Oriflame, The ONE, Wonder Lash Waterproof Mascara 5 w 1 (Wodoodporny tusz do rzęs)

Wydłużone, podkręcone, rozdzielone i chronione przed wilgocią rzęsy są możliwe dzięki maskarze The ONE Wonder Lash 5 w 1 firmy Oriflame. Skład tuszu do rzęs The One Wonder Lash Mascara firmy Oriflame chroni rzęsy przed deszczem, potem i wszelką wilgocią. Rzęsy pozostają nienaruszone cały dzień.

Jakość a cena

Rzadko używam kosmetyków tej marki, jednak skusiłam się własnie na tusz. Zainteresowała mnie szczoteczka. Zwykle nie używam wodoodpornych, nigdy nie były dla mnie odpowiednie. Tym razem jednak bardzo lekka formuła, dobrze się go nakłada i przede wszystkim niewiele warstw wystarcza na bardzo ładny efekt, naturalnie podkreślone oko, dobrze rozczesane rzęsy, kolor między brązem a czernią - również daje przepiękny efekt. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z niego, a przyznam, że do tej pory mało który tusz podpasował moim jasnym, rzadkim i krótkim rzęsom. Polecam - warto spróbować na sobie, cena nieduża a może będzie to Wasze odkrycie.

Dla mnie super

Kupowałam go kilka razy, zanim zaczełam swoje eksperymenty z innymi tuszami wiec porównanie mam.Bardzo fajna szczoteczka, dobrze nabiera produkt, utrzymuje się na rzęsach, nie obsypuje, trwały i wystarcza na długo. Cena jest przystępna polecam .

najlepszy z Oriflame

PRóbowałam wielu tuszy z Oriflame.
Jeden lzawił, drugi sklejał, inny w ogóle nie wydłużał/pogrubiał.
Ten wodoodporny tusz sprawia, że moje krótkie i rzęsy są niesamowicie wydłużone, subtelnie pogrubione. Nie osypuje się, nie skleja, fajna szczoteczka wyciąga rzęsy do góry.

świetny kosmetyk

Tusz działa jak powinien, a przy tym po kilku godzinach nie osypuje się co jest dla mnie wielkim plusem. Podkręca rzęsy, wydłuża. Mam mało rzęs i są one cienkie oraz proste, pomalowane tym tuszem wydają się być grubsze, dłuższe i podkręcone.

Tusz nie wart 5 zł

Aż trudno mi uwierzyć, że Oriflame wycenia taki bubel na prawie 40 zł! Kupiłam wprawdzie na promocji, za 19,90, ale w moim odczuciu to on nawet piątki nie jest wart.
Co z nim nie tak? No - wszystko.
Rzęsy, które miały być niewiarygodnie wydłużone, podkręcone i rozdzielone pozostają krótkie, proste jak owadzie czułki i niemiłosiernie pozlepiane. Dodatkowo tusz wolno schnie, wobec czego przez dłuższą chwilę po nałożeniu nie wolno mrugać - w przeciwnym razie kod kreskowy na powiece murowany. Pod koniec dnia mam zazwyczaj pod oczami czarniawe smugi, więc z jego wodoodpornością też coś nie do końca gra.
Ocena odpowiadająca nazwie tuszu: one.

Najlepszy przyjaciel moich rzęs

To zdecydowanie moja ulubiona maskara. To pierwszy tusz, który zagościł u mnie na tak długo i z którego jestem tak zadowolona. Idealnie wydłuża i rozczesuje rzęsy. Co dla mnie ważne nie kruszy się i nie tworzy efektu pandy pod oczami, czego nie cierpię. Jego cena też nie jest najwyższa, co jest jego kolejnym plusem. Mimo tego, że często testuję nowe maskary to ta i tak zawsze jest w mojej kosmetyczce. Jedynym jej minusem jest to, że dosyć szybko wysycha i przy mocniejszym tuszowaniu rzęs nie starcza na zbyt długo. Jednak można jej to wybaczyć jak patrzy się na pięknie pomalowane rzęsy.

W końcu coś dla moich krótkich rzęs!

