Dabur, Vatika Naturals, Garlic Shampoo (Szampon z czosnkiem hiszpańskim)

Dabur, Vatika Naturals, Garlic Shampoo (Szampon z czosnkiem hiszpańskim)

Szampon z hiszpańskim czosnkiem firmy Dabur do codziennej pielęgnacji słabych, łamliwych i wypadających włosów. Czosnek wzmacnia cebulki włosowe, przez co zmniejsza nadmierne wypadanie i stymuluje porost włosów. Regularne stosowanie szamponu Vatika z czosnkiem sprawia, że włosy stają się silniejsze, sprężyste, błyszczące, zaś proces wypadania zostaje ograniczony do naturalnej wymiany.
Szampon Vatika firmy Dabur z hiszpańskm czosnkiem jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów. Szczególnie polecany jest dla osób, których włosy nadmiernie wypadają, są cienkie, osłabione, mają skłonność do łamania i rozdwajania. Szampon posiada bardzo przyjemny, świeży zapach, nie pozostawia dla włosach aromatu czosnku.
Sposób użycia: Zmoczyć włosy ciepłą wodą, a następnie wmasować w nie niewielką ilość szamponu. Myć także skórę głowy, masując ją delikatnie okrężnymi ruchami. Na koniec obficie spłukać ciepłą wodą.

nie pachnie czonskiem

Szampon co najważniejsze nie ma zapachu czosnku, jego zapach jest delikatny i absolutnie nie intensywny. Szampon bardzo dobrze nawilża włosy, łatwo się spłukuje i nie podrażnia.Pomógł mi zredukować swędzenie głowy i łupież. Włosy po umyciu nim są dobrze nawilżone i gładki. Jest godny polecenia.

Super szampon

Jest to już mój któryś szampon z Dabur i ze wszystkich byłam zadowolona. Faktem jest to źe ełosu mi jakoś specjalnie mie wypadają ale staram sie je od czasu do czasu wzmacniać jakimś szamponem.
Plusy:
- szampon ładnie pachnie ( dzieki Bogu nie czosnkiem)
- dość dobrze sie pieni
- nie plącze włosów
- rzeczywiście ogranicza wypadanie
Minusy;
- pojemnosć
- cena
- dostępność
Ja z tego szamponu jestem bardzo zadowolona.

Must Have w okresie jesienno-zimowym

Jak dla mnie to taki pewniak, kiedy zależy mi na nienagannym wyglądzie włosów, nie jest to szampon do codziennego użytku jednak warto mieć taki 'must have' na półce. Moje włosy po umyciu tym wyglądają jak po użyciu prostownicy, idealnie dociążone, sypkie i wygładzone, dzięki czemu mogę cieszyć się również blaskiem. - czyli efekt wow ! :)

Wiele włosomaniaczek unika silikonów, ale tak to już z nimi jest albo się je kocha albo nienawidzi. Nic jednak nie zapewnia takiej ochrony włosom, jak powyższe. U mnie bezsilikonowa pielęgnacja kompletnie się nie sprawdziła, mimo dość cienkich włosów, przy czym wysokoporowatych, które szybko tracą wilgoć. Muszę wspomagać okluzję.

Przy rozsądnym stosowaniu możemy cieszyć się z efektów, jakie pozwala uzyskać, szczególnie na włosach o wyższej porowatości. Należy tylko pamiętać o regularnym, solidnym oczyszczaniu.

Zapach: przyjemny, charakterystyczny dla szamponu, świeży
Kolor: perłowy
Konsystencja: gęsta