Lancaster, Sun Care, Ultra Soothing Protection SPF 50+ (Mleczko do opalania SPF 50+)

Ultra Soothing Protection SPF 50+ firmy Lancaster posiada system podwójnej ochrony, dzięki czemu wrażliwej i jasnej skórze twarzy i ciała zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB, a także zapobiega podrażnieniom i przedwczesnemu, warunkowanemu światłem starzeniu się skóry. Ponadto pielęgnująca formuła z kompleksem Tan Activator intensywnie nawilża i pomaga w utrzymaniu trwałej i zdrowej opalenizny. Kosmetyk odpowiedni dla dzieci.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało). Chroń dzieci przed słońcem.

Cena: 119zł / 125ml.
/w/

Lancaster to król kosmetyków do opalania

Bardzo dobre mleczko do opalania, przede wszystkim liczy się ochrona naszego ciała. Moja karnacja jest bardzo jasna i gdy wybieram się na wakacje szukam produktów z najwyższym filtrem, by uniknąć poparzenia. Wiadomo nikt z nas nie chcę chować się pod palmą, by uniknąć tragedii i resztę urlopu spędzić jako czerwony burak. Mleczko bardzo dobrze chroni, nie rozpuszcza się na skórze, fajnie się wchłania, nie blokuje opalania, bardzo dobrze nawilża jest wydajny. Rozprowadza się równomiernie, nigdy nie miałam po nim plam. Zapach ma przyjemny. Marka Lancaster specjalizuje się w tego typu produktach i trzeba przyznać, że jest jedną z najlepszych marek wśród kosmetyków do opalania. Nigdy się nie zawiodłam, urlop był udany, a kosmetyk polecam.

nie do końca...

Filtry używam całorocznie, 30-50, więc oczywiście na wakacje w Egipcie tez pojechałam solidnie zaopatrzona. Nie mam cery wrażliwej, nie mam żadnych przebarwień, nie opalam się specjalnie, to wszystko profilaktyka anti ageing ;)
Z tej firmy lubie samoopalacze i jedna maske, natomiast balsam do opalania mnie nie zachwycił. Po pierwsze - jest za drogi. Tak, firma dobra, co nie zmienia faktu, ze podobne filtry znajdziemy i w polskich kremach. Te kilka sztuk kupiłam w promocji, cena regularna jest za wysoka i już ;) Trzeba brac pod uwagę, ze to tylko 125 ml...Drugi minus - lepkośc.
Mamy tu twarda tubę, która można jednak rozciąć. Wbrew nazwie - to nie mleczko, raczej kremo-emulsja. Zapach delikatny, może być. Dobrze się rozprowadza, nie bieli, nie natłuszcza, szybko wchłania...Niestety - po tym szybkim wchłonięciu zostaje paskudna, lepka warstwa. :( Piasek, włosy, każde dotknięcie - i już wiemy, że mamy na sobie lepiszcze...Nawet ręce wymagają umycia. O ile przy ciele bez zachwytu, ale jakos to znosiłam - o tyle twarz klejąca się niemiłosiernie po prostu mnie wkurzała. Wybierałam każdy inny filtr, lepsza była Arden, dax i Hawaiian Tropic, wszystko tylko nie to ;)
Jeśli ktoś chce kupic - polecam testy...Może akurat to nie będzie przeszkadzać, ja na pewno więcej nie kupię...

Używam tego produktu od: ostatnie 2 tygodnie