Ziaja, Kozie Mleko, Odżywka kondycjonująca z keratyną

Ziaja, Kozie Mleko, Odżywka kondycjonująca z keratyną

Satynowa odżywka kondycjonująca Kozie Mleko firmy Ziaja jest przeznaczona do włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera keratynę, naturalny budulec włosów oraz proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach gdzie są uszkodzone, poprawiają ich elastyczność , zapobiegają kruchości i łamliwości.

Działanie odżywki kondycjonującej Kozie mleko firmy Ziaja:
- Głęboko regeneruje strukturę włosów.
- Wygładza, nawilża i wzmacnia włosy.
- Zawiera nowy, super efektywny kondycjoner - Polyquaternium-70.
- Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk.
- Pozostawia włosy miękkie i zdrowe w dotyku.
- Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem

To jest to

Tak jak podaje producent odżywka wzmacnia i wygładza włosy. Nadaje miękkości szorstkim końcówkom moich rozjaśnionych włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy są miękkie i delikatne, a także idealnie nawilżone. Produkt ułatwia rozczesywanie włosów, a jego zapach umila czas stosowania produktu. Jedynym minusem jest opakowanie które uniemożliwia kontrolowanie zużycia produktu

Nie jestem do końca pewna

Przez keratynowe prostowanie zakres odżywek które mogę używać diametralnie się zmniejszył. Byłam zmuszona szukać takich bez złych alkoholi, silikonów itp. Używam jej już 5 miesięcy, ani mi nie zaszkodziła, ani nie pomogła... Włosy są po niej bardziej miękkie i błyszczące, ale jak się niszczyły tak się niszczą. :)

Lubię

Kozie mleko - Odżywka kondycjonująca z keratyną firmy Ziaja. Odżywkę zakupiłam kiedy miałam wykonany zabieg keratynowego prostowania włosów. Odżywka jest świetna, ma fajną kremową konsystencję. Produkt wygładza włosy i nadaje im blasku a do tego pięknie pachnie. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża włosów. Poprawia ich ogólny wygląd. Świetnie się spisuje. Kupiłam ją w sklepiku Ziaja.

Przyjemna

Odżywkę zakupiłam 3 tygodnie temu skuszona dobrymi opiniami na jej temat i niską ceną. Produkt wygładza włosy i nadaje im blasku a do tego pięknie pachnie. Ułatwia rozczesywanie włosów.
Myślę że to jedna z lepszych odżywek jakie stosowałam. Opakowanie proste i solidne. Na plus także cena. Odżywa godna polecenia

Tania, dobra odżywka

Jedna z lepszych odżywek do włosów, którą stosowałam. Włosy sa po niej miękkie, delikatne, łatwo się rozczesują i układają. Mam puszące się włosy a po tej odżywce były jakby ujarzmione. Dotego ta cena, rewelacja!! Przeszkadzało mi jednak w niej małe opakowanie i to, że była mało wydajna.

Za 5 na 5

Wygładza, ale nie obciąża, ułatwia rozczesywanie, łatwo się rozprowadza. Włosy wyglądają lepiej po wysuszeniu, ładnie się układają, nie puszą, a mam włosy z tendencją do przetłuszczania przy skórze i przesuszania od mniej więcej połowy. Mogę się przyczepić tylko do konsystencji- jest trochę rzadka i przez to odżywka jest nieco mało wydajna, ale to mała butelka za piątkę, więc cena do ilości i wydajności jak najbardziej spoko.
Od czasu do czasu warto nałożyć coś innego, żeby ich nie przyzwyczajać do tej odżywki, bo mogą z czasem zacząć reagować na smutno- czyli opaść i przykleić się do skalpu. Stosowana na przemian z jakąś inną odżywką chyba da najlepszy efekt.

Plusy:
+wygładza
+poprawia wygląd włosów
+ułatwia rozczesywanie
+cena
+wierzę, że wpływa na kondycję bo włosy wyglądają na prawdę lepiej

+/- zapach- kwestia bardzo indywidualna

Minusy
-konsystencja
-może obciążać stosowana dzień po dniu, bez przerwy

Bardzo dobra

Odżywka zamknięta jest w plastikowej butelce z zatrzaskiem. Nie jest ona przezroczysta, więc nie widać stopnia zużycia produktu. Zapach ma cudowny- delikatny, kremowy, bardzo, bardzo mi się podoba i długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja gęsta, dobrze i równomiernie rozprowadza się na włosach. Efekty- genialne.Kosmyki są nawilżone, gładkie i miękkie, bezproblemowo, rozczesują się bezproblemowo. W końcu moje włosy nie puszą się i nie "skrzypią" z szorstkości przy każdym dotyku. Nie obciąża włosów. W moim przypadku ta odżywka naprawdę działa. Jest wydajna i niedroga. Serdecznie polecam!

Kocham, uwielbiam, szanuję :)

W ubiegłym roku w okresie zimowym (przed ścięciem włosów długich do boba) szukałam czegoś bardzo intensywnie reperującego włoski, wygładzającego puszące się końcówki i najważniejsze - o lekkiej formule. To był strzał w 10, jak Boga kocham. Moje włosy są cienkie i pierońsko delikatne, obszary zniszczone puszyły się niemiłosiernie (serum z Biovaxu dopiero je wyciszało), a ta odżywka zdziałała cuda, tylko pamiętajcie żeby wmasować ją dobrze w końcówki włosów, zostawić na kilka minut i spłukać chłodną wodą - w takiej kombinacji miałam najlepsze efekty.

