bareMinerals, Correcting Concealer SPF 20 (Korektor w kremie)

bareMinerals, Correcting Concealer SPF 20 (Korektor w kremie)

Korektor w kremie SPF 20 firmy Bare Escentuals kamufluje wszelkie niedoskonałości skóry, takie jak cienie pod oczami, wypryski, blizny i plamy dzięki poziomowi krycia od średniego do wysokiego. Ultra kremowa i niezwykle lekka konsystencja równomiernie wtapia się w skórę dając jednolity i naturalny rezultat. Formuła korektora w kremie firmy Bare Escentualszawiera mineralny barwnik, miedziany ekstrakt, który maskuje niedoskonałości skóry. Roślinny rozświetlacz, ekstrakt ze skórki cytryny, z upływem czasu redukuje pojawienie się brązowych przebarwień i plam pigmentacyjnych
Korektor w kremie firmy Bare Escentuals można aplikować palcem lub pędzlem do maksymalnego krycia cieni pod oczami nakładając niewielką ilość na blizny, przebarwienia lub każdą inną niedoskonałość skóry.

w kremie
mineralna

Za ciezki

Korektor znajdował się w paletkę która kupiłam z tej firmy. Kremowa konsystencja na początku mi się podobała bo dobrze krył, nakładała go pędzelkiem do podkładu eco tools. Po paru godzinach zauważyłam ze kosmetyk się roluje i tworzą mi się pręgi pod oczami co tragicznie wyglądało. Nie polecam

Nietrafiony zakup...

Korektor zakupiłam pod wpływem pozytywnych doświadczeń z poprzednimi produktami tej firmy. Niestety okazało się, że nie jest to udany kosmetyk. Do niewątpliwych jego zalet można zaliczyć przede wszystkim solidne opakowanie posiadające lusterko oraz naturalny skład. Główną jego zaś wadą jest kolor. Posiadam najjaśniejszy dostępny w perfumerii odcień (LIGHT 2), który jest bardzo ciemny. Korektor posiada stosunkowo rzadką konsystencję i nie ma tutaj mowy o "kamuflowaniu wszelkich niedoskonałości skóry". Podejrzewam, że byłby to bardzo dobry korektor pod oczy gdyby nie ten kolor... Z całą pewnością za taką cenę można znaleźć o wiele lepszy kosmetyk...