Oriflame, The ONE, BB Lip Balm (Balsam do ust)

Oriflame, The ONE, BB Lip Balm (Balsam do ust)

Upiększający balsam do ust BB z serii The One firmy Oriflame zadba o wszystkie ich potrzeby: rozświetla, koi i chroni delikatną skórę warg. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, do 24H**. Wzbogacony olejkiem z zarodków pszenicy i aloesem, by w pełni odżywiać i chronić usta. Balsam do ust z serii The One od Oriflame zmniejsza oznaki suchości ust i zdrobne zmarszczki spowodowane przesuszeniem.

zapach!

Ten balsam podkradłam mamie, bo potrzebowałam nawilżenia na szybko. Zapach jest bardzo przyjemny, przez co umiem co chwila dokładać produktu na usta. Nawilżenie jest poprawne, nadaje się idealnie pod pomadkę. Jednak cena jest zawyżona, kompletnie nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na zwykły balsam.

super

Delikatny balsam do ust, który je równomiernie nawilża i nadaje lekki kolor i połysk. Ładnie pachnie, nie obciąza ust, ale u mnie niestety szybko z nich znika, musze go używać co jakiś czas, żeby ten efekt utrzymać.

Świetnie pachnie!

Nie stosuje żadnych pomadek ani innych balsamów do ust ponieważ nie lubię, jednak zapach tego balsamu skłonił mnie do zmiany zdania. Świetnie pachnie, nie pozostawia tłustej warstwy na ustach. Polecam !

ok

Delikatny o ładnym zapachu i uroczym opalowaniu. +nie natłuszcza mocno ust (lubię delikatnie nawilzone usta ale nie takie jakbym się smalcem wysmarowała) -cena poza promocją zniechęca do zakupu

Przyjemna

Kupiłam na promocji, inaczej cena jest zniechęcająca. Bardzo miło się używa, ma przyjemną, lekką konsystencję, przy regularnym stosowaniu nawilża, pozostawia bardzo subtelne drobinki lekko rozjaśniające usta. Przyjemnie pachnie, ładnie wygląda. Opakowanie zawiera mniej kosmetyku niż większość balsamów do ust, ale za to jest wydajny.

Mój ulubiony

Mój ulubiony balsam do ust z Oriflame. Wspaniale nawilża, nadaje delikatny różowo-czerwony kolor podkreślający usta. Dodatkowo zostawia połysk dzięki malutkim błyszczącym drobinkom. Słodki zapach. Wygodnie się nakłada ponieważ jest jak pomadka. Opakowanie jest cudne :) porządne, wygląda na luksusowe, dla kobiety z klasą. Mnie urzekła ta przezroczysta wstawka w dolnej części balsamu. Cena jest super jak za tą jakość.

Delikatnie i subtelnie

Mam go już ponad pół roku. Używam od czasu do czasu w okresie letnim, bo w zimowym sobie wgl nie radzi. Jest piękny-opakowanie, wyglad- no wizualne cudo. Jego działanie mogę określić jako średnie, zbyt delikatny i zbyt słaby. Na zadbanych ustach może odnieść sukces. W moim przypadku bardzo się nie sprawdził. Mam usta suche, często popękane i podrażnienie. Uwidaczniaha się skórki i brzydki stan naskórka. Radzę sobie jak mogę, i ten balsam nie robi nic. Nawilża jak minutowka, odżywia wcale a o kolorze die nie wypowiem bo na moich dość ciemnych ustach pozostawia tylko kilka riziskrzonych drobinki. Jest do zużycia w okresie wakacyjnym gdy suchość nie doskwiera tak bardzo. Swoje wady nadrabia wyglądem, zapachem i smakiem

Dla mnie nie

Zwykle używam carmexa ale zaciekawił mnie ten balsam więc kupiłam. Ale niestety u mnie się nie sprawdził. Zupełnie nie nawilża (przynajmiej w moim przypadku) i ma dziwna konsystencję (może przez te drobinki?). Cena słaba jak na taki produkt. Bardzo nie odpowiada mi również smak tzn po nałożeniu ma usta czuć taki chyba chemiczny smak nie wiem jak go określić ale bardzo mi się nie podoba.

Zaskakująco dobry!

Balsamy kupuję i używam regularnie z uwagi na usta z tendencją do mocnego wysychania. Zwłaszcza zimą mam ogromny problem z suchymi skórkami i pękającymi wargami. Produkt z linii The One kupiłam bez przekonania zachęcona dużą promocją.

Balsam bez najmniejszego problemu sunie po ustach pozostawiajac minimalną warstwę, która daje natychmiastową ulgę spierzchniętym wargom. Nie podkreśla suchych skórek. Nie ma nic bardziej denerwującego od grubej warstwy pomadki, która aż zlepia usta.
Sztyft ma brzoskwiniowy kolorek, ale na ustach jest całkowicie bezbarwny.
W trakcie noszenia nie wysusza skóry i całkiem długo się utrzymuje. Ja go używałam głównie pod kolorowe szminki. Dobrze się na nim rozprowadzały i miały ładny dyskretny połysk.

Balsam znajduje się w solidnym i estetycznym opakowaniu. Sztyft nie łamie się. Pachnie bardzo apetycznie, słodko-owocowo.
Cena w promocji atrakcyjna, jak na taki fajny kosmetyk. Dostępny u konsultantek.

Bardzo subtelny

Bardzo fajny efekt nawilżenia daje na ustach . Przyjemnie sie go rozprowadza No i fajne jest to że to balsam jest w formie sztyftu przez co można kontrolować ilość nakładanego kosmetyku.

Super

Używam tego balsamu przeważnie w zimie, wtedy moje usta potrzebują najwięcej odżywienia i nawilżenia. Kupiłam ją na promocji w Oriflame i okazała się świetna. Bardzo szybko i dobrze regeneruje usta, ma ładny delikatny zapach oraz nadaje lekki połysk ustom. Polecam!

Bardzo dobry balsam w niepozornym opakowaniu !

Często mam problem z suchymi skórkami na wargach. Wypróbowałam różne balsamy różnych marek i w chwili obecnej nie wracam do żadnego innego poza tym ! Kupiłam trochę przez przypadek bo był w promocji i nie spodziewałam się niczego wielkiego. Miało to być zwykle mazidło do ust w formie szminki. I spotkało mnie miłe zaskoczenie. To bardzo dobry produkt. Świetnie nawilża usta, daje komfortowe uczucie na dosyć długo. Sztyft jest dosyć twardy, nie łamie się. zużywa się tyle ile trzeba i jest wydajny. Ma delikatny zapach i nie zostawia na ustach żadnego koloru. Opakowanie jest bardzo praktyczne choć niepozorne. Biały plastik nie zachęca do zakupu ale zawartość jest najważniejsza !