Byłam naprawdę zadowolona, na pewno jeszcze do niego wrócę. W końcu wpadło mi w ręce narzędzie do wydłużenia moich krótkich acz gęstych rzęs. Jedynym minusem był czas użytkowania - skończył mi się szybciej niż zwykle kończą mi się tusze.

Ponownie nie kupię

Używam go od około 2 miesięcy. Wybrałam go ze względu na silikonową szczoteczkę. Jednak jej asymetryczność pozwala mi tylko na korzystanie z jednej jej strony. Krótsza skleja rzęsy. Maskara raczej nadaje kolor rzęsom, niekoniecznie je wydłuża, jednak jest to dobra opcja na co dzień, kiedy nie potrzebujemy spektakularnego efektu. Jest wodoodporna, to fakt. Ale czy to ma oznaczać od razu, że ma być nie do zmycia? Płyny dwufazowe, oleje, płyny micelarne, którymi zawsze domywałam nawet wodoodporny makijaż nie dają rady. Po prostu nie da się jej domyć! Przez to rzęsy robią się słabe i wypadają. Szkoda że takiego oporu nie stawia jakiemukolwiek dotykowi. Lekkie potarcie oka powoduje, że tusz się osypuje i tworzy pandę. Z upływem czasu nawet sam to robi.

Plusy:
-cena
-naturalny efekt
-kolor
-zgodnie z opisem wodoodporny

Minusy:
-nie daje się zmyć
-osypuje się
-nieprzemyślana szczoteczka, mimo że silikonowa
-trudności z dostępnością

Hit

Najlepszy jaki miałam tusz wodoodporny. Nie skleja, nie rozmazuje się nawet po płaczu. Hit. Może cena jest trochę za wysoka, ale czasami u konsultantki można kupić taniej. Z całego serca polecam

Słaby

W Oriflame już od wielu lat nie było dobrego tuszu wodoodpornego i niestety ten produkt nie zmienia sytuacji. Z podstawową wersją Wondera ma wspólne tylko nazwę i szczoteczkę. Sam tusz ma zupełnie inną konsystencję, niestety jakby bardziej kleistą, przez co skleja rzęsy i robi efekt owadzich nóżek. Plus jest taki, że tusz rzeczywiście jest wodoodporny. Tak czy siak nie polecam.

Nigdy więcej

Tusz kupiłam, ponieważ bardzo pasował mi jego niewodoodporny brat. Ten jednak nie spełnił moich oczekiwań.
Tusz maluje brzydko, skleja rzęsy i natychmiast na nich wysycha, więc szybkie poprawki czy rozczesanie nie wchodzą w grę. Pod koniec dnia lekko się osypuje. No ale przede wszystkim nie da się go niczym zmyć! Wiem, że jest to tusz wodoodporny, ale nie działają na niego, mleczka, płyny, gorąca woda, no po prostu nic!
Mały plusik za niewygórowaną cenę.

Podsumowując, jeżeli ktoś szuka "niezmywalnego" tuszu, aby pięknie wyglądać w przypadku powodzi czy tsunami, to jak najbardziej, ale mnie osobiście szkoda rzęs.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

nie polubiliśmy się....

a to tylko dlatego, że tusz nie działa na moich rzęsach cudów, a jego zmycie graniczy z cudem...
Wiem, mój błąd, nie doczytałam, że to tusz wododoporny, który jak wiadomo będzie trwalszy co wiąże się z trudem przy demakijażu i właśnie dlatego nie lubię go...
może gdyby moje rzęsy po jego użyciu były jak firanki, długie do nieba, może bym sie skusiła na jego używanie... ale zmywanie go z moich rzęs to dla mnie i moich oczu katorga więc osobom z wrażliwymi oczami jakie mam ja nie polecam ponieważ demakijaż powoduje podrażnienie oczu i skóry wokół nich.
W sumie to miałam do na rzęsach raptem dwa razy. Nie zauważyłam by się kruszył, by podrażniał. Jedyny jak dla mnie minus to właśnie trudności z jego zmyciem więc stosować go nie mam zamiaru.
Zapłaciłam za niego 15zł także nie wykosztowałam się bardzo ale szkoda i 15zł kiedy kosmetyk będzie leżał bezużytecznie w kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni