Ziaja, Kozie Mleko, Skoncentrowany krem nawilżający foto-ochronny SPF 20, do skóry suchej i skłonnej do zmarszczek

Skoncentrowany, ale lekki w konsystencji krem na dzień z serii Kozie Mleko firmy Ziaja. Dla osób w każdym wieku, na każdą pogodę. Chroni przed fotostarzeniem, wygładza i nawilża. Nadaje się do codziennego stosowania, również po makijaż. Chroni skórę przed działaniem UV. Redukuje proces przedwczesnego pojawiania się zmarszczek. Ogranicza powstawanie przebarwień posłonecznych. Nawilża, zmiękcza i wygładza naskórek. Przywraca skórze zdrowy, naturalny wygląd.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

w tubce
na dzień
Struktura
lekkie

Spoko kremik

Na wstępie zaznaczam że mam cerę mieszaną, problematyczną. Jednak tego kremu używam do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu. Jest to produkt przeznaczony do skóry suchej że skłonnością do zmarszczek i ja właśnie na szyi i dekolcie mam tego typu skórę. Na twarz nigdy go nie nakładam bo to nie "moja bajka".
Krem nie jest przesadnie gęsty, kolor ma biały, pachnie dość intensywnie i specyficznie, ale jak dla mnie ten zapach jest ok.
Jak u mnie wydajność ma naprawdę bardzo dobrą, bo już niewielka ilość wystarczy na dokładne pokrycie całej szyi i dekoltu.
Wchłania się wolno, nawet po dłuższym czasie nadal go wyczuwam, ale może na stricte suchej skórze wchłanianie byłoby lepsze.
Używam go głównie ze względu na działanie foto-ochronne. Ma SPF 20. Nie chcę mieć przebarwień na dekolcie.
Bardzo dobrze nawilża. Skóra jest odżywiona i gładsza. Moje zmarszczki na dekolcie i szyi są o wiele mniej widoczne. Dotykając tych stref czuję że cera jest bardzo miękka i elastyczna.
U mnie krem spisuje się naprawdę dobrze, nie wiem jak działa w przypadku nakładania na całą twarz, bo mogę go uczciwie ocenić tylko przy stosowaniu na skórę szyi i dekoltu. Na dekolcie mnie nigdy nie pozapychał. Podczas stosowania nie miałam żadnych podrażnień ani zaczerwienienia.
Myślę że posiadaczki skóry suchej będą z niego zadowolone.

Tani i skuteczny

Krem zaskoczenie. Kupiłam go ze względu na filtry, nie zawsze obecne w nawet droższych kremach
+bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę
+ zapach
+ cena
+ filtry

- dostępność

Dobry krem o okropnym zapachu

Krem sam w sobie jest naprawdę niezły. Ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy jak inny krem Ziaja z filtrem 20 - Liście zielonej oliwki. Niestety zapach jest odpychający, sztuczny i chemiczny i do tego tak intensywny, że nie mogę stosować tego kremu. Wielka szkoda!

Przyjemniaczek

Dobry pod wieloma względami. Przede wszystkim ma dosyć wysoki jak na zwykły pielęgnacyjny krem filtr. Stosuję go teraz w okresie zimowym i podoba mi się, że wchłania się szybko, ale odczuwam jakąś delikatną warstewkę zabezpieczającą moją skórę przed mrozem i wiatrem. Na lato raczej z niego zrezygnuję, bo przeczuwam, że będzie za ciężki. Spełnia swoją funkcję- nawilża, nie zapycha mojej wybrednej cery, nie uczula, cienka warstwa dobra pod lekki makijaż. O działaniu przeciw zmarszczkom się nie wypowiem, bo na razie nie mam czego 'uprzeciwzmarszczkowywiać'. Zapach- dla mnie nieistotny, ma swoich zwolenników i przeciwników. Mogę śmiało polecić.

Plusy:
+nawilża
+chroni (przed mrozem, wiatrem)
+współgra z makijażem
+cena

+/- zapach

Minusy:
-na lato może być za ciężki

Używa produktu od: próbka

Czy ktoś w ogóle czyta tytuły?

Jak dla mnie nie, głównie ze względu na zapach. Niby nie jest jakiś okropny ale jednak coś mi w nim nie podpasowało, może jest troszkę zbyt mocny... A ja lubię jak krem ładnie pachnie i nie muszę czuć średniego zapachu przez dłuższy czas ;). Mam cerę tłustą, naczynkową, dostałam próbkę kremu i chciałam zobaczyć jak działa. Nawilża, jest raczej delikatny, ale też chyba zbyt tłusty dla mnie. Krzywdy mi nie robi ale cudów też nie.

cudny zapach!

