Sylphar, Iwhite Instant, Wybielająca pasta do zębów

Sylphar, Iwhite Instant, Wybielająca pasta do zębów

Pasta do zębów Iwhite Instant firmy Sylphar o potrójnym działaniu wybielającym, przeznaczona do codziennego stosowania. Usuwa powierzchniowe i głębokie przebarwienia dzięki aktywnej formule.
Działanie pasty Iwhite Instant firmy Sylphar:
- Działa na powierzchniowe i głębokie przebarwienia
- Zapobiega przebarwianiu zębów
- Wyraźny efekt wybielający
- Odbudowuje szkliwo
- Doskonałe efekty dzięki PAP i mikrokryształkom.
Pasta zawiera fluorek sodu - 1450 ppm F

Skład: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol. Propylene Glycol, Glycerin, Tetrapotassium Pyrophosphate. Soaium C14-16 Olefin Sulfonate, Xantnan Gum, Aroma, Caprylic/CapricTriglyceride, Carbomer, Sodium Fluoride, Disodium Pyrophosphate, Limonene, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Sodium Methylparaben. Contains: Soaium fluoride ( 1450 ppm F)

Cena: 29zł / 75ml.
/w/

Totalna lipa

Pastę dostałam jako gratis przy dużych zakupach w Rossmannie i jak sie okazało byla po terminie. Szczerze mówiąc pasta jest droga i naprawdę nie warta tej ceny wiec cieszę sie ze dostałam jako gratis.
Słabo sie pieni, z tubki ciężko ją wycisnąć.
W ogóle nie wybieliła mi zębów i nic z nimi nie zrobiła, nie widzę żadnych efektów.

Mnie uczula :(

Pasta bardzo dobra, już po tygodniu widziałam efekty i byłam nią zachwycona. Niestety, pasta ma dla mnie jeden wielki minus - uczula mnie. W kącikach ust zaczęły mi się robić jak nigdy zajady, dopiero po odstawieniu pasty wszystko zniknęło.
Niestety ale nie wrócę do niej.

Nie jestem pewna czy działa

Nie zauważyłam spektakularnych efektów stosowania. Jeśli wybieliła mi zęby, to bardzo delikatnie i mało zauważalnie ;) Na szczęście nie powoduje nadwrażliwości, więc nie jest raczej agresywna. W ogóle nie odświeża, kiepsko się pieni, słaba wydajność.

Zaskoczona!

To tak. Zakupiłam ją kilka dni temu całkowicie biorąc w ciemno, nie znając żadnych opinii. Wśród wybielających past do zębów to było ostatnie opakowanie jakie stało na półce, stąd też pomyślałam że musi być dobra skoro tak dobrze się wyprzedaje. No i wcale się nie zdziwiłam, już po pierwszym umyciu widać efekt bielszych zębów! a z każdym myciem jest tylko lepiej. Nie ma mocnego smaku czy zapachu, nie podrażnia, bardzo przyjemnie myje się nią ząbki.
Nie mogę się doczekać jakie efekty będą po dłuższym stosowaniu bądź skończeniu całej tubki :) Ale póki co to jedna z lepszych past wybielających (za tą cenę na dodatek) jakich używałam.

Bardzo dobra pasta wybielajaca

Najlepsza wybielajaca pasta do zebow jaka uzywalam. Bardzo dobre skladniki, nie powoduje nadwrazliwosci, nie jest mocno scierna. Ostatnio nie moge jej nigdzie dostac.