Babydream, Gesichts und Körpercreme (Krem do twarzy i ciała dla dzieci)

Babydream, Gesichts und Körpercreme (Krem do twarzy i ciała dla dzieci)

Krem do pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt i dzieci z linii Babydream firmy Rossmann chroni skórę przed utratą wilgotności. Dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania. Niezawodnie pielęgnuje skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki niemu skóra staje się przyjemna w dotyku. Zawiera wosk pszczeli szczególnie dobrze tolerowany przez skórę oraz pantenol, który chroni skórę przed utratą wilgotności. Krem do twarzy i ciała z linii Babydream firmy Rossmann jest idealny również dla wrażliwej skóry dorosłych. Nie zawiera barwników i substancji konserwujących. Nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego. pH neutralne dla skóry. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Oj nie

Jest to najgorszy krem jaki kiedykolwiek używałam. Ani trochę nie nawilża ani nie pielęgnuje skóry. po rozprowadzeniu na twarzy pozostawia nieprzyjemny film, który później zasycha i ściąga skórę. Daję 2 gwiazdki tylko za przyzwoity skład.

Oj nie lubimy się

W euforii kupowania kosmetyków babydream kupiłam i ten krem. Moim zdaniem jest najgorszy z całej serii.

Skład ma owszem bardzo ładny, jednak komfortu używania nie ma on wcale.

Krem zamkniety w dużej, miękkiej tubie z zamknięciem na klik. W konsystencji bardzo lekki, białego koloru.
Po posmarowaniu nim córki jej skórka nie była wcale nawilżona.
Próbowałam używać go na twarz, ale nie nawilzal wcale, jedynie wysychał i nieprzyjemnie ściągał skórę.
Czy zapycha nie sprawdzałam, bo jako posiadaczka suchej cery nie jestem w stanie go używać.

Tubka skończyła jak krem do ramion, tak, żeby tylko się nie zmarnowala.
Nie ponowię zakupu u nie polecam.

Super krem dla mnie :)

Dla mnie ten krem jest naprawe SUPER, reguluje mi wszelkie podrażnienia, na twarzy jak i na całym ciele. Doskonale nawilża, dla mnie jest naprawe dobry !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo