AA Men, Żel po goleniu bezalkoholowy z czynnikiem łagodzącym mikrourazy i witaminami A, E, C, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (stara

Żel pozostawia przyjemny i długotrwały efekt odświeżenia skóry. Dzięki zastosowaniu Cephalipinu łagodzi podrażnienia i hamuje krwawienia wywołane goleniem. Połączenie oczaru wirginijskiego i prowitaminy B5 sprawia, że preparat działa ściągająco i łagodząco. Obecny w składzie Żelu Hydraprotectol SM głęboko nawilża skórę, a mikrokuleczki zawierające witaminy A, E i C zapewniają jej ochronę i regenerację.
Nie zawiera barwników, pH neutralne.
Testowany dermatoligicznie na osobach z chorobami skóry. Posiada atesty PZH. Nie testowany na zwierzętach

• Aqua,
  • Hammamelis Virginiana,
  • Glyceryl Polymethacrylate and Glucoproteins and Yeast Extract and Aleuretic Acid,
  • Glycerin,
  • Propylene Glycol,
  • Cephalins and Disodium Cocoamphodiacetate,
  • PEG-26 Buteth 26/PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,
  • Panthenol,
  • PEG-75 Lanolin,
  • Ca rbomer,
  • Triethanolamine,
  • Lactose and Cellulose and Hydroxypropyl Methylcellulose and Ultramarin and Tocopheryl Acetate abd Retinyl Palmiate and Ascorbyl Palmiate,
  • Phosphoric Acid,
  • Phenoxyethanol and Methylodibromo Glutaronitrile,
  • Parfum

świetna pielęgnacja

Nareszcie znalazłem odpowiednią pielęgnację dla swojej skóry. Jest to n-ty testowany przeze mnie specyfik na skórę podrażnioną goleniem i przy tym już zostałem. Doskonale łagodzi zacięcia i drobne podrażnienia, świtnie się wchłania, nie zostawiając żadnego tłustego śladu. Używam go również dość często w charakterze zwykłego kremu nawilżającego.

****

To jedyny kosmetyk do twarzy stosowany przez męża. Zawsze coś mu nie pasowało, albo za tłysty, albo za gęsty, albo uczulał. Ten jest inny, widzę, że chętnie go używa i nawet powiedział "spójż jak moja buzi ładnie wygląda" - przeważnie ja tak do niego mówę, by zwrócił uwagę.
Szybko się wchłania, i jeśli się go nie nabierze za dużo jest ok. Odzywia. Bardzo fajny.

Bardzo lubie

Fajny zelik. Ma duzo plusow:
- dobrze lagodzi, co chyba najwazniejsze
- bardzo delikatny
- fajnie wyglada
- wydajny! (czasem to sie staje wada, bo latwo wycisnac wiecej niz potrzeba i sie marnuje ;-) )

Niestety, dlugo sie wchlania, pozostawia lepka warstewke. Poza tym, zapach calej serii troche mnie nudzi. Ale i tak bedzie to jeden z niewielu kosmetykow ktorym bede wierny :)

Aktualizacja: chwilowo robie sobie od niego przerwe, w polowie drugiego opakowania juz po prostu mnie nudzil. Tak wiec pieciu gwiazdek raczej nie bedzie :) Ale bede do niego wracal w przerwach od testowania nowosci.