Ziaja, Kozie Mleko, Szampon z keratyną

Ziaja, Kozie Mleko, Szampon z keratyną

Satynowy szampon Kozie mleko firmy Ziaja do profesjonalnej higieny i pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera keratynę, naturalny budulec włosów oraz proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach gdzie są uszkodzone, poprawiają ich elastyczność , zapobiegają kruchości i łamliwości.

Działanie:
- Łagodnie myje i pielęgnuje włosy.
- Delikatnie oczyszcza skórę głowy.
- Zawiera substancje regenerujące i odżywcze.
- Pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.
- Dodaje objętości, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

Uspokaja skórę głowy

Dla mnie ten szampon jest jak wczasy dla skóry mojej głowy. Mam przetłuszczająca się skórę głowy i ten szampon jakimś cudem ją trochę uspokoił. Posiadam nową wersję szamponu i jestem z niego zadowolona. Dobrze się pieni, zmywa codzienny brud, łagodzi i uspokaja skórę głowy. Nie obciąża włosów, są lekkie i świeże.

Dobry, ale ten zapach

Szampon jest całkiem niezły, szczególnie biorąc pod uwagę jego niską ceną w odniesieniu do ilości w opakowaniu. Dobrze się pieni, dając gęstą pianę i już niewielka ilość wystarczy by umyć włosy. Włosy są po nim dosyć "tępawe", ale odżywka spokojnie rozwiązuje ten problem. Jedynie zapach jest naprawdę straszny - mydlany i intensywny

Jestem zadowolona

Szampon został kupiony w drogerii Laboo i kosztował niecałe 7zł.
Jest to kosmetyk z dodatkiem keratyny i koziego mleka.
Zamknięty w prostej i poręcznej butelce o pojemności 400 ml
Zapach jest przyjemny i lekko mleczny.
Konsystencja jest odpowiednia.
Szampon dobrze się pieni,nie wysusza włosów i nie podrażnia skóry głowy,a wręcz przeciwnie,koi ją.Dodaje włosom blasku i wzmacnia je.
Nie plącze ich za bardzo i są gładkie.
Zawsze po szamponach używam odżywki,więc nie wiem nie wiem jak rozczesują się włosy bez tego dodatku.Ogólnie jestem bardzo zadowolona :)

Najpierw na tak, później na nie

Zużyłam jedno opakowanie tego szamponu. Na początku byłam bardzo zadowolona - moje dość ciężkie włosy stały się lekkie, wyglądały na znacznie zdrowsze, były niezwykle miękkie w dotyku (nawet fryzjerka się zachwyciła), a w dodatku długo pachniały. Zapach jest niezwykle intensywny - trzeba zaznaczyć, że jest on specyficzny i albo się go pokocha, albo znienawidzi (ja pokochałam).
Z czasem zadowolenie zmalało - coraz bardziej zaczęło mi przeszkadzać to, że włosy były napuszone, elektryzowały się i kiepsko rozczesywały (a nie mam z tym problemu).
Ale najgorsze, że zaczął podrażniać mi skórę, zwłaszcza szyi - dostałam uczulenia.

Wszystko gdyby nie ten zapach

Fajny szampon, dobrze się pieni, włosy są po nim oczyszczone i miękkie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten zapach. Ughhh... Jeli nie użyła po nim mocno pachnącej odżywki lub maski, to przez cały dzień czułam ten dziwny, odpychający zapach. To on sprawił, że na pewno nie kupię tego produktu ponownie.

