Palmolive, Men, Sensitive, Shower gel (Zel pod prysznic z ekstraktem z aloesu i witaminą E)

Żel pod prysznic Palmolive Men Senstitive z technologią neutralizującą zapach dla uczucia swieżości. Żel pod prysznic Palmolive Men Senstitive został wzbogacony ekstraktem z aloesu i witaminą E. Receptura o neutralnym dla skóry pH 5.2 pomaga odżywiać skórę. Testowany dermatologicznie.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
żel

super po treningu

Używam czasem żeli pod prysznic dla mężczyzn, bo lubię i ten polubiłam bardzo.

*Ma dosyć gęstą, kremową kosystencję, chociaż nie tak jak zwykłe żele Palmolive bez dopisku "Men".

* Bardzo dobrze się pieni.

*Ma bardzo ładny, męski zapach, odświeżający, lekko pobudzający. Utrzymuje się on po myciu przez krótki czas na skórze.

*Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Używam go zawsze po treningu, gdzie jak wiadomo człowiek się poci i żel daje mega uczucie czystości i świeżości.

*Producent wspomina coś o technologii neutralizującej zapach nawet do 24 godzin. W sumie nie do końca wiem o co w tym chodzi, ale przyznam, że jak użyję go wieczorem, to rano nadal czuję się bardzo świeżo i nie czuję potrzeby wzięcia prysznicu, więc może coś w tym jest.

*Dla mojej skóry jest neutralny. Ani nie wysusza, nie ściąga, ani też jej nie nawilża.

Używam tego produktu od: mies
Ilość zużytych opakowań: w trkacie pierwszego 500 ml