Jeden z moich ulubionych kosmetyków, ze względu na zapach oraz stan mojej skóry po wyjściu na słońce z tym kremem na buzi :) W ogóle cała seria kozie mleko jest na mojej top liście. Polecam!

SUPER!

Pani w sklepie doradziła mi ten krem na moją suchą i wrażliwą skórę. Uważam, że jest jak narazie najlepszy krem z ziajki jaki stosowałam.

***> lekka konsystencja
***> nawet szybko się wchłania
***> nawilża i wygładza
***> skóra staję się zdrowsza
***>chroni naszą skórę
***> kremowa pachnie
***> nie wyskakuję żadny nieprzyjaciel ;)

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i na pewno kupie go ponownie. Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Świetny

Super krem za bardzo niską cenę :
+uczucie ukojenia już w trakcie nakładania
+nawilżona skóra
+dobra cena
+nie czuć go na twarzy
+nie zapycha

Niestety trochę się błyszczy przez co odejmuje gwiazdke i niestety dlatego też trochę trzeba przypudrowac mocniej twarz żeby podkład sie utrzymał.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dobry na każdą pogodę

Kremik znajduje się w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Bardzo wygodnie wydobywa się z niej produkt. Kremik jest biały o bardzo gęstej konsystencji. Nie jest ona tak do końca lekka, kremik jest bowiem lekko tłustawy. Zapachem przypomina mi kosmetyki Dove Original. Mi osobiście bardzo się on podoba, szkoda tylko, że nie utrzymuje się długo na skórze. Dobrze się rozprowadza, ale trzeba dać mu czas na wchłoniecie. Jedyne, co nie do końca mi odpowiada to to, że moja skóra za bardzo się błyszczy po tym kremie. Nie sprawdził się u mnie jako baza pod makijaż, powodował rolowanie się podkładu. Pod makijaż potrzebuję czegoś lżejszego. Jednak ten kremik bardzo sobie cenię przy obecnej porze roku. Kiedy tylko wychodzę z domu bez makijażu, ten krem nawilża moją skórę, chroniąc ja tym samym przed mrozem, wiatrem i słońcem a w domu przed suchym powietrzem, wynikającym z centralnego ogrzewania. Skończyły się problemy z pieczeniem, podrażnieniami, czerwonymi plamkami i suchymi skórkami. Polecam dla codziennej ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Kremik jest wydajny i niedrogi.

Bardzo dobry

Krem jest tani i wydajny a do tego ładnie pachnie jak zresztą cała seria kosmetyków z kozim mlekiem. Po aplikacji krem szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Dużym plusem jest zawartość filtra ochronnego spf 20 chroniącego skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Bardzo dobry krem, także dla cery mieszanej

Jestem posiadaczką cery mieszanej, a krem dostałam w prezencie razem z zestawem. Podeszłam do niego sceptycznie, miałam oddać mamie, ale stwierdziłam, że sobie "spróbuję" i to moje próbowanie trwa już miesiąc. Używam kremów matujących na dzień i nawilżających na noc, ewentualnie w weekendy, kiedy nie robię makijażu, tymczasem ten krem jest idealny pod makijaż! Wchłania się natychmiast, dobrze nawilża, odżywia, przygotowuje buzię na podkład. Nie jest za ciężki, a tego się obawiałam. Za tę cenę - bomba.

Cechy neutralne:
-mnie się zapach podoba, ale jest specyficzny, nie dla fanek "pięknych" zapachów.

Plusy:
-bardzo tani,
-natychmiast się wchłania,
-ma bogatą konsystencję, a nie roluje się, nie świeci,
-nawilża,
-odżywia,
-wygodna tuba (dobrze, ze firma odeszła od słoiczków!),
-wydajny, bo mało go trzeba nakładać,
-dobrze się rozprowadza,
-nadaje się do cery mieszanej,
-nadaje się pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

obietnice spełnione

Tani i skuteczny,

Używam go z samego rana pod makijaż, nie powoduje rolowania się podkładu, jest moim ulubieńcem w ostatnich miesiącach (wiosna i wczesne lato), dość wygodne opakowanie, nie mam problemu z wydostaniem produktu, pewnie pod sam koniec przetnę opakowanie.

Najpierw dostałam próbkę tego kremiku, potem przez tydzień szukałam stacjonarnie... niestety jak dla mnie jest trudno dostępny, muszę się sporo nachodzić po aptekach, drogeriach by móc go kupić.

moja skóra jest sucha i skłonna do trądziku i drobnych zmarszczek, krem nie zapycha mi skóry, nie powoduje powstawania nowych syfow, jest fair wobec mojej skóry, jestem bardzo zadowolona że odkryłam ten krem.

na koniec dodam że jest bardzo wydajny, a ładuje go w konkretnych ilościach na twarz ;)

Używam tego produktu od: trzy miesiące