu mamy już wyraźnie trwalsze efekty, warto być systematycznym.
Nie podrażnia.
Wydajność - pewnie przy stosowaniu mniejszej ilości większa, ja nakładam jej sporo (ale i tak starcza mi na długo).
Opakowanie ładne, wygodne w użyciu.

Mam jeszcze wersję różową (przeciwzmarszczkową) i zieloną (z kwasami) i używam ich zamiennie, zielonej tylko raz na dłuższy czas jako kuracji kwasami, dla ujednolicenia cery, trochę jak peelingu enzymatycznego, pod krem mocno nawilżający na noc. Spokojnie mogę polecić wszystkie, to naprawdę dobre jakościowo, skuteczne maski.

Warto kupić, sucha skóra bardzo się z nią polubi, a myślę że sprawdzi się i przy innych typach cery. Jest świetna!

(moja cera - normalna w kierunku suchej)

Nawilża to mało! Ona nawadnia!

Jako że posiadam skórę tłustą, nie mam większych wymagań co do nawilżania. Ten produkt jednak przerósł moje oczekiwania. Skóra jest mięciutka, bardziej pulchna, jakby wypełniona od wewnątrz. Ponadto produkt jest bardzo wydajny - jestem na końcu pierwszego opakowania, a okazuje się, że zostało jeszcze co nieco do zużycia! Ponadto bardzo przyjemnie pachnie, a przy tym zapach jest nienachalny. Z pewnością wrócę, jeśli nie do samej maski, to wypróbuję krem z tej serii. Mimo, że zalecany jest do skóry odwodnionej, powinien zadziałać na wszystkie rodzaje cery. Polecam z czystym sumieniem.

niestety nie dla mnie...

Niestety maska totalnie się u mnie nie sprawdziła, produkt bardzo mnie uczulił. Część twarzy, szyja i dekolt pełne podskórnej, swędzącej kaszki. Zapewne jestem uczulona na któryś ze składników, bardzo często uczulają mnie kosmetyki z drogerii. Kolejna nauczka by produkty do tak delikatnej skóry kupować wyłącznie w aptece i z serii dermatologicznych. Jedyny plus za opakowanie, zapach i konsystencję.

uwielbiam

Moja skora czesto jest przesuszona- nie tylko latem, ale takze jesienia czy zimą. Kremy pomagaja- ale tylko chwilowo. A ta maska pomaga na stałe. Uwielbiam uzywac jej po dokladnym pellingu twarzy- efekt jest piorunujacy. Skora po nocnej masce jest nie tylko nawilzona, ale takze bardzo miekka, gladka, bez zadnych grudek, koloryt jest zdrowy swiezy. No bajka. Uzywam raz w tygodniu albo przed wiekszymi okazjami- makijaz lepiej wyglada wtedy na skorze:)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

nic specjalnego

No cóż,spodziewałam się czegoś lepszego szczerze mówiąc.
Jak dla mnie jest to bardziej krem niż maseczka...

Plusy:
-szybko się wchłania po 15min nie ma go na twarzy po mimo iż nakładałam grubą warstwę
-dostępność
-wygodne opakowanie,można rozciąć przy końcówce
-zapach jest w porządku
-nie uczula
-nie piecze ani nie szczypie
-wydajny wystarcza na długo patrząc ile ja nakładałam praktycznie co drugi dzień

+/- lekko nawilża

Minusy:
- cena hmm za efekty jakie zostawia to nie jest zbyt atrakcyjna

Używam tego produktu od: ok.miesiąca

Zużyję i zapomnę

Jak dla mnie nic specjalnego.
Z moją skórą stwierziłyśmy zgodnie, że jest to bardziej krem niż maska. Owszem- nie zaszkodził, nie podrażnił, nie uczulił, coś tam na pewno nawilżył.
Nic spektakularnego jednak się nie wydażyło. Zwykły krem/ maska, który ładnie się wchłania. Zużyję więc z pewnością do końca, ale nie znajduję powodów, aby maska miała wrócić na moją półkę.

Używam tego produktu od: od ok. 1 m-ca

kolejne cudo z serii nawilżającej

Cała seria Super Power Mezo... wygląda na prawdę bardzo profesjonalnie. Na kartoniku można oprócz składu znaleźć również opis działania poszczególnych składników. Jak tylko zobaczyłam tą maseczkę na stronie producenta, od razu poleciałam szukać jej w drogeriach ;-) W miękkiej tubie, w kolorze biało niebieskim i złotej nakrętce (nawiasem mówiąc- piękna ozdoba toaletki) znajduje się gęsty, biały krem z malutkimi, niebieskimi drobinkami, które w mig się rozpuszczają przy wmasowywaniu maseczki w skórę. Posiada cytrusowo-kwiatowy zapach, który utrzymuje się 20-30min, po tym czasie zmywam maseczkę, bo nie lubię zostawiać i nakładać nic na twarz na noc; po zmyciu zapach jest niewyczuwalny. 2mm warstwa wchłania się w przeciągu 10min, bez pozostawiania tłustej czy lepkiej warstwy. Po zmyciu maseczki skóra jest niezwykle miękka i gładka, taka odświeżona i sprężysta, spłyca drobne zmarszczki. Zdecydowanie zgadzam się z producentem, że jest to produkt przeznaczony dla skóry odwodnionej. Przekonałam się o tym ostatnio, gdy na całej twarzy miałam istną plagę suchych skórek. Po użyciu grubszej warstwy tej maseczki wszystko zostało ładnie złagodzone, ukojone a suche skórki zostały tylko wspomnieniem. nie podrażnia i nie szczypie skóry, wręcz łagodzi. Świetne, ekspresowe działanie i nawilżanie cery. Cena pomimo tego, że waha się w okolicach 17-30zł za 50ml jest całkiem niezła jak za takie efekty. Nie potrzeba też babrać się z otwartymi i walającymi się saszetkami- dostajemy świetną maseczkę w eleganckiej tubie :-) Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50ml

Maska dobrze nawilżająca dla wrażliwej skóry

Maska bardzo dobrze radzi sobie z suchą skórą i ze skórkami które często pojawiają się na twarzy. Stousję około 2,3 razy w tygodniu i przy regularnym używaniu widać efekty. Co do działania przeciw zmarszczkom - dobrze sobie radzi, póki co nie mam żadnych widocznych, a był taki moment kiedy zaczęły mi sie pojawiać. Zdecydowanie warto zainwestować w tego typu profesjonalny kosmetyk, starcza na długo

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie