Bielenda, Professional Formula, Głęboko nawilżająca maseczka Peel - off

Bielenda, Professional Formula, Głęboko nawilżająca maseczka Peel - off

Żelowa konsystencja maseczki głęboko nawilżającej firmy Bielenda szybko wysycha na skórze tworząc hydroplastyczną warstwę dopasowującą się do kształtu twarzy. Dzięki działaniu Peel off skóra zostaje oczyszczona, martwe komórki naskórka usunięte, a pory mniej widoczne. Maseczka nawilża, rewitalizuje i wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję oraz koloryt, opóźnia powstawanie zmarszczek. Usuwa widoczne na twarzy ślady zmęczenia i stresu, przywracając skórze witalność i blask.Ultra Aqua Complex,
Po zastosowaniu maseczki głęboko nawilżającej firmy Bielenda skóra jest oczyszczona, nawilżona, gładka, świeża cera o ładnym kolorycie.

nawilżające, regenerujące
żel
50 – 100ml
peel – off
w saszetce

Taka sobie

Używałam tej maseczki kilka razy w ciągu ostatniego pół roku, dając wciąż jej szansę i łudząc się, że może potrzeba czasu, jednak nie jestem zadowolona z tej maseczki. Cena przystępna, dostępna w każdym Rossmannie, to na props. Jednak jej konsystencja, jak dla mnie zbyt wodnista, miałam problem by większość jej nie wylała mi się z saszetki na umywalkę lub nie wylała z palca zanim zdążę nanieść ją na twarz. Natomiast na twarzy rozprowadza się ciężko, jakby była znów 'za zbita". Nie szczypie, nie podrażnia. Jednak nie widzę efektu wow. A efekt peel-of ogranicza się do tego, że nie trzeba jej zmywać, jedynie ściągnąć z twarzy w jednym kawałku, bo ani nie poczułam by zbytnio przywarła do twarzy, ani nie zauważyłam jak już ją ściągnęłam, by przyczepiło się do niej coś z moich porów.
Jednak myślę, że za te 2 zł z groszami, za dwie porcję nie można oczekiwać czegoś lepszego.

Jest ok

Przede wszystkim działa zgodnie z wytycznymi producenta, a przynajmniej w tym zakresie, w jakim jestem w stanie to sprawdzić. Nie mogę po jednym użyciu (a właściwie dwóch, bo maseczka jest w podwójnej saszetce) stwierdzić czy opóźnione zostały procesy starzenia, ale mogę potwierdzić, że skóra wygląda na gładką, nawilżoną i promienną, a na tym nam zależy.

Używa produktu od: próbka

meh

Maseczka przeznaczona na dwa użycia. Jej zawartość jest wystarczająca by pokryć całą twarz i nie ma późniejszego problemu z jej zdjęciem. Schnie dłużej niż zalecane przez producenta 15 minut. Po ściągnięciu twarz jest nieznacznie nawilżona i gładka. Jest... okej, ale też bez przesady.

Niezła

Jak nie lubię maseczek peel off tak ta jest dla mnie super. Saszetka składa się z dwóch części - na dwa użycia. W jednej części jest idealna ilość dla mojej pyzatej buzi :D Zapach przyjemny, jakby winogronowy (?), konsystencja lekko ciągnącego się żelu, bez problemu można nałożyć na skórę. Szybko zastyga i bez problemu można ją zdjąć. Nie udało mi się co prawda ściągnąć jej w jednym kawałku, ale nie miałam problemów z kawałkami, których nie da się zmyć. Skóra jest miękka, przyjemna w dotyku. Na pewno skuszę się kolejny raz.

Absolutnie nie polecam

Do tej pory miałam cerę tłusto-normalną i męczyłam się z czerwonymi plamami. Później zaczęłam stosować z tego co zauważyłam dosyć silne serum z vit. c i zauważyłam, że skóra zaczęła zmieniać się w normalną. Po tej ''terapii'' zdecydowanie potrzebuję teraz nawilżać skórę, więc wzięłam nawilżającą wersję Bielendy, która to obiecuje głębokie nawilżenie. Pamiętam, że jedna z ich masek CarboDetox nawet nie była zła, więc nie podejrzewałam, że trafię na to, na co trafiłam.

Maska absolutnie nie nawilża. Skóra po zdjęciu maski była taka sama, jak po umyciu: wygładzona, czysta, ''zwykła'' - niestety nic tutaj nie jest zasługą tego produktu. Może osobie z całkowicie tłustą cerą by ten efekt odopowiadał, jednak jak to już wspomniał producent produkt ten zapeni nam ''głębokie nawilżenie''.
Płynu jest za mało.
Trzeba przetrzymać z 30min, żeby to normalnie w całości zdjąć.
Koloryt nie poprawiony, jak to producent także obiecuje, a ''blask'' pojawił się dopiero po nałożeniu kremu.
Cena: ok. 4zł za 2 saszetki, które nie starczają na całą twarz i nie wpływają w żaden sposób na cerę.

Świetna maseczka!

Robiąc raz zakupy w drogerii internetowej, postanowiłam kupić kilka opakować tej maski oraz drugiej, głęboko oczyszczającej. Nawet nie liczyłam na to, że będzie ona nawilżać, jednak.... TAK SIĘ DZIEJE!
Płynu w saszetce jest odpowiednia ilość, aby pokryć twarz i aby nie było potem problemu ze zdjęciem jej. Nawilża, skóra nie jest ściągnięta, jest gładka i widać, że jest zdrowsza, nie widać suchych skórek ani nic. Schnie u mnie trochę dłużej niż 15 minut, ale nie jest to dla mnie problemem. Obawiałam się troszkę, czy przypadkiem nie będzie wyrywać włosków ze skóry, ale tak się nie dzieje. Stosuję raz w tygodniu, kilka dni po użyciu oczyszczającej maski.

Niestety mało nawilża

Przede wszystkim moim zdaniem, w opakowaniu powinno być więcej produktu, bo ledwie da się uzyskać powłokę do ściągnięcia. Za pierwszym razem troche się namęczyłam, żeby ją ściągnąć. Cena i skład w porządku. Ale dla mnie maseczka to produkt, który powinien nawilżać o wiele bardziej, widocznie. A ta niestety nie daje takiego efektu. Nawilża, bo nawilża, ale niewiele i daje efekt na krótko.

Niestety bez szału

Plusy:
- zapach,
- cena,
- dostępność,
- formuła "peel-off", którą bardzo lubię

Minusy:
- nie nawilża, po ściągnięciu maseczki (trzymałam ją około 20 minut) nie widziałam żadnego efektu, wręcz były widoczne suche skórki, czyli nawilżenie zerowe :(

Bardzo dobra

Mi ta maseczka bardzo przypadła do gustu. Używam jej na zmianę z wersją głęboko oczyszczającą. Stosuję dwa razy w tygodniu :) Maseczka łatwo się nakłada, produktu jest tyle ile potrzeba. U mnie zasycha dłużej niż 15 minut, ale nie przeszkadza mi to. Schodzi w jednym płacie. Po maseczce moja skóra jest gładka i bez suchych skórek. W 100% odpowiada moim oczekiwaniom. Stosuję już 3 miesiąc.

Nie polecam!!!

Uważajcie na ten produkt.
Maseczkę kupiłam pół roku temu temu to wtedy użyłam ją pierwszy raz - uczuliła mnie. Na twarzy zrobiła mi się normalna skorupa. Jednak obwniałam za to krem AA. Teraz postanowiłam dać jej drugą szansę. Na twarzy ponownie strupy (dodaję zdjęcie). Używam już tylko sprawdzonych produktów do pielęgnacji, więc nic innego uczulić mnie nie mogło.
Nie polecam.. Cały czerwiec będę musiała teraz leczyć twarz Cetaphilem, żeby nie mieć blizn po tej skopupie

Przyjemny produkt

Maseczka ma żelową konsystencję. Po wylaniu z opakowania jest dosyć płynna, ale po chwili gęstnieje, nie spływa, ładnie pachnie.
Producent poleca trzymać ją na twarzy przez 15 minut, ale ja zawsze siedzę z nią dłużej, bo nie wysycha tak szybko. Jak wiadomo, przy maseczkach peel - off wszystko musi dobrze zastygnąć, żeby łatwo dało się ściągnąć.
Ściąganie jest bardzo łatwe, maseczka odchodzi w jednym kawałku.
Twarz po takim zabiegu jest gładka, wygląda na wypoczętą, pory są zmniejszone, ogólnie daje efekt świeżości. Niestety, mam wątpliwości co do głównego zadania, czyli nawilżenia - nie jest ono spektakularne, a tego oczekują od maseczki.
Nazwałabym ją raczej maseczką odświeżająco-wygładzającą niż nawilżającą. Za to, że robi cokolwiek, daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 2x5g