Australian Gold, Face Guard Sunscreen Stick SPF 50 (Sztyft do twarzy)

Australian Gold, Face Guard Sunscreen Stick SPF 50 (Sztyft do twarzy)

Sztyft ochronny firmy Australian Gold został przeznaczony do ochrony szczególnie wrażliwych miejsc: twarzy, nosa, ust i tatuaży. Zapewnia ochronę w pełnym spektrum (UVA i UVB). Bardzo wodoodporny. Nie szczypie w oczy (unikać kontaktu z oczami). Nawilża i zmiękcza skórę. Beztłuszczowa formuła idealna do cery trądzikowej. Zawiera olejek z granatu o właściwościach kojących, odżywczych i antyoksydacyjnych.
Sztyft ochrony firmy Australian Gold stosuj obficie 20 minut przed wyjściem na słońce, ponawiać aplikację po pływaniu, poceniu się i starciu produktu ze skóry oraz co 2 godziny.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało). Chroń dzieci przed słońcem.

Skład: Ceresin, Homosalate, Synthetic Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Ethylhexyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Benzophenone-3, PVP-Hexadecene Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Fragrance, Tocopherol, BHT, Methylparaben, Propylparaben, Butyspermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Calendula Officinalis Extract, Cetraria Islandica (Icelandic Moss) Extract, Linden, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Licorice (Glycyrrhiza Glabra) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Extract

Cena: 39zl / 14g
/w/

Bardzo dobry!

Zostałam wielką fanką serii Australian Gold i od momentu kiedy się do nich przekonałam widzę ogromną różnicę między nimi a tanimi kosmetykami z filtrem.
Moja przygoda z Australian Gold zaczęłam się właśnie od tego sztyftu. Nigdy nie używałam go do twarzy, nie wiem czy by mnie zapchał czy nie (do twarzy używam od lat LRP Anthelios XL 50+ w wersji koloryzującego fluidu i ani myślę go zmieniać) czasami użyłam na usta, czy na sam nos, ale z przeznaczenia został kupiony dla ochrony tatuaży i tu sprawdził się doskonale. Miałam wcześniej preparaty z serii easy tattoo i inne podobne ale ten jest zdecydowanie najlepszy.
Wygodne, małe i poręczne opakowanie można wrzucić do torebki i mieć zawsze przy sobie. Forma sztyftu ułatwia aplikację, możemy go nałożyć zawsze i wszędzie, nie martwiąc się o pobrudzenie dłoni. Dzięki aplikacji sztyftem jest on naprawdę wydajny i chyba nie sposób byłoby z nim przesadzić. Chroni bez zarzutu, powierzchnię smarowania mam dosyć sporą, mam wręcz obsesję w temacie ochrony tatuaży (i twarzy) przed słońcem. Dzięki sztyftowi moje tatuaże nie opalają się, jak posmaruje mało precyzyjnie to naokoło tatuażu mam białą aureolę. Co najlepiej świadczy o jakości produktu.
Sztyft jest ultra wodoodporny i nie ściera się szybko.
Gorąco polecam!