Ziaja, Kozie Mleko, Maska do włosów kondycjonująca

Ziaja, Kozie Mleko, Maska do włosów kondycjonująca

Satynowa kremowa maska Kozie Mleko firmy Ziaja intensywnie kondycjonująca do włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera:
- Keratynę - naturalny budulec włosów
- Proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach uszkodzenia, poprawiają ich elastyczność, zapobiegają kruchości oraz łamliwości.
- Polyquaternium-70 - nowy super efektywny kondycjoner.
Ma silniejszy charakter kondycjonujący niż odżywka, dlatego polecana jest szczególnie do włosów poddawanym częstym zabiegom fryzjerskim. Intensywnie regeneruje naruszoną strukturę włosów. Przywraca włosom naturalną gładkość, nawilżenie i formę. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk i rozczesywanie. Chroni włosy przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich. Nie obciąża włosów, pomimo wysokiej koncentracji czynników aktywnych.
Sposób użycia: Maskę nanieść na mokre włosy. Wmasować i pozostawic na 3-5 minut. Dokładnie spłukać. Polecamy stosowanie szamponu i odżywki z serii kozie mleko jako kompleksową pielęgnację wzmacniająco-wygładzającą.

Super!

Uwielbiam produkty w niskiej cenie wiec musiałam się skusić na te maskę
Moje włosy zdecydowanie uwielbiają proteiny
Dlatego ta maska sprawdziła się na nich super
Zredukowała puch
Pięknie pachnie
Ma przyjemna konsystencje która nie spływa z wlosow
Działa ekspresowo

Po użyciu tej maski włosy wyglądają lepiej

Lubię maski Ziai. Trochę już ich zużyłam. Tym razem wybór padł na maskę Kozie Mleko. Bardzo podoba mi się jej działanie. Dobrze nawilża włosy. Sprawia, że bardziej błyszczą i łatwiej układają się. Maska mieści się w wygodnym słoiczku. Moim zdaniem mogłaby być gęstsza. Dzięki temu byłaby bardziej wydajna. Niestety nie przypadł mi do gustu zapach maski. Jest intensywny i drażniący w trakcie nakładania. Po spłukaniu kosmetyku i wysuszeniu włosów staje się łagodniejszy, jednak nadal jest wyczuwalny.
Choć maska ma swoje wady, to warto ją wypróbować. Po jej użyciu włosy wyglądają lepiej. Polecam.

Przyjemna maska w niskiej cenie

Maskę po raz pierwszy wypróbowałam u koleżanki - pamiętam, że zachwyciła mnie swoim przyjemnym, delikatnym zapachem i dobrym działaniem. Jakiś czas temu, będąc w punkcie Ziaji w centrum handlowym, przypomniałam sobie o niej i postanowiłam się w nią zaopatrzyć. Zapłaciłam nieco ponad 6 złotych, nie obciążyła zatem zbytnio mojego portfela :).

Maska posiada wygodne opakowanie z zakrętką, bardzo charakterystyczne dla produktów tej marki. Konsystencja jest z kolei nie do końca gęsta - na szczęście nie spływa z włosów, sprawnie się na nich rozprowadza i równie dobrze spłukuje. Maska pachnie bardzo mocno, intensywnie lecz jest to dość przyjemy zapach, który długo utrzymuje się na włosach po ich umyciu.

Co bardzo istotne, maska posiada naprawdę prosty skład: znajdziemy tu między innymi keratynę i ekstrakt z mleka (proteiny). Nie zawiera silikonów, a mimo to ładnie wygładza, dociąża i delikatnie nabłyszcza włosy. Ułatwia rozczesywanie i zapobiega plątaniu włosów. Po jej zastosowaniu nie puszą się i nie elektryzują. Są bardzo przyjemne i aksamitne w dotyku.

Z uwagi na jej proteinowy charakter, stosuję ją zazwyczaj raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu, gdyż moje włosy są rozjaśniane i zdecydowanie bardziej "chłoną" maski emolientowe. Maskę trzymam na włosach przez około 20 minut, pod foliowym czepkiem i ciepłym ręcznikiem - wykorzystuję w ten sposób maksymalnie jej właściwości :).

Podsumowując, jest to dobra maska w bardzo niskiej cenie. Warto ją wypróbować :). Polecam!

Przyzwoita maska

Maskę kupiłam z ciekawości, przy okazji zakupów w drogerii internetowej, za zawrotną kwotę 4 zł. Raczej nie spodziewałam się po niej wiele, ale stwierdziłam, że za te pieniądze można spróbować.
Maska ma biały kolor, dość rzadką konsystencję, trochę jak kallosy i dość przyjemny zapach. Przed nałożeniem, dobrze jest porządnie osuszyć włosy bo może splywać. Zazwyczaj trzymam ją jakieś 5/10 minut pod czepkiem i ręcznikiem.
Jeśli chodzi o działanie to sprawdziła się bardzo. Włosy dzięki niej stały się miękkie, sypkie i ładnie się układały.
Ponieważ to maseczka proteinowa robię ją co najwyżej raz w tygodniu. Boję się przeproteinowania, przez które moje włosy wyglądają ja siano.
Ta maska stosowana w odpowiedniej częstotliwości zależnej od potrzeb włosów, może zdziałać cuda.

Niespodzianka

Kupiłam tę maskę przypadkowo. Skończyła mnie się poprzednia, którą przywiozłam z Polski. Stwierdziłam, że wesprę polską markę i wypróbuję.
Nie zawiodłam się. Maska spełnia swoją rolę, Włosy są w lepszej kondycji, lepiej się rozczesują, a i zapach bardzo mi odpowiada.
Cena jest niska. Zamierzam też kupić odzywkę z tej serii. Polecam!

Jednak nie

Maskę kupiłam z polecenia koleżanki bardzo ją sobie zachowała.
Moje włosy po pierwszym użyciu były odrzywione i sypkie. Wizualnie w lepsze kondycji i tak naprawdę na tym się skończyło.
Nie mogłam jej używac zbyt często bo wysuszała ni włosy były w gorszej kondycji.
Pierwszy efekt tylko uzyskałam gdy użyłam jej raz w miesiącu. Długo ją meczyłam w tym systemie aplikacji kilka miesięcy.
Nie kupię więcej bo nie tego się spodziewałam. Gdy spojrzeć na to szerszym kątem to każda z nas ma inny rodzaj włosów.. Wiem to im dłużej jestem na wizażu i czytam wasze recenzje.
Opakowanie wygodne można wydobyć produkt do samego końca i widać stopień zużycia. Zapach paskudny daje po nosie, mdły mydlany. Lubię Ziaję i mam stałe kosmetyki w łazience tą maskę traktuje jak małą,, wpadkę". Daje dwie gwiazdki za to że to rodzimy producent którego glinkowe maseczki koją mi naczynka i za to że mimo wszystko produkt w długich odstępach czasu
jakoś działał.

OK

Do kupna maseczki zachęciła mnie cena i opakowanie, bo bardzo lubię produkty w takich pojemnikach, ze względu na łatwe i do końca wydobycie produktu. Maseczka spełnia swoją rolę, po 5 minutach działania, faktycznie nadaje włosom miękkość, są wygładzone i dobrze się rozczesują. Konsystencja jest dosyć zwarta i treściwa, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Jest też wydajna, ponieważ do moich półdługich włosów wystarczy mała garsteczka . Zapach jest zdecydowanie lepszy niż w szamponie z tej serii, mniej intensywny, ale również mydlano-kremowy, więc nie do końca trafia w mój gust. Co prawda działanie kodycjonujące tej maseczki jest dzięki składnikom pomocniczych, bo składniki czynne pantenol, keratyna i ekstrakt z koziego mleka są na końcu w INCI, ale za tak niską cenę trudno oczekiwać niewiadomo jakiego składu. Więc ogólnie OK.

maska do włosów ziaja keratyna

super, rewelacyjna jakość i cena
produkt wart polecenia
długo szukałam produktów odpowiednich do pielęgnacji włosów po keratynie, ten zdecydowanie się sprawdza i nie wypłukuje keratyny

Mega!

Zmieniałam ostatnio moją pielęgnację włosów na bardziej treściwą ponieważ mam coraz dłuższe włosy a że gatunek mam suchy i delikatny, to muszę naprawdę się przykładać do tego co wybieram moim włosom. Szukałam właśnie produktów tanich i natrafiłam na internecie na tę maskę. Zazwyczaj maski lub odżywki z mlekiem mi się nie sprawdzają ale postanowiłam dać szansę Ziaji ponieważ skład bardzo mi przypadł go gustu. W moim mieście znajduje się sklep firmowy Ziaji, tam właśnie zakupiłam tę mleczną maskę za 6zł. Użyłam jej na drugi dzień i jestem nią oczarowana...z każdym następnym użyciem jest coraz lepiej. Mam nadzieję że nie zostanie wycofana.

bardziej odżywka niż maska

Plusem na pewno jest opakowanie, z którego łatwo wydobyć maskę oraz cena. Maska potrafi obciążyć mi włosy jeśli na prawdę porządnie jej nie spłuczę. Warto używać jej jako maskę pod czepek i na min. 30 min bo wtedy dużo lepiej się sprawdza, przynajmniej u mnie. Użyta na kilka minut sprawia jedynie, że włosy łatwiej się rozczesują i są miękkie.

Mój numer 1!

Moje włosy są dość długie, lecz cienkie, farbowane na blond, lubią wypadać , łamać się i puszyć. Używam tej maski już dość długo i dzięki niej zapomniałam o moim niegdyś największym problemie z włosami - kruszących się końcówkach.
Może maska nie jest zbyt wydajna, ale za tą cenę i tak jest godna polecenia.

Średnia

Skusiłam się na maskę ze względu na keratynę w składzie. Moje włosy są po niej gładkie i proste, ale nie zauważyłam nawilżenia ani regeneracji. Używam tylko przed myciem.