Kenzo, L`Eau Kenzo Intense Pour Femme EDP

Kenzo, L`Eau Kenzo Intense Pour Femme EDP

L`Eau Kenzo Intense Pour Femme marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet wydane w 2015 roku. L’Eau Kenzo Intense nowy, zmysłowy, magnetyczny zapach.
Apetyczny akcent czerwonego jabłka łączy się z intensywnie kobiecą nutą piwonii i kwiatu lotosu. Zapach zamyka zmysłowa paczula.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwone jabłko
nuta serca: lotos, lilia, piwonia
nuta bazy: paczula

<50ml

Wykorzystała: kilka próbek

Najgorsze perfumy świata

Kenzo coraz bardziej mnie drażni, co poznam nowy zapach, ten okazuje się być dla mnie nie do zniesienia. Niewątpliwie to najbrzydsze perfumy, jakie miałam okazje wąchać. Mój mąż pierwszy raz w życiu miał odruch wymiotny z okazji powąchania perfum i jest to najlepszym potwierdzeniem wcześniejszego zdania.

Miód. Pomijam fakt, że nienawidzę miodu, nawet, jeśli bym go lubiła, nie byłby dla mnie ten zapach nibym pięknym. Pachnie jak zepsuty alkohol na bazie miodu, okraszony ozonowymi nutami niczym w Opium YSL.

To syntetyczne jabłko przyprawia mnie o zawrót głowy, czy ktoś kiedyś wąchał takie jakbłko, jakie serwuje nam Kenzo? Myślałam, że to Flower pachną źle, teraz wiem, co to dopiero znaczy pachnieć źle w wykonaniu Kenzo. Lotosu nie czuję, lilii nie czuję, piwoni nie czuję, paczuli nie czuję. Tak więc Proszę Państwa obrzydliwy miód, jabłko i ozon.

ciepły mocny aromat

dostałam w prezencie i okazał się to strzał w dziesiątkę

zapach jest bardzo trwały, trzyma się lepiej niż Euphoria, do której moim zdaniem jest podobny

łączy owocową nutę z ciepłym, cięższym aromatem lotosu.

ciekawa acz prosta buteleczka ładnie sie prezentuje

nadaje się zarówno na wieczór, jak i do pracy {w mniejszym stężeniu oczywiście ;-) }

Ilość zużytych opakowań: ok 10