Clarena, Medica, Anti-Hiperpigmentation Cream (Hipoalergiczny krem depigmentacyjny)

Krem hipoalergiczny firmy Clarena przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej z objawami fotostarzenia - plamami starczymi, przebarwieniami oraz zmarszczkami.Składniki aktywne w hypoalergicznym kremie Clarena stymulują proces melanogenezy, zapobiegając nadmiernej pigmentacji skóry. Regularne stosowanie kremu stopniowo rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Krem ma lekką konsystencję i stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Krem hipoalergiczny firmy Clarena jest przeznaczony do cery dojrzałej z objawami fotostarzenia: przebarwieniami i zmarszczkami.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Citric Acid, Propanediol, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Lactic Acid, Synthetic Beeswax, Coco-Caprylate, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Stearic Acid, Isononyl Isononanoate, Persea Gratissima Oil, Arbutin, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Hydrogenated Polyisobutene, C15-19 Alkane, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Titanium Dioxide, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Tocopheryl Acetate, Benzoic Acid, Ascorbyl Glucoside, Dehydroacetic Acid, Sucrose Palmitate, Sucrose Palmitate, Parfum, Butylene Glycol, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Retinol, Glycyrrhiza Glabra roqt Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Undaria Pinnatifida Extract, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Linalool.

Cena: 49zł / 40ml.
/w/

Bubel,niestety...

Jakiś czas temu obiecałam sobie, że przestanę na jakiś czas używać RZEKOMO wybielające specyfiki. Nie dotrzymałam danego sobie samej słowa, bo znalazłam nowość clareny. Więc - robię sobie przerwę po tym kremie.
Używałam go przez mnie więcej trzy miesiące, rano codziennnie, na noc - nie zawsze. I jedyna dobra rzecz, jaką mogę o nim powiedzieć-jest wydajny. Lekka konsystencja, szybko się wchłania, dobrze współgra z filtrami (ducray,vichy). Lekko szczypie, acz trwa to tylko chwilę. Poza tym-plamy, jak miałam, tak mam, nawet jest ich więcej. Nie rozjaśnia, nie ujednolica . Zapach delikatny, nie przeszkadza. Powtórzę się, bo przy jakimś kremie już o tym pisałam, nie rozumiem, po co niektóre firmy "wrzucają" do swojej oferty wybielające specyfiki. RZEKOMO wybielające. Mamienie klienta i jego portfela li i jedynie...

Do opisu wkradł się błąd, ma 50, nie 40 ml. Nie jest drogi, ale i tak szkoda na niego pieniędzy...

Używam tego produktu od: trzy miesiące