Ecolab, Błyskawiczny Lifting, Serum pod oczy

Ecolab, Błyskawiczny Lifting, Serum pod oczy

Sprawdź ceny produktu

Serum pod oczy z linii Ecolab Błyskawiczny Lifting zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.
Składniki aktywne serum pod oczy Błyskawiczny Lifting Ecolab:
- wyciąg z organicznego kosaćca syberyjskiego - odżywia i nawilża skórę,
- organiczny olejek migdałowy - sprzyja odmłodzeniu,
- ekstrakt z czarnego kawioru - napina i tonizuje skórę,
- kwas hialuronowy - głęboko nawilża skórę.
Produkt nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych konserwantów.

jestem z niego zadowolona

Kupiłam go totalnie w ciemno. Nie odczuwam efektu natychmiastowego liftingu tak, jak obiecuje producent. Właściwie, przez długi czas uważałam, że zmarnowałam pieniądze ale... od jakiegoś czasu dostrzegam, że ten kosmetyk, chociaż jest bardzo niepozorny, to jednak działa przy regularnym stosowaniu. Uświadomiłam sobie, że nie odczuwam żadnego przesuszenia skóry pod oczami, podrażnienia. Nie zauważyłam też żadnej nowej zmarszczki. Kosmetyk działa tak niepozornie, że łatwo tego nie zauważyć.
Formuła kosmetyku to żel, który przyjemnie koi skórę pod oczami. Szybko się wchłania i dobrze współpracuje z korektorami pod oczy. Jest bardzo wydajny a opakowanie jest wygodne w użyciu.

Godny polecenia!

Krem jest dobry, nawet bardzo. Nie oczekiwałam jakiś większych cudów, ale byłam naprawdę zaskoczona. Świetnie nawilża i odżywia wrażliwą skórę pod oczami. Nie powoduje uczucia napięcia. Można go używać zarówno na dzień (pod makijaż), jak i nakładając grubszą warstwę na noc.
Krem jest wydajny, ma lekką żelową konsystencję.
Polecam!

Bardzo fajny, ale podkreślam, że jego działanie nie jest silnie hardkorowe

Szukałam kremu pod oczy, a że bardzo lubię produkty tej marki to zdecydowałam się na ten krem. Nie chcę się jakoś mocno o nim rozpisywać. Krem jest po prostu dobry. Mam 27 lat i mam kilka załamań pod oczami, więc cudów nie ma. Nie wygładził mi tej skóry, nie zmniejszył tych zmarszczek, ale naprawdę fajnie nawilża. Nawilżenie jest takie na co dzień, pod makijaż itd. Nie jest to mega bogaty i treściwy krem do stosowania na noc. Duży plus za skład, pojemność i cenę. Dodatkowo podoba mi się to, że mogę go spokojnie używać na co dzień, pod makijaż, solo i mam pewność, że mogę mu ufać bo nie podrażnia moich oczu i nie wywołuje łzawienia. Jeżeli ktoś oczekuje bardzo mocnego i porządnego nawilżenia mocno przesuszonej skóry pod oczami to się zawiedzie. Polecam raczej dla kobiet do 30 roku życia, które chcą po prostu fajnie, optymalnie nawilżającego kremu do codziennego stosowania i które nie mają jakoś mocno zaniedbanej i przesuszonej tej okolicy.

lekkie, nawilzajace

W ostatnim czasie kończę używanie trzech kosmetyków od ecolab- recenzowanego serum, kremu na noc oraz serum do twarzy. Całe to trio utwierdziło mnie w przekonaniu, że moja twarz wprost niecierpi eko kosmetyków. Moja przygoda z ekopielęgnacją twarzy zostaje zamknięta na hydrolatach. Koniec. Składy skladami ale mojej cerze natura nie sluży i tyle.

Z całej tej trójki serum pod oczy najlepiej nawilża- lepiej od kremu na noc. Pod koniec stosowania tych kosmetyków krem do twarzy zużyłam jako balsam do ciała a serum pod oczy nakladalam na całą twarz.

Uważam, że kosmetyki do włosów ecolab są świetne- szkoda, że nie sprawdziło się to w przypadku produktów do twarzy. Chociaż serum pod oczy jest tu pewnym wyjątkiem.

Na wstępie napiszę, że w serum od początku nie dzialala pompka. Produkt nie wydobywal sie wcale chociaż przyciskałam tę pompkę i przyciskłam... Ostatecznie musiałam ostrożnie wydobywać serum i rozkręcać całe opakowanie- nie lubię takiego babrania.

Nie udało mi się ustalić czy recenzowany kosmetyk jest kremem czy serum. Według polskiej naklejki produkt jest kremem. Po angielsku przeczytamy, że kupiłyśmy serum. W sklepach internetowych panuje dowolność- raz kosmetyk opisany jest jako serum a raz krem. Doprawdy jest to irytujące. Ja stosowalam kosmetyk jak serum- konsystencja wskazuje, że jest to produkt, który nakładamy pod krem. Myślę, że młode osoby mogą stosować produkt samodzielnie (o czym poniżej).

Serum jest lepsze od innego ekoserum pod oczy, które ostatnio używałam a mianowicie od serum be organic olej makadamia i centella (które oceniam bardzo nisko to miernie nawilżająca wodoemulsja).

Pod oczami preferuję pielęgnację treściwą, odżywczą, intensywnie nawilzająca. Stosuję retinoidy/kwasy także pod oczami i moje wymagania co do nawilżenia są wysokie.

Serum ma lekką, płynną konsystencję (delikatnie żelową- jakby żel z kroplą oleju- ciekawa formuła- podobna do kremu-serum na noc ale bardziej płynna). Dobrze nawilża i utrzymuje ładną, wypielegnowaną skórę. Stosowałam je pod krem lierac premium (ten do twarzy-stosuję go takze pod oczy) lub krem od nacomi (jedyny eko rodzynek w mojej pielęgnacji) i w tych duetach skóra powiek była cały czas ładnie nawilżona, gładka, jędrna, nie ulegla przesuszeniu.
Po użyciu serum mialam uczucie "odświeżenia" oka, obudzonego spojrzenia.
Tak jak pisałam serum dobrze nawilża i osoby młode mogą stosować ten kosmetyk samodzielnie. Serum doskonale łączy się z makijażem. Dla mnie stosowane solo okazało się niewystarczające ale w połączeniu z kremem byłam zadowolona.
Serum nie zmniejsza zasinień wokół oczu ( z którymi mam ostatnio spory problem).
Nie wrócę już do tego kosmetyku- znalazłam swoje serum kwc pod oczy i nie mam chyba już ochoty na dalsze testy. Jeśli coś mnie skusi to z calą pewnością z "chemicznej" strony pielęgnacji.

Obecnie zdarza mi się nałożyć ten kosmetyk na całą twarz , szyję i dekolt (pod krem) i w takiej roli spisuje się dobrze. Nawilża i uzupelnia dzialanie kremu.

Podsumowując- jest to lekki, nawilżający kosmetyk. W zależności od potrzeb skóry u jednych kobiet zda egzamin a u drugich nie. Warto przetestować. Mam nadzieję, że moje zepsute opakowanie to był wyjątek nie reguła.

Używam tego produktu od: 3 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op