Neostrata, Exuviance, Age Reverse Eye Contour (Krem korygujący kontur oka)

Neostrata, Exuviance, Age Reverse Eye Contour (Krem korygujący kontur oka)

Krem korygujący kontur oka firmy Neostrata został stworzony z silnych peptydów do zastąpienia utraconego kolagenu i dla efektu "podniesienia skóry".
Składniki aktywne kremu korygującego kontur oka firmy Neostrata:
- Zawiera opatentowany Maltobionic / kwas PHA, aby zmniejszyć wygląd kurzych łapek
- Wzmacnia skórę i jej barierę ochronną oraz zmniejsza cienie
- Zawiera kofeinę, aby usunąć opuchliznę
- W parze z czystym botanicznym rumiankiem i żeń-szeniem, aby odświeżyć i ukoić skórę

Najlepszy na świecie! :)

Lini Neostraty Exuviance nie ma w Polsce, kupuję ten krem na ebayu, i to jeszcze w saszetkach. Wolałabym normalnie kupić opakowaniew polskim sklepie, no ale cóż robić.

Konsystencja jest dość bogata, ale bardzo dobrze się rozprowadza, pewnie dzieki silikonom. Fantastycznie nawilża, a jednocześnie nie zostawia tłustej warstwy, jedynie lekką, miła kołderkę na skórze, nie włazi do oczu, nie powoduje mgły.

Co robi świetnie i za co go kocham - usuwa wszelkie ślady zmęczenia ze skóry wokół oczu- zaczerwienienia, zasinienia, opuchliznę. Moja skóra pod oczami wygląda jak nowa.

Nie wiem czy rozprasowuje linie i zmarszczki, nie razie ich nie mam. Na stronie neostraty można zobaczyć zdjęcia "przed i po" stosowaniu kremu- wiadomo,że po kosmetyku cudów nie będzie, to nie medycyna estetyczna.

W składzie są delikatniusie kwasy PHA, które raczej nie powinny u nikogo wywołać podrażnień, producent wspomina, że jeśli pojawi się dyskomfort to należy używać tylko raz dziennie ( ja używam rano i wieczór i nigdy nic złego się nie działo).

Do tego są peptydy, witaminy, antyutleniacze- wszystko czego skóra pragnie.

Niedawno, kiedy mi się skończył i potrzebowałam czegoś na szybko zastąpiłam go Riche creme z Yves Rochera, który jest przyzwoitym kremem ale bez efektu WOW, i tym bardziej doceniałam działanie Exuviance.

A parę dni temu kupiłam sobie Yonelle biofusion pod oczy , bo człowiek głupia istota, która wiecznie szuka czegoś lepszego- i już żałuję tej zdrady. Exuviance age reverse to dla mnie ideał, któremu na razie nic nie dorównało.

Używam tego produktu od: wiosna
Ilość zużytych opakowań: saszetki, ok 2Ox2ml