Ecolab, Nawilżenie Ekstremalne, Liftingujący koncentrat do twarzy

Ecolab, Nawilżenie Ekstremalne, Liftingujący koncentrat do twarzy

Liftingujący koncentrat do twarzy z linii Nawilżenie Ekstremalne z serii Eco lab firmy Pervoe Rieshenie zawiera 97,5% składników naturalnego pochodzenia - Kwas hialuronowy 1%, Kwiatowa woda różana.
Składniki aktywne liftingującego koncentratu z linii Nawilżenie Ekstremalne z serii Eco lab firmy Pervoe Rieshenie:
- Kwas hialuronowy 1% - głęboko nawilża skórę.
- Kwiatowa woda różana - ma działanie tonizujące, nawilżające i relaksujące
Produkt nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych konserwantów.

w tubce
krem
<50ml

Podbija nawilżenie kremu

Serum kupiłam, bo w zimowej pielęgnacji cięższymi kremami brakowało mi nawodnienia cery. W tej roli sprawdza się fantastycznie i podbija nawilżenie kremu/lotionów. Nigdy jednak nie należy stosować go solo! Ponieważ jeżeli nie zamkniemy kremem lub innym nawilżaczem tego nawodnienia, wyparuje razem z całą wodą z twarzy. Może stąd te słabe opinie? Nie oczekujmy od lekkiego serum kosmicznych efektów, to tylko taki "ekstra" składnik codziennej pielęgnacji, jeśli jest dobrze użyty :) jako nawadniacz, pod krem sprawdzi się świetnie! Kupiłam go w Carrefour

baza pod minerały

Koncentrat jest gęstym żelem, który szybko się wchłania w skórę.
Pozostawia na sobie delikatną warstewkę, ale nie daje uczucia lepkości.
Nietłuste, szybko się wchłania. Nie zatyka porów- co u mnie jest dużym sukcesem.
Bardzo dobrze spisuje się nakładany pod mineralne podkłady w proszku albo MACowy Studio Fix w kamieniu.
Cera wygląda tak aksamitnie, naturalnie i podkład lepiej się trzyma.
Żel dostałam od siostry, dla niej był trochę słaby- ale ona jest atopikiem, który może się smarować tępym smalcem i jeszcze jej mało..
Ja jestem z tego żelu zadowolona, jest wydajny, niedrogi, delikatny tak, ze nakładam go też pod oczy.
Daje mi uczucie świeżości, nawilżenia i poprawia wygląd makijażu.
Nie zatyka, nie mam suchych skórek na nosie, które prześladują mnie od początku jesieni.
Nie jest drogi a ma naturalny skład.
Minus- bo nie każdemu pasuje i stacjonarnie jest bardzo drogi. Rekord- sklepik zielarski cena 45 zł

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

nie dla mnie

W ostatnim czasie kończę używanie trzech kosmetyków od ecolab- recenzowanego serum, kremu na noc oraz serum pod oczy. Całe to trio utwierdziło mnie w przekonaniu, że moja twarz wprost niecierpi eko kosmetyków. Moja przygoda z ekopielęgnacją twarzy zostaje zamknięta na hydrolatach. Koniec. Składy skladami ale mojej cerze natura nie sluży i tyle.
Dodam, że produkty do wlosów ecolab są świetne.

Do zakupu recenzowanego serum przekonał mnie skład, w którym znajdziemy między innymi wodę z rozmarynu, wodę rózaną, glicerynę i kwas ha. Skład ładny i prosty.

Serum nakładałam na twarz ( a późniejszym czasie wszędzie aby zużyć tego bubla) zwilżoną wodą termalną lub wodą różaną. Czasami nakładalam je na twarz wilgotną od TFT essence od Misshy. Serum nie sprawdziło się w żadnej kombinacji. Żele hialuronowe warto nakładać na zwilżoną cerę (lub w połączeniu z olejkiem) aby uniknąć efektu ściągnięcia i suchości skóry.
Serum nie robi nic poza tym, że miernie nawilża. Równie dobrze mogłabym go wcale nie używać. W połowie opakowania zrezygnowałam z tego kosmetyku i zaczęłam dodawać go do balsamów do ciała, masek do włosów, masek do twarzy- tutaj również nie zaobserwowałam jakiegoś specjalnego efektu.
Serum nie współgrało z filtrem matującym od vichy. Filtr nałozony na recenozwany kosmetyk zostawiał po sobie smugi- nigdy wcześniej nie miałam takich problemów z tym filtrem. Dodatkowo cały duet powodował przesuszenie skóry. Serum dobrze łączyło się z filtrem od nuxe.

Podsumowując recenzję:
Pomimo tego, że serum ma ładny skład to żałuję tego zakupu. Serum miernie nawilża, nie łaczy sie ze wszystkimi kosmetykami z filtrem. Dla mnie to zupelnie zbędny kosmetyk. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mce

na pewno nie liftinguje

W plastikowym pojemniczku z pompką znajduje się gęsty, żelowy płyn, który jest praktycznie bezzapachowy. Dzięki swojej konsystencji na twarz i szyję potrzebuję ilości wielkości groszku. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania do matu, bez pozostawiania lepkiej, glicerynowej warstwy. Co do jego działania, to sama nie wiem jak mam się do niego odnieść- z jednej strony na pewno nie liftinguje, nie napina cery i nie daje uczucia nawilżenia, z drugiej strony twarz po jego użyciu jest jednak miękka i nie przesusza się nawet po dłuższym stosowaniu. W sumie to taka trochę woda z dodatkiem ekstraktów według mnie, dla mało wymagającej cery. Na plus też mogę dodać, że nie podrażnia, dla wrażliwej skóry OK. Skusiłam się przy zakupie od razu na 2 opakowania, ale więcej już nie kupię bo nie widzę żadnych efektów.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i w trakcie drugiego 30ml