Soap & Glory, Face Massage Mini Mitt (Mini rękawica do masażu twarzy)

Soap & Glory, Face Massage Mini Mitt (Mini rękawica do masażu twarzy)

Rękawica do masażu twarzy Face Massage Mini Mitt firmy Soap & Glory to gadżet, za pomocą którego możesz zadbać o kondycję skóry swojej twarzy. Produkt ma formę miękkiego owalnego krążka z warstwą równomiernie ulokowanych wypustków z jednej, a małym uchwytem z drugiej strony.
Rękawicę do masażu twarzy Face Massage Mini Mitt firmy Soap & Glory można stosować samodzielnie lub w duecie z produktem do mycia twarzy. Wystarczy nałożyć nań kroplę np. żelu do mycia i okrężnymi ruchami delikatnie masować skórę. Wykonany w ten sposób masaż nie tylko oczyszcza skórę z pozostałości makijażu, ale i usuwa obumarły naskórek, jak również pobudza krążenie krwi, dzięki czemu skóra prezentuje się promiennie i zdrowo.

do twarzy
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Sympatyczny gadżet

Na wstępie kilka słów sprostowania.
Jako że dodawałam ten produkt do katalogu, pragnę nadmienić, że jego oryginalna nazwa (którą starałam się jak najwierniej przetłumaczyć) jest trochę myląca. \'Face Massage Mini Mitt\' w niczym bowiem nie przypomina rękawicy, nawet tej najmniejszej;) Jest natomiast bardzo przyjemnym w dotyku owalnym krążkiem o rozczulająco różowym kolorze i miękkich mini wypustkach/włoskach z jednej strony oraz małym uchwytem przypominającym przyssawkę z drugiej strony.
Kiedy przyglądałam się mu w Boot\'s miałam wątpliwości, co do wygody jego użytkowania. Ale jak się okazało nie słusznie - uchwyt/przyssawkę umieszcza się pomiędzy palcem wskazującym, a środkowym i krążek okrężnymi ruchami wymasuje nam buzie, aż miło. Jego rozmiar jest optymalny, a wypustki choć miękkie, dobrze radzą sobie zarówno z umyciem twarzy, jak i pobudzeniem mikrokrążenia oraz nadaniem jej promiennego wyglądu.
Dzięki \'Face Massage Mini Mitt\' z pewnością można również zmniejszyć zużycie kosmetyków myjących, bo wystarczy nałożyć nań dosłownie kroplę produktu, by w trakcie masażu równomiernie pokryć nim twarz i dokładnie ją umyć. W przeciwieństwie do mycia buzi gołą ręką, gdy nieraz produkt przecieka nam między palcami lub od razu ucieka wprost do odpływu.
\'Mini Mitt\' jest uroczym maleństwem, więc zarówno stacjonarnie, jak i w podróży sprawdzi się niezawodnie.
Cóż jeszcze rzec - cena. \'Mini Mitt\' kupiłam za 4 funty, więc żaden majątek, a ile frajdy:) Tak poranny, jak wieczorny rytuał myjący stał się jeszcze bardziej przyjemny i to niewielkim kosztem, więc? Polecam.
Co prawda nie jest to część do rakiety i da się bez tego produktu żyć, ale zważywszy na wszystkie wymienione przeze mnie walory \'Face Massage Mini Mitt\' myślę, że warto po nią sięgnąć.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu