Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

La Roche Posay, Thermal Spring Water (Woda termalna)

La Roche Posay, Thermal Spring Water (Woda termalna)

Uzupełnienie codziennej toalety i pielęgnacji skóry wrażliwej (koi podrażnienia, likwiduje zaczerwienienia, zmniejsza przekrwienie, usuwa świąd, zwiększa elastyczność skóry, przyspiesza gojenie się ran, dzięki zawartości selenu hamuje powstawanie wolych rodników). Woda termalna z La roche-Posay jest podstawowym składnikiem wszystkich preparatów do toalety i pielęgnacji.

w sprayu

• Cynk 0,
  • 022 mg/l,
  • Miedź 0,
  • 005 mg/l

Idealna w podróży bądź w upalne dni

Dla mnie rewelacja, idealnie rozpryskuje sie na twarzy tworząc mgiełkę (nie tak jak inne wody które sikają strumieniowo), idealna w upalne dni, doskonalone nawilża cerę i daje uczucie odświeżenia, godna polecenia przede wszystkim na wakacje (zawsze znajduje miejsce w mojej torbie) ale także podczas codzienniej pielęgnacji zwłaszcza wieczorem

Ta woda jest po prostu obłędna

Kupiła, ją niedawno ponieważ nie było dotychczasowej wody którą używam i uważam że ta jest obłędna . Przede wszystkim rozpyla dekijatną mgiełkę która tworzy na skórze delikatną poświatę . Przyjemnie orzeźwia twarz i nie podrażnia przy tym cery a wręcz łagodzi ją. Szybko się wchłania i według mnie jest bardzo wydajna.
Zawsze po użyciu czuje ukojenie na skórze i przyjemny chłód . Dla mojej suchej skóry jest idealna a w szczególności dobrze się sprawdza latem.

Woda cudotwórczyni :)

Woda termalna jest ze mną długie lata w każdym wydaniu mała, średnia i duża.
La roche posay wersja do torebki idealnie się sprawdza w upalne, aktywne dni. Koi podrażnienie, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, tonizuje, nawilża i wiele wiele innych.
Produkt zamknięty w solidnym metalowym opakowaniu. Bardzo dobry atomizer lekka rosa nie jakieś polewanie wodą.
Wodę używam od długich lat jako pierwszy krok pielęgnacji po kąpieli.
Moje życiowe wielkie LOVE polecam spróbować . Przy regularnym stosowaniu każdy użytkownik odczuje na własnej skórze dobroczynność tego produktu.

Polecam :)

La Roche Posay Skin Checker

Niezbędna

Woda termalna to coś bardzo oczywistego w mojej codziennej pielęgnacji, przy skórze wrażliwej wręcz niezbędna. Zawsze kupuje największe opakowanie, bo lubię gdy starcza mi na długo. Ostatnio pokusiłem się nawet o wersje mini do torebki, bo super mieć ją też przy sobie zwłaszcza latem. Woda została zamknięta w opakowaniu z automizerem, co bardzo ułatwia aplikacje, wystarczy spryskać twarz, by poczuć natychmiastowe ożeźwienie. Woda doskonale łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, które często występuje przy wrażliwej skórze, ale również do innych rodzajów cery będzie nie zastąpiona. Każdego dnia w roku daje uczucie ukojenia, nawilża, odświeża jest niezastąpiona.

Fajna

Bardzo lubię używać tą wodę termalna. Razem z innymi kosmetyki świetnie wpłynęła na moją cerę. Może nie jest to produkt niezbędny w codziennej pielęgnacji jednak dobrze go mieć i używać regularnie. Nie posiada drażniącego zapachu, szybko się wchłania.

dobry produkt

wody używam latem kilka razy dziennie, jesienią i zimą głownie rano i wieczorem, po umyciu twarzy, przed aplikacją kremu. pierwszą warstwę nakładam nim woda całkowicie wyparuje, czekam aż krem się wchłonie, potem aplikuję kolejną warstwę. mam wrażenie, że to sprzyja lepszemu nawilżeniu.
kosmetyk przyjemnie koi skórę po oczyszczeniu, łagodzi podrażnienia.
dobrze się rozpyla, nie ma drażniącego smaku czy zapachu.

Lubię ją

Woda jest bezwonna, bezbarwna. To co najbardziej mi się podoba, to opakowanie. Przyjemny i łatwy w użyciu atomizer na duży plus. Woda chłodzi w gorące dni, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę. Idealny dodatek to glinek, często ją używam w ten sposób.

jets ok

Do zakupu zachęciły mnie ciągle krążące informacje o zaletach wody termalnej.
Przynosi delikatne ukojenie, przyjemnie chłodzi. Nie zauważyłam efektów nawilżenia, ale mam wrażenie, że dzięki regularnym stosowaniu moja skóra mniej się przesuszała. Fajnie sprawdza się w przypadku odświeżania makijażu, przynosi ulgę w podróży. Jednak dalej jest to dla mnie taki gadżet kosmetyczny, bardziej dobroczynne są mgiełki witaminowe, czy toniki w sprayu.

i tak i nie

Sama nie wiem jak odnieść się do tego kosmetyku. Mam wrażenie, jak pozostałe wizażanki, że ta woda to taki gadżet. Poleciła mi ją dermatolog, bym stosowała po umyciu twarzy i może faktycznie, dawała lekkie ukojenie, ale nic wielkiego i nic poza tym. Plus za opakowanie.

Gadżet, który nie jest konieczny

Zaraziłam się szałem na ten produkt. Zauważyłam, że siostra ma go w swojej kosmetyczce i stwierdziłam, że wypróbuje ten produkt. Kupiłam go na promocji w drogerii. Hmm... nawet nie wiem co mogę o nim powiedzieć, bo nic wielkiego nie zauważyłam. Na pewno wygodne jest to, że jest w sprayu i wygodnie i równomiernie się aplikuje. Szybko się wchłania. Orzeźwia skórę. Używałam go zawsze po umyciu twarzy. Podoba mi się uczucie świeżości, ale nie wydaje mi się, żeby coś wnosił do mojej pielęgnacji. Dobrze jest dostać tę mgiełkę w prezencie, ale sama bym jej nie kupiła, ponieważ nie widzę żadnej wartości dodanej. W mojej kosmetyczce znajdę inne rzeczy, które faktycznie zadziałają kojąco, nawilżająco czy zmniejszą podrażnienia. Rozumiem, że inni zachwycają się tym produktem, bo może faktycznie działać, ale moja skóra nie zareagowała tak spektakularnie. Przyjemny produkt na upalne dni do noszenia w torebce czy podczas intensywnego dnia.

:>

To moja druga woda na którą przeszłam, gdyż poprzednia nic mi nie dawała..
I wynik tej jest taki sam.. Prócz ceny, która jest nieco lepsza.
Przyjemny chłodny spryskiwacz, bezwonna woda.
Nie ma na mojej skórze żadnego działania, poprawy..
Mieć ją i nie mieć spotyka się na równi z jej możliwościami.
Na krótką chwilę mi cerę ochładza, odświeża.. Po czym wszystko wraca do stanu przed aplikacją. (skóra mieszana, skłonna do zapychania i podrażnień)
Ode mnie 2,5

Świetna woda termalna

Bardzo wydajna, swietna pod kazdym względem. Przede wszystkim przydatna przy cerze naczynkowej ;) Lagodzi podraznienia, wycisza rumien. Uzywam jej takze do maseczek z glinki czerwonej. Bardzo polecam ten produkt!