Jeden z lepszych

Szampon jest zamknięty w plastikowej butelce z solidnym zatrzaskiem. Niestety nie widać stania zużycia produktu. Szampon ma średnio gęstą konsystencję, ale jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze się pieni i świetnie oczyszcza skórę głowy. Zauroczył mnie też jego subtelny, trochę kremowy zapach. Szampon bardzo dobrze spisuje się przy moich włosach- nawilża je i wygładza. Nie są już tak szorstkie w dotyku, za to zyskały miękkość, są sypkie , przyjemne w dotyku, nie elektryzują się i nie puszą. Nie plączą się i odzyskały ładny połysk. Jak dla mnie super, choć produkt ma jeden minus- włosy trochę szybciej mi się po nim przetłuszczają. Mimo to bardzo go lubię i zaczynam właśnie kolejną butelkę tego szamponu :)

Dobry

Jako że choruję na łuszczycę i posiadam tą panią w skórze głowy, byle jakie szampony nie wchodza poprostu w gre. Jako, że ziaja nigdy mnie nie uczuliła i zawiodla tak też i w tym przypadku jest dobrze :)

Plusy :
+ fajny zapach mi akurat pasuje :)
+ tani !
+ dobrze domywa włosy a w przypadku tłustych maści to naprawdę wyczyn :)
+ nie przetłuszcza
+ bardzo lekki

Minusy :
chyba nie ma dla mnie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Średniak

Kupiłam bo produkty z ziaji zwykle bardzo lubię :)
Szampon mi się jednak nie sprawdził, mam włosy rozjaśniane.

+dobrze się pieni

-włosy przy myciu są strasznie twarde
-mam wrażenie, że szybciej się przetłuszczają
-zapach specyficzny, chemiczny
-plącze

Używam tego produktu od: miesiąc i trochę
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

To jest mój hit!

Kupiłam ten szampon za ok. 7 zł w firmowym sklepie Ziaja i jestem bardzo zadowolona, szampon spełnił moje oczekiwania.
PLUSY:
+niska cena
+duże, wydajne opakowanie
+włosy utrzymują świeżość
+włosy po umyciu dobrze się układają

+/-zapach (osobiście mi się podoba, ale jest dość specyficzny, więc nie każdemu może odpowiadać)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

na pewno nie regeneruje

Zawiodłam się, ale szampon ma też swoje plusy:

+ wydajny
+ ładnie się pieni
+ nie plącze włosów
+ nadaje miękkość kosmykom

+/- nie podchodzi mi zapach

- włosy się elektryzują
- nie wygłasza zniszczonych końcówek
- od nasady skóry włosy szybko się przetłuszczają, na trzeci dzień wypada ponownie umyć głowę, albo związać włosy w kucyk

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - 500 ml

Ładnie pachnie i to wszystko

Na moich włosach się nie sprawdził. Oczekiwałam większych efektów, takich jak w opisie, że poprawia elastyczność włosów, bo zawiera keratynę i proteiny mleka, zapobiega kruchości i łamliwości - nic z tego.

Plusy/neutralne:

- szampon jest tani

- ma piękny zapach serii Koziego Mleka :)

- ma miękką, plastikową, prostą wizualnie butelkę

- kolor białoperłowy

- dobrze się pieni

- jest w miarę wydajny
ale to wszystko można napisać o każdym innym szamponie.....

Minusy:
- nie działa na moje suche, szorstkie włosy, myje i to wszystko, nie poprawia stanu włosów nic a nic

- przetłuszcza włosy

Ogólnie: zwykły, przeciętny szampon, nic specjalnego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone jedno cała butla

Super szampon

Szampon kupiłam w promocji w mojej aptece za nie całe 5 zł. Po otwarciu butelki poczułam bardzo ładny zapach charakterystyczny dla tej serii. mnie siE od bardzo podoba, więc z przyjemnością zabrałam sie do mycia. Kosmetyk dobre sie pieni ,ale nie ma problemów ze spłukaniem nadmiaru piany. Włosy są po nim gładkie, lśniące, czuć, że są dobre umyte.
Butelka biała, prosta, zamknięcie na klik. Dla mnie opakowanie poręczne, choć z zasady nie zwracam na to uwagi a na to co jest w środku. Jestem zadowolona z produktu i na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni