Roberto Verino, Gold Bouquet EDP

Roberto Verino, Gold Bouquet EDP

Roberto Verino stworzył delikatny kwiatowy zapach z subtelnym aromatem wanilii. Świeżość i lekkość górnych nut uzyskano za pomocą dodatku cyklamenu i soczystych zielonych owoców. Połączenie owoców z różą, oraz tuberozy z białymi kwiatami daje niecodzienną kompozycję nuty serca. Zmysłowość wanilii i patchouli w akompaniamencie delikatności piżma to uwodzące nuty podstawy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: fiołek alpejski, zielone owoce;
nuta serca: róża, tuberoza, białe kwiaty;
nuta bazy: wanilia, paczula, piżmo

Nuty
kwiatowe
<50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kobiecy, silny, kwiatowy zapach

Perfumy na plus. Są trwałe, piękne, mocne, a zarazem subtelne i tajemnicze. Bardzo kobiece, odkrywające nasze piękno. Serce.i gora to najwspanialnsze zapachy, jakie goscilam w swojej domowej perfumerii.

Wykorzystała: kilka próbek

OKROPNE

OKROPNE.
Dostałam przy jakiś zakupach próbkę w małej buteleczce z atomizerem. Nie chcąc wozić dużych perfum na mały wyjazd wzięłam tę próbkę i bardzo żałuję. Pierwszego dnia spryskałam się tak jak zwykle i po chwili poczułam prawdziwy smród. Jakbym popsikała się perfumem dla starszych facetów z domieszką kwiatów. Mocne. Dyszące. OKROPNE. Trwałość marna, chociaż w tym wypadku uznałam to za plus. Najgorszy zapach jaki nosiłam na sobie.

Za mocny, za ostry

Perfumy są zdecydowanie za mocne, lekko przywodzą na myśl zapachy męskie.
Być może połączenie miało sugerować charakterność jego posiadaczki, pazur kompozycji? Moim zdaniem wyszedł spory misz-masz, który nie zadowoli fanek ciężkiego kalibru, bo Chanel No 5 to nie jest, ani też fanek kwiatowych, delikatniejszych kompozycji, bo już od samego początku Golden Bouquet przytłacza nas sobą.
Jedyne, co w nim delikatne to herbaciane nuty, mocno stłamszone przez przejrzałą różę, tuberozę w nadmiarze i piżmo. Paczulę wyczuwam po jakiejś godzinie, kiedy to perfumy zaczynają już słabnąć. Wanilii, kwiatów, owoców niestety nie dostrzegam, mimo iż producent wymienia je wszystkie. Zostały zdominowane przez wcześniej wymienione składniki, dlatego nijak tego zapachu nie mogę nazwać kwiatowym, subtelnym, czy nawet kobiecym.
Wyszło za mocno, trochę drażniąco jak Kenzo Jungle Elephant. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu