Avon, Magic Effects, Mineral Crush Nail Polish (Lakier z mikrokryształkami)

Avon, Magic Effects, Mineral Crush Nail Polish (Lakier z mikrokryształkami)

Pastelowy lakier do paznokci Avon Magic Effects Mineral Crush z mikrokryształkami dla trójwymiarowego efektu.
Działanie lakieru do paznokci Avon Magic Effects Mineral Crush:
- nadaje paznokciom piaskową fakturę
- nadaje połyskujący, trójwymiarowy efekt
Sposób użycia: Zanurz pędzelek w buteleczce i nałóż na niego lakier. Otrzyj pędzelek o brzeg buteleczki, aby usunąć ewentualny nadmiar lakieru. Nałóż lakier na paznokcie trzema klasycznymi pociągnięciami pędzelka. W razie potrzeby, nałóż drugą warstwę.

Cena: 25zł / 10ml.
/w/

Świetny lakier

Posiadam kolor Pearl - jest to lakier w kolorze różowego złota. Potrzebowałam delikatnego lakieru i ten był świetnym wyborem. Kolor jest piękny, jednocześnie stonowany i błyszczący. Drobinek jest dużo, ładnie wyglądają na paznokciach. Lakier jest bardzo trwały - wytrzymuje kilka dni bez żadnych poprawek. Buteleczka jest spora, a lakiet wydajny, bo już jedna warstwa wystarczy by uzyskać zadowalający efekt. Pędzelek jest dość szeroki, łatwo nim szybko i precyzyjnie pomalować paznokcie. Polecam

Bardzo dobry lakier

Posiadam kolor Pearl, jest to srebrny odcień opalizujący na różowo. Jedna warstwa wystarczy aby ładnie pokryć paznokcie, utrzymuje się bardzo długo. Jak na lakier tego typu zmywanie nie jest wielką męczarnią, chociaż do najprzyjemniejszych nie należy. Jak za tą trwałość i krycie cena w której można go kupić (ja dorwałam go za 9,99) jest bardzo dobra w stosunku do jakosci produktu. Wydajność przeciętna ;)

Przepiękne lakiery!

To zdecydowanie moje ulubione lakiery firmy Avon! Przepiękne gama kolorów, a co do samego produktu to miło mnie zaskoczył! Wystarczy nałożyć tylko jedną grubszą warstwę, a nie jak w przypadku innych nawet i 3. Do tego bardzo szybko schnie. Kryształki pięknie wyglądają na paznokciach, chociaż po wyschnięciu matowieją, a nie świecą się tak jak myślałam. Do tego trzymają się dłużej niż inne lakiery.

+ Piękny efekt
+ Wystarczy 1 warstwa lakieru
+ Szybko schnie
+ Długo się trzyma na paznokciu
+ Nie rozlewa się po paznokciu przez co łatwo się nim maluje

Małe minusiki:
- Chropowata powierzchnia paznokcia, a nie gładka jak przy innych
- Po wyschnięciu matowieją

Ale i tak są super i zdecydowanie zasługują na 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4, jeszcze nie zużyte

Trwały i kryjący

Bardzo trwały i mocno kryjący- u mnie wystarcza jedna warstwa. Maluję nim 2 paznokcie a reszta w pasującym do niego kolorze. Mam ten srebrno- beżowy kolor. Dość szybko schnie.

Polecam!

Jest w 100% taki jak opisuje go producent! :)
Skusiłam się po poleceniu koleżanki i w sumie trochę się zastanawiałam czy słusznie bo wolę stonowane, klasyczne kolory. Zdecydowałam się na odcień Rose i Topaz. Są naprawdę rewelacyjne. Pokrywają pazurki już po 1 warstwie, bardzo fajnie się trzymają, nie odpryskują.

Polecam! :)

Używam tego produktu od: lato 2015

Jeden z moich ulubionych :)

Od razu gdy zobaczyłam tę serię rzucił mi się w oczy Topaz. To była miłość od pierwszego wejrzenia i trwa nadal :D Bardzo sympatyczny lakier, fakt, jedna warstwa wystarczy by już uzyskać pożądany efekt, ale ja i tak maluję razy 2 i jest jeszcze lepiej :) Pięknie się mieni, tych drobinek w nim jest całe mnóstwoooo :) Jeśli chodzi o trwałość to również jestem zadowolona, w okolicach trzeciego dnia zaczyna się ścierać, ale nie jest to jakieś drastyczne ścieranie, które nie wiadomo jak rzucałoby się w oczy. Kolejnym plusem jest też szybkie schnięcie. Zmywa się tak samo jak wszystkie o tej fakturze, ale nie jest to dla mnie problemem, zrozumiałe, że taki lakier ciężej schodzi niż te \'\'gładkie\'\'. W najbliższej okazji na pewno zaopatrzę się w resztę kolorów :)

Ah, jeszcze jedno! Konsystencja! Większość lakierów tego typu rozprowadzało mi się bardzo kiepsko, nagle robiły się mega gęste, nie pokrywały paznokcia równomiernie. Tu nie ma tego problemu :)

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo fajny!!

Jak tylko zobaczyłam w katalogu od razu wiedziałam, żę muszę go mieć. Co prawda zauroczył mnie turkus ale rozsądek wziął górę i zamówiłam rose quartz. Choć pewnie tamten też zakupię wkrótce :)

Lakier jest piękny, już jedna warstwa wystarczy aby pomalować paznokieć bez żadnych prześwitów, pięknie się mieni, daje fajny efekt piaskowej faktury. Opakowanie jest duże więc wystaczy na całe lato pewnie :)

Co do zmywania - no cóż jak każdy piaskowiec wymaga odrobiny wysiłku w tym zakresie. Ale jak dla mnie warto.

Nie odpryskuje tylko ściera się na końcówkach i bez problemu można te braki dosztukować, bez konieczności malowania od nowa.

Szybko schnie i nie trzeba odczekiwać żeby nie narobić śladów.

Używam tego produktu od: od dwóch tygodni

Bardzo fajny efekt

Mam odcień pearl.
Ma bardzo ładny, piaskowy kolor i daje efekt bardzo podobny do słynnych lakierów Zoya, od których się zaczęło.
Rzeczywiście, wygląda też fantastycznie na krótkich paznokciach.

Odjęłam pół gwiazdki, bo nie bardzo podoba mi się słoiczek (a to dla mnie naprawdę ważne) i za to, że po dwóch dniach trzeba już poprawiać, bo trochę się odpryskuje.

Jeśli chodzi o trudne zmywanie, to ja pod lakiery tego typu używam bazy, dzięki której lakieru nie trzeba zmywać, tylko odkleja się go z płytki paznokcia i problem jest z głowy.

Nie wypowiadam się na temat ceny, ponieważ dostałam go w prezencie.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Polubiłam go- spróbój

Mam Topaz . Fajnie się nakłada. Ja już z przywtczajenie dwie warstwy.Ładnie wygląda , idealnie maskuje nierówności, kolor super, tyle ze fakt zmywa się beznadziejnie. Cóż coś za coś . Kupiłam za 10 pln to przełknę. nakładam na odżywkę do paznokci, więc nie barwi paznokci. A co mi tam i tak jestem zadowolona, bo efekt jest naprawdę super nawet przy krótkich paznokciach.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

dobry

Posiadam odcienie Diamond i Topaz. Bardzo dobra formuła lakiery, świetny pędzelek szybka aplikacja. Dwie warstwy wystarczą by perfekcyjnie pokryć płytke. Lakier dość szybko wysycha. Efekt trzyma się do tygodnia. Jedyny minus to problem ze zmyciem jak to z piaskami bywa