Gabriela Sabatini, Happy Life EDT

Gabriela Sabatini, Happy Life EDT

Radosna kombinacja kobiecych kwiatowych nut, soczystej bergamotki i aksamitnej brzoskwini. Różowy pieprz w nutach głowy dodaje zapachowi życia, podczas gdy bergamotka przypomina cytrusowe nuty pierwszego zapachu sygnowanego przez Gabrielę Sabatini . Kwiatowy wybuch magnolii, róży i jaśminu w nutach serca wzmacnia naturalną zmysłowość. Kobieca brzoskwinia i wanilia otulone delikatnym piżmem przeistaczają się w aksamitnie gładką bazę, która sprawia zachwycające i niezapomniane wrażenie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, brzoskwinia, różowy pieprz
nuta serca: magnolia, róża, jaśmin
nuta bazy : brzoskwinia, wanilia, piżmo

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Cudo!

#GabrielaSabatini - Woda toaletowa "Happy Life". Zakochałam się!
✅ Piękny kwiatowy zapach, ale jak dla mnie czymś przełamany co dodaje mu indywidualności ✅ Trwałość naprawdę na wysokim poziomie ✅ Opakowanie jest przepiękne ✅ Wydajność zaskakująco dobra ✅ Jest to zapach lekki, ale moim zdaniem daje o sobie znać lekką ciężkością tak więc light nie jest ✅ Nadaje się i na wieczór i na dzień, lato czy zimę. Ale to czasem kwestia indywidualna! ✅ Cena za 20ml to ok 60 zł
Generalnie serdecznie polecam

Boskie! :)

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego"niuchnięcia":) Uwielbiam go, zużyłam już kilka buteleczek, ale jeszcze mi się nie znudził:) Zapach słodki, kwiatowy, ale zarazem świeży i lekki, nie duszący. Dość długo utrzymuje się na skórze, a na ubraniach jest wyczuwalny nawet na drugi dzień. Usłyszałam już kilkakrotnie komplementy, że pięknie pachnę, głownie od mężczyzn :) Czasem lubię użyć innego zapachu, ale do tego zawsze będę powracać:)

piękny

Piękny kobiecy zapach , trwałe jak na wodę toaletową :) uwielbiam się nim otaczaqć na codzień i mimo wielu innych zawsze ciepło wspominam ten , który miałam jakiś czas temu. Napewno do niego wrócę bo jest mega kobiecy i tak jak nazwa happy life - właśnie takie mam wtedy życie! happy ! Na poprawę humoru cudowny!!!! Minusik za flakon mógłby być ładniejszy ale poza tym jestem zakochana!

cudne

Zapach jest bardzo, ale to bardzo ładny. Cudowny wręcz. Bardzo lubię używać go codziennie. Dodaje mi bardzo dużo energii.
Flakonik jest prosty, elegancki. W zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżnia na sklepowej półce. Jest szklany i biały. Widać ubytek perfum.
Sam zapach jest dosyć mocny i prosty. Zupełnie się nie rozwija w ciągu dnia. Jest odpowiednio słodki. Żaden tam cukiereczek. Jest tam jakiś pazurek.

Na lato idealny, lekki zapach

Spodziewałam się, że ten nowy zapach spodoba mi się, bo prawie wszystkie warianty wód Gabrieli Sabatini to moje klimaty.
Kiedy po raz pierwszy powąchałam tę wodę byłam zachwycona, teraz, latem to jest to czego szukałam.
Zapach jest bardzo, bardzo letni, taki optymistyczny i radosny, mocno kwiatowy, choć wyczuwam również nuty owocowe. Dosyć słodki, ale tak ładnie, nienachalnie, bez landrynkowych skojarzeń.
Trwałość przyzwoita.

Ilość zużytych opakowań: 1 60 ml