La Roche Posay, Thermal Spring Water (Woda termalna)

La Roche Posay, Thermal Spring Water (Woda termalna)

Uzupełnienie codziennej toalety i pielęgnacji skóry wrażliwej (koi podrażnienia, likwiduje zaczerwienienia, zmniejsza przekrwienie, usuwa świąd, zwiększa elastyczność skóry, przyspiesza gojenie się ran, dzięki zawartości selenu hamuje powstawanie wolych rodników). Woda termalna z La roche-Posay jest podstawowym składnikiem wszystkich preparatów do toalety i pielęgnacji.

w sprayu

• 022 mg/l,
  • Miedź 0,
  • 005 mg/l

Doskonała

Doskonale pasuje na upalne dni, wspaniale chłodzi. Dodatkowo nawilża, zmiękcza skórę, łagodzi podrażnienia. Polecił mi ją dermatolog i sprawdza się w 100%

świetna

Bardzo przyjemna woda termalna,uwielbiam jej używać jako dodatek do pielęgnacji zaraz po toniku,świetnie nawilża i koi buzie ,mogłabym się nią psikać co chwile w upalne dni,na pewno z niej nie zrezygnuje :)

Bardzo dobra!

Świetny produkt. Dobrze nawilża i odświeża skórę. Bardzo dobry rozpylacz, dzięki czemu przy stosowaniu tego produktu czujemy delikatną mgiełkę. Bardzo wydajny.

Chcę więcej!

To moja pierwsza woda termalna! Zdecydowałam się na pojemność 150ml , lecz teraz już wiem, że potrzebuje jej więcej! Zdecydowanie woda termalna podbiła moje serce! Jest niezawodna (demakijaż, depilacja, przed makijażem etc.) Stosuję ja prawie wszędzie, super się rozpyla, pozostawia moją skórę gładką i odświeżoną.
Pojemność zwykłego dezodorantu wystarczyła mi 1,5 msc więc mogę śmiało powiedzieć, że jest to produkt wydajny!
Myślę, że śmiało mogę go polecić każdemu, kto jeszcze nie zaczął przygody z wodą termalną!

BRdzo dobra woda termalna

Jestem bardzo duźą fanką wodybtealnej. Idealnie sprawdza się na mojej wrażliwej cerze. Z rana ją odświeża wieczorem uspokaja i koi. Ta woda ma bardzo dobry rozpylacz, dzięki któremu na twarz rozprowadzamy mgiełkę, która szybko wchłania się w skórę pozostawiając ją odprężoną, nawilżoną i gładką. Opakowanie 150ml wystarcza na około misiąc regularnego stosowania.

Tylko orzeźwienie!

Kupiłam tę wodę, ponieważ miałam do wydania bon Sodexo i szukałam dodatkowej rzeczy by osiągnąć kwotę określoną na talonie. Poleciła mi ją sprzedawczyni z drogerii SP ze względu na zawartość selenu. Jest to moja pierwsza woda termalna, więc nie mogę jej porównać z produktami innych firm, ale po kilku miesiącach używania mam kilka spostrzeżeń.

Aplikuję ją codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy kilkoma psiknięciami i pozwalam się wchłonąć, co trwa dość długo. Stosowanie tej wody nie sprawiło żadnej różnicy na mojej twarzy, poziom nawilżenia wydaje się być taki sam. Czy ją stosuję, czy nie, moja cera wygląda tak samo i niestety podrażnienia nie zmalały, ani nie złagodniały. Plusem jest ergonomiczne opakowanie i bezproblemowy spryskiwacz. Dobrze orzeźwia, więc na lato jest jak znalazł.

Podsumowując, jest to moim zdaniem zbędny kosmetyk i tu zgodzę się pewnie z niewielką ilością głosów, ale mimo to wolę w to miejsce kupić dobry krem łagodzący do twarzy, niż wydawać pieniądze na bezużyteczną rzecz.

świetny produkt

Woda termalna towarzyszy mi od około 2 lat. Stosuję ją często jako baza pod makijaż. Woda termalna idealnie sprawuje się w ciepłe dni/podczas wakacyjnych wyjazdów - idealna na schłodzenie twarzy i ciała. Produkt jest naprawdę wydajny i sprawdza się rewelacyjnie.

Mój niezbednik

Kupiłam butelkę o pojemności 300ml.
Produkt ma dobry rozpylacz, nie powoduje osiadania dużych cząstek wody.
Produkt jest bardzo wydajny, używałam 2 razy dziennie przez ponad pół roku.
Ładnie koi cerę szczególnie po opalaniu, zabiegach kosmetycznych, czy peelingach.
Obecnie nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez wody termalnej.

Idealna w podróży bądź w upalne dni

Dla mnie rewelacja, idealnie rozpryskuje sie na twarzy tworząc mgiełkę (nie tak jak inne wody które sikają strumieniowo), idealna w upalne dni, doskonalone nawilża cerę i daje uczucie odświeżenia, godna polecenia przede wszystkim na wakacje (zawsze znajduje miejsce w mojej torbie) ale także podczas codzienniej pielęgnacji zwłaszcza wieczorem

Ta woda jest po prostu obłędna

Kupiła, ją niedawno ponieważ nie było dotychczasowej wody którą używam i uważam że ta jest obłędna . Przede wszystkim rozpyla dekijatną mgiełkę która tworzy na skórze delikatną poświatę . Przyjemnie orzeźwia twarz i nie podrażnia przy tym cery a wręcz łagodzi ją. Szybko się wchłania i według mnie jest bardzo wydajna.
Zawsze po użyciu czuje ukojenie na skórze i przyjemny chłód . Dla mojej suchej skóry jest idealna a w szczególności dobrze się sprawdza latem.

Woda cudotwórczyni :)

Woda termalna jest ze mną długie lata w każdym wydaniu mała, średnia i duża.
La roche posay wersja do torebki idealnie się sprawdza w upalne, aktywne dni. Koi podrażnienie, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, tonizuje, nawilża i wiele wiele innych.
Produkt zamknięty w solidnym metalowym opakowaniu. Bardzo dobry atomizer lekka rosa nie jakieś polewanie wodą.
Wodę używam od długich lat jako pierwszy krok pielęgnacji po kąpieli.
Moje życiowe wielkie LOVE polecam spróbować . Przy regularnym stosowaniu każdy użytkownik odczuje na własnej skórze dobroczynność tego produktu.

Polecam :)

Niezbędna

Woda termalna to coś bardzo oczywistego w mojej codziennej pielęgnacji, przy skórze wrażliwej wręcz niezbędna. Zawsze kupuje największe opakowanie, bo lubię gdy starcza mi na długo. Ostatnio pokusiłem się nawet o wersje mini do torebki, bo super mieć ją też przy sobie zwłaszcza latem. Woda została zamknięta w opakowaniu z automizerem, co bardzo ułatwia aplikacje, wystarczy spryskać twarz, by poczuć natychmiastowe ożeźwienie. Woda doskonale łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, które często występuje przy wrażliwej skórze, ale również do innych rodzajów cery będzie nie zastąpiona. Każdego dnia w roku daje uczucie ukojenia, nawilża, odświeża jest niezastąpiona.