Spostrzeżenia:
- nie na codzień - po tygodniu codziennego stosowania było widać, że włosy są przekeratynowane, matowe, zmęczone
- co 2-3 dni - najbardziej optymalne odstępy czasowe, używana naprzemiennie z innymi odżywkami daje efekt WOW :)
- nie jako lekka maseczka - potrzymałam kilka razy po 10-20 min i nie ma różnicy niż jak trzymałam ją 5 min.

Zalety:
- Efekty - wyraźnie odżywione, wygładzone i błyszczące się włosy
- Cena - 5 zł
- Wydajność - pół roku ją zużywam i dopiero widzę koniec tej butli (zaraz kupię następną)
- Mała butelka - zmieści się w kosmetyczce
- Jako "szampon" - mega-delikatnie się pieni, więc co trzeci dzień używam ją jako szamponu, w malutkiej ilości oczywiście :)
- Zapach - oooch, cudowny, mleczny, wspaniały :)

Wady:
- Producent nie napisał co ile stosować odżywkę - w każdym razie na mojej butli nie ma takiego info

Produkt jest moim hitem, więc oceniam go na 5 :)

świetna

uzywam jej szczegolnie przed myciem, w tej roli sprawdza sie swietnie
moje zniszczone wlosy bardzo ja polubily, dociaza i wygladza
zapach jest dla mnie na plus, porownywalny do bialego mydla
wydajnosc srednia na długie i geste wlosy starczy na okolo 4 razy ale dzialanie w stosunku do ceny(5 zlotych) jest swietne

ok, ale bez szału

Do niczego szczególnego nie mogę się w tej odżywce przyczepic, ale ten nie mam specjalnie za co ja pochwalic.
Dobry zwyklak. Mam wlosy niskoporowate i ciężkie, także mogę sobie pozwolić na proteiny aby dodać im objetosci. Włosy po tej odżywce są lekkie, gladkie, miękkie w dotyku. Nie są jednak bardziej lsniace. Jest to lekki produkt, do używania na codzień. Niestety końcówki jak się rozdwajaly, tak się rozdwajaja.
Konsystencja jest wodnista, jednak nie na tyle by spływac z włosów.
Znam lepsze odzywki proteinowe. Tutaj jednak plusem jest niska cena.
Zuzylam ja z przyjemnościa, może kiedyś wroce, jednak nie kupię drugiego opakowania z rzedu.

Hit wszechczasów !

nie wiem od czego zacząć...kupiłam ją tylko dlatego, że kupuję nałogowo a była nowością. I odstawiłam w kąt. Mam BARDZO wymagające włosy. Codziennie myję, suszę i prostuję. A...i co 3 tygodnie farbuję. Żeby nie było niedomówień - na blond. Generalnie powinnam mieć na głowie puch i siano. Metodą prób i błędów doprowadziłam moje włosy do normalnego stanu ( nie rozdwajają się, nie kruszą a nawet rosną ),

Ale wracając do odżywki firmy Ziaja. Jest absolutnie bezględnie moim odkryciem wszechczasów. I piszę to w pełni władz umysłowych po rozpoczęciu dziesiątej butelki.
Nie przypominam sobie kosmetyku, który kupiłabym 10 razy pod rząd !

Odżywka jest mało wydajna. Jest dość rzadka. Ale jakie to ma znaczenie przy cenie rzędu 5 zł ? Dla mnie żadne. Nakładam ją codziennie rano na włosy na chwilę - wylewam w dużej ilości, wmasowuję i od razu spłukuję. Później masakruję włosy suszarką i prostownicą a one są sypkie i błyszczące. Nie łamią się, są lekkie i pięknie pachną. Ja niczego więcej od odżywki nie oczekuję.

Produkt łatwo dostępny i tani. Szkoda, że ma tak małą pojemność - jeśli mi coś ewidentnie przypada do gustu lubię duże opakowania.

Podsumowując - nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez tej odżywki. Zdetronizowała Kemona, Davinesa czy Kerastase. Jest po prostu doskonała !

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 10.

Eliksir dla włosów

Świetna maska dla moich włosów :-)Poleciła mi ją znajoma, więc postanowiłam poddać moje włoski kuracji maską ziaji z kozim mlekiem. Dobra konsystencja, tj. nie za rzadka i nie za gęsta, dobrze się rozprowadza na włosach. Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajna. Po dokładnym spłukaniu włosy są miękkie w dotyku, gładkie i z połyskiem. Co istotne maska ta nie obciąża włosów, regeneruje je, nawilża. Po stosowaniu jej zauważyłam wyraźną poprawę moich włosów. Wreszcie są dobrze nawilżone i aksamitne w dotyku. Maska nie spowodowała uczulenia na skórze mojej głowy, ani nie wywołała żadnego swędzenia, bądź pieczenia.
Plusy:
+ konsystencja
+ regeneracja struktury włosa
+ nawilżenie
+ włosy miękkie i z połyskiem
+ nie obciąża włosów
+ opakowanie, z którego można łatwo wydostać resztki maski
+ cena i dobry polski producent
Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: gdzieś od ok. 2 miesięcy do nadal