Marba Cosmetics, Professional Line, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Marba Cosmetics, Professional Line, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon Dry Shampoo Professional Line firmy Marba jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Produkt odświeża włosy bez użycia wody, absorbuje sebum i nagromadzone zanieczyszczenia, dzięki czemu włosy są puszyste i pełne blasku. Pozwala uzyskać dodatkowy dzień świeżości włosów bez konieczności ich mycia. Szampon wzbogacony kompleksem witamin oraz składnikami chroniącymi przed szkodliwym działaniem promieni UV sprawia, że włosy są piękne i zdrowe.
Suchy szampon Dry Shampoo Professional Line firmy Marba jest dostępny w trzech wariantach zapachowych: Flower Mood, Fruity Coctail, Original.

zapachowa
100 – 250ml
oczyszczające, termoochronne
w spray'u

Średniaczek ;)

Niby odświeża włosy, ale niestety pozostawia na nich biały nalot, który niestety jak dla mnie go dyskwalifikuje. Szampon jest taniutki, kosztował bodajże 6-8zł, ale niestety więcej go nie kupię. Moim niezmienny ulubieńcem od lat jest i pozostanie póki co Batiste. ;)

Oceniam wersje czerwoną

Po wielu pozytywnych recenzjach w Internecie postanowiłam kupić suchy szampon z "Biedronki" i jestem nim rozczarowana. Po pierwsze zostawia dużo więcej widocznego talku na włosach niż używane przeze mnie wcześniej Batiste czy chociażby szampon z Oriflame. Po drugie kiepsko pachnie, na pewno do zapachu kwiatów mu daleko, bliżej do taniego lakieru do włosów. Jeśli chodzi o działanie to jest ono zbliżone do efektu jaki uzyskuję wymienionymi wyżej produktami. Niestety dorobiłam się po nim łupieżu. Nie polecam. Jest to jeden z niewielu produktów, który wylądował w koszu nim zdążyłam go zużyć. W sumie nie dziwi mnie brak jakości, wszak miałam z firmy Marba dwie kule do kąpieli i również były do niