Łucznik, Frezarka do pięt

Łucznik, Frezarka do pięt

Sprawdź ceny produktu

Najważniejsze funkcje frezarki do pięt marki Łucznik:
- rewolucyjna i szybka metoda usuwania stwardniałego naskórka ze stóp,
- używana regularnie - zapewnia perfekcyjny wygląd,
- bezpieczna - nie kaleczy stóp jak metalowe tarki do pięt czy inne urządzenia z ostrzami,
- pokryte mikro - granulkami rolki frezarki do pięt Łucznik obracają się 30 razy na sekundę.

Cena: ok. 50zł

Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Przydatna :)

Od czasu do czasu, każda kobieta potrzebuje odrobiny relaksu np wymoczenia stóp w cieplutkiej wodzie z dodatkiem ulubionej soli :3 Po takim zabiegu wskazane jest dalsze "oczyszczenie" stóp, czyli usunięcie zrogowaciałego naskórka. Ta frezarka jest pierwszym takimi produktem, który pojawił się w moim domu, zawsze używaliśmy tradycyjnych pumeksów, ale ja za nimi nigdy nie przepadałam ;) Bardzo łatwo i szybko idzie się nią posługiwać, nie można sobie zrobić "krzywdy" , co najwyżej możemy sie połaskotać :D Materiał na rolkach od frezarki nie jest super ostry, co jest plusem. Polecam :)

Poprostu świetna!

Z czystym sumieniem mogę wam polecić ten produkt. Oglądałam filmiki na YouTube i mogę przyznać produkt za bardzo udany. Wybralam na baterie, ale jest też do wyboru z akumulatorkiem. Stosuje na suche i mocno zrogowaciale stopy. Tzn juz sa gladziutkie. Pył nie unosi się w powietrzu tylko spada na podłoże ( warto dac recznik pod) Nie trzeba przyciskac wystarczy lekko przyłożyć do stopy i sypie sie wszystko :-) naprawdę super! Praca maszynki jest cicha. Jest bardzo lekka i fajnie się ją trzyma. W zestawie byl dodatkowy wałek. Polecam!

Przydatny gadżet

Zgłosiłam, więc oceniam :).
Kupiłam pod wpływem impulsu w promocji. Od jakiegoś czasu oglądałam takie frezarki, ale zawsze mi się wydawało, że to zbędny bajer.
A jednak się przydaje. Oczywiście, przy odrobinie zacięcia można uzyskać podobny efekt tarką i pumeksem, ale tym urządzeniem jest po prostu szybciej, łatwiej, przyjemniej, i chyba dokładniej. Coś jak przeskok ze szczoteczki manualnej na elektryczną, jest po prostu wygodniej.
Bałam się trochę, że nie będzie ładnie "wchodziła" w różne zakamarki, ale bez problemu mogę się nią wszędzie dostać. Wydaje mi się, że trudno sobie zrobić nią krzywdę.

Gwiazdkę odejmuję za zasilanie bateryjne, wolałabym chyba akumulator, no ale wybaczam, poza tym cena wtedy pewnie byłaby wyższa.

Nie mam jakichś wielkich problemów ze stopami, więc trudno mi ocenić, jak się sprawdzi u osób z większymi zrogowaceniami, ale jestem zadowolona z zakupu. Wcześniej używałam głównie tarki Peggy Sage, ale teraz nie chce mi się wracać do manualnego ścierania pięt :).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 szt