Ziaja, Kozie Mleko, Maska do włosów kondycjonująca

Ziaja, Kozie Mleko, Maska do włosów kondycjonująca

Satynowa kremowa maska Kozie Mleko firmy Ziaja intensywnie kondycjonująca do włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera:
- Keratynę - naturalny budulec włosów
- Proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach uszkodzenia, poprawiają ich elastyczność, zapobiegają kruchości oraz łamliwości.
- Polyquaternium-70 - nowy super efektywny kondycjoner.
Ma silniejszy charakter kondycjonujący niż odżywka, dlatego polecana jest szczególnie do włosów poddawanym częstym zabiegom fryzjerskim. Intensywnie regeneruje naruszoną strukturę włosów. Przywraca włosom naturalną gładkość, nawilżenie i formę. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk i rozczesywanie. Chroni włosy przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich. Nie obciąża włosów, pomimo wysokiej koncentracji czynników aktywnych.
Sposób użycia: Maskę nanieść na mokre włosy. Wmasować i pozostawic na 3-5 minut. Dokładnie spłukać. Polecamy stosowanie szamponu i odżywki z serii kozie mleko jako kompleksową pielęgnację wzmacniająco-wygładzającą.

Przyzwoita maska

Maskę kupiłam z ciekawości, przy okazji zakupów w drogerii internetowej, za zawrotną kwotę 4 zł. Raczej nie spodziewałam się po niej wiele, ale stwierdziłam, że za te pieniądze można spróbować.
Maska ma biały kolor, dość rzadką konsystencję, trochę jak kallosy i dość przyjemny zapach. Przed nałożeniem, dobrze jest porządnie osuszyć włosy bo może splywać. Zazwyczaj trzymam ją jakieś 5/10 minut pod czepkiem i ręcznikiem.
Jeśli chodzi o działanie to sprawdziła się bardzo. Włosy dzięki niej stały się miękkie, sypkie i ładnie się układały.
Ponieważ to maseczka proteinowa robię ją co najwyżej raz w tygodniu. Boję się przeproteinowania, przez które moje włosy wyglądają ja siano.
Ta maska stosowana w odpowiedniej częstotliwości zależnej od potrzeb włosów, może zdziałać cuda.

Niespodzianka

Kupiłam tę maskę przypadkowo. Skończyła mnie się poprzednia, którą przywiozłam z Polski. Stwierdziłam, że wesprę polską markę i wypróbuję.
Nie zawiodłam się. Maska spełnia swoją rolę, Włosy są w lepszej kondycji, lepiej się rozczesują, a i zapach bardzo mi odpowiada.
Cena jest niska. Zamierzam też kupić odzywkę z tej serii. Polecam!

Jednak nie

Maskę kupiłam z polecenia koleżanki bardzo ją sobie zachowała.
Moje włosy po pierwszym użyciu były odrzywione i sypkie. Wizualnie w lepsze kondycji i tak naprawdę na tym się skończyło.
Nie mogłam jej używac zbyt często bo wysuszała ni włosy były w gorszej kondycji.
Pierwszy efekt tylko uzyskałam gdy użyłam jej raz w miesiącu. Długo ją meczyłam w tym systemie aplikacji kilka miesięcy.
Nie kupię więcej bo nie tego się spodziewałam. Gdy spojrzeć na to szerszym kątem to każda z nas ma inny rodzaj włosów.. Wiem to im dłużej jestem na wizażu i czytam wasze recenzje.
Opakowanie wygodne można wydobyć produkt do samego końca i widać stopień zużycia. Zapach paskudny daje po nosie, mdły mydlany. Lubię Ziaję i mam stałe kosmetyki w łazience tą maskę traktuje jak małą,, wpadkę". Daje dwie gwiazdki za to że to rodzimy producent którego glinkowe maseczki koją mi naczynka i za to że mimo wszystko produkt w długich odstępach czasu
jakoś działał.

OK

Do kupna maseczki zachęciła mnie cena i opakowanie, bo bardzo lubię produkty w takich pojemnikach, ze względu na łatwe i do końca wydobycie produktu. Maseczka spełnia swoją rolę, po 5 minutach działania, faktycznie nadaje włosom miękkość, są wygładzone i dobrze się rozczesują. Konsystencja jest dosyć zwarta i treściwa, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Jest też wydajna, ponieważ do moich półdługich włosów wystarczy mała garsteczka . Zapach jest zdecydowanie lepszy niż w szamponie z tej serii, mniej intensywny, ale również mydlano-kremowy, więc nie do końca trafia w mój gust. Co prawda działanie kodycjonujące tej maseczki jest dzięki składnikom pomocniczych, bo składniki czynne pantenol, keratyna i ekstrakt z koziego mleka są na końcu w INCI, ale za tak niską cenę trudno oczekiwać niewiadomo jakiego składu. Więc ogólnie OK.

maska do włosów ziaja keratyna

super, rewelacyjna jakość i cena
produkt wart polecenia
długo szukałam produktów odpowiednich do pielęgnacji włosów po keratynie, ten zdecydowanie się sprawdza i nie wypłukuje keratyny

Mega!

Zmieniałam ostatnio moją pielęgnację włosów na bardziej treściwą ponieważ mam coraz dłuższe włosy a że gatunek mam suchy i delikatny, to muszę naprawdę się przykładać do tego co wybieram moim włosom. Szukałam właśnie produktów tanich i natrafiłam na internecie na tę maskę. Zazwyczaj maski lub odżywki z mlekiem mi się nie sprawdzają ale postanowiłam dać szansę Ziaji ponieważ skład bardzo mi przypadł go gustu. W moim mieście znajduje się sklep firmowy Ziaji, tam właśnie zakupiłam tę mleczną maskę za 6zł. Użyłam jej na drugi dzień i jestem nią oczarowana...z każdym następnym użyciem jest coraz lepiej. Mam nadzieję że nie zostanie wycofana.

bardziej odżywka niż maska

Plusem na pewno jest opakowanie, z którego łatwo wydobyć maskę oraz cena. Maska potrafi obciążyć mi włosy jeśli na prawdę porządnie jej nie spłuczę. Warto używać jej jako maskę pod czepek i na min. 30 min bo wtedy dużo lepiej się sprawdza, przynajmniej u mnie. Użyta na kilka minut sprawia jedynie, że włosy łatwiej się rozczesują i są miękkie.

Mój numer 1!

Moje włosy są dość długie, lecz cienkie, farbowane na blond, lubią wypadać , łamać się i puszyć. Używam tej maski już dość długo i dzięki niej zapomniałam o moim niegdyś największym problemie z włosami - kruszących się końcówkach.
Może maska nie jest zbyt wydajna, ale za tą cenę i tak jest godna polecenia.

Średnia

Skusiłam się na maskę ze względu na keratynę w składzie. Moje włosy są po niej gładkie i proste, ale nie zauważyłam nawilżenia ani regeneracji. Używam tylko przed myciem.

Dobra

Maska z keratyną intensywnie kondycjonująca. Jest to maska firmy ziaja-kozie mleko. Maska przeznaczona do włosów suchych, szorstkich i bez połysku. Maskę zakupiłam kiedy miałam wykonane keratynowe prostowanie włosów. Bardzo dobrze wzmacnia i nawilża ona włosy oraz wygładza. Konsystencja gęsta i kremowa, łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Zapach jest dość intensywny. Maska znacznie ułatwia rozczesywanie. Jest tania i wydajna. Zakupiłam ją w sklepiku ziaji za około 6 zł. Polecam :)

Zawód

Miałam juz kilka masek z Ziaji: wygładzającą, do włosów suchych, kakaową i oliwkową. Stwierdziłam czas spróbować czegoś nowego i niestety tym razem się zawiodłam.

Po pierwsze ZAPACH, jak dla mnie odurzajacy, odrzucający, babciny, glicerynowy? Nie do zniesienia.
Po drugie DZIAŁANIE, spodziewałam się tego co zwykle czyli wygładzenia i nadania włosom miękkości jak było to z poprzednikami. Niestety maska ta sprawiła, że włosy zaczeły mi się puszyć! Nigdy w życiu nie puszyły mi się włosy, a po niej miałam istne siano i odstające strąki na głowie. Do tego włosy na drugi dzień wydawały się byc nieświeże, nie chciały się układać.
Niestety nie spotkamy się więcej.

PS: Kupiłam znowu maskę wygładzającą - już po pierwszym użyciu włosy wróciły do normy.

Plusy i minus

Maskę kupiłam ze względu na zawartość koziego mleka i keratyny oraz obietnicy producenta : wzmacnianie, wygładzanie, włosy suche, szorstkie, bez połysku.
Plusy:
- wygodne i poręczne opakowanie z zakrętką, dodatkowo zabezpieczone folią,
- konsystencja gęsta i kremowa, łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów,
- zapach intensywny - ale ja go polubiłam,
- wygładzone i dociążone włosy,
- maska ułatwia rozczesywanie,
- tania i wydajna.
Minus:
- nie zauważyłam działania odbudowującego i nawilżającego.
Maskę trzymam na włosach do 30 minut, dłużej niż zaleca producent ale efekt - moje włosy są miękkie i gładkie.