Cleanic, Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z rumiankiem (nowa wersja)

Cleanic, Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z rumiankiem (nowa wersja)

Pojemność 20 szt

Łagodzące chusteczki Cleanic Intimate do higieny intymnej. Zawierają wyciąg z rumianku, który działa łagodząco na skórę, alantoinę kojącą podrażnienia oraz kwas mlekowy, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH strefy intymnej. Nie zawierają alkoholu, są hipoalergiczne.

Chusteczki

Chusteczki do intymnej mają przyjemny zapach lecz niestety uczulają. Ogólnie chusteczki dobrze nawilżone i spełniają swoje zadanie. Drugim minusem jest brak możliwości spłukania w ubikacji a nie zawsze kosz znajduje się w łazience.

Fajny produkt

Niedawno wpadły mi w ręce. Jest ich w opakowaniu 10, są nawilżone i przyjemnie pachną. Te są z rumiankiem, mają działanie łagodzące i nawilżające. Świetna sprawa gdy siedzimy cały dzień w pracy albo jesteśmy po prostu poza domem i chcemy się odświeżyć ;)

Bardzo dobre

Plusy:
+ ładny, przyjemny zapach
+ materiał, z którego są wykonane jest miękki i delikatny
+ przy niskiej cenie jest ich dużo
+ są hipoalergiczne i nie podrażniają
+ odświeżają, koją i pielęgnują miejsca intymne
+ ładne opakowanie
+ skuteczne zamknięcie, dzięki któremu chusteczki nie wysychają w ogóle

Minusy:
- zbyt duże opakowanie, przez co trudno wyciągnąć je niespostrzeżenie z torebki

Chusteczki jak chusteczki

Minusy:
-zapach nie do końca mi odpowiada, jest taki mocno ziołowy, przyjemniejszy byłby dla mnie chociaż trochę słodszy,
-nie oczyszczają aż tak dobrze jak woda i płyn do higieny intymnej,
-niezbyt łagodzą jakikolwiek dyskomfort,
-powodują uczucie lepkości, nawet na dłoniach,
-jak leci jedna chusteczka, prawie zawsze leci za nią druga, nie cierpię tego efektu, ciężko wyciągnąć po prostu jedną.

Cechy neutralne:
-opakowanie jest ok.

Plusy:
-niska cena,
-szeroka dostępność,
-dobrze, że opakowanie jest zamykane na zatrzask, przez to chusteczki nie wysychają,
-nie podrażniają,
-można zabrać w podróż, są lekkie.

To produkt przeciętny, jak każdy inny.

bardzo dobre

Zalety:
+ niezawodne w podróży, zawsze są obecne w mojej torebce
+ bardzo funkcjonalne opakowanie, solidne
+ zaklejanie i odklejanie bez problemu, mocno trzyma, więc nie ma mowy o wysychaniu
+ chusteczki bardzo dobrze się wyciąga z opakowania
+ są idealnie nawilżone
+ bardzo dobrze nawilżają, oczyszczają
+ łagodzą delikatne podrażnienia

Must have w torebce

Chusteczki sa moim obowiazkowym wyposazeniem, sa idealne do zabrania w podroz czy na wyjazd jak i do codziennego uzytku. Chusteczki maja wygodne opakwanie z zamknieciem na klik, co zapobiega wysychaniu.Opakowanie jest na tyle poreczne, ze zmiesci sie w kazdej torebce. Chsuetczki maja przyjemny ziolowy zapach, dobrze oczyszczaja nie pdorazniajac. Sa idealnie nawilzone. Wyjmujemy je pojedynczo, przez co nie tracimy ich zbyt wiele, mozemy brac ile nam potrzeba. Chusteczki sa trwale. mozna je zakupic w kazdej drogerii w korzystnej cenie. Polecam.

+ opakowanie z zamknienciem
+ wydajnosc
+ trwalosc
+ cena
+ zapach
+ brak podraznien
+ praktycznosc

Bardzo dobre

Chusteczki nie są dla mnie czymś tak obowiązkowym, aby używać ich codziennie. Ich rola przypada podczas okresu, gdzie o zachwianie higieny aż za łatwo lub w czasie podróży, gdzie jestem zmuszona korzystać z publicznych toalet (wiadomo- różnie tam bywa z czystością).

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone, co jest zbawieniem rano- chyba każda z nas wie jak bardzo można poplamić właściwie wszystko w te dni. Myją bardzo dobrze, jedna chusteczka dokładnie oczyszcza miejsca intymne. Ich dodatkowym atutem jest łagodzenie podrażnień np. po depilacji Nie powodują pieczenia, choć czasem pojawia się chwilowy dyskomfort.

Dodatkowymi plusami są cena i opakowanie- zwłaszcza wersji za 20 sztuk. Pomijając jak ekonomicznie to wychodzi, to opakowanie oprócz plastikowego zamykania, ma zaklejone wejście, co daje podwójną ochronę. Chusteczki nie wysychają w opakowaniu. Zapach do najprzyjemniejszych nie należy, lecz nie jest wyczuwalny na skórze, ani tym bardziej nachalny.

Dobry produkt, w porządnej cenie.

Używam tego produktu od: Marzec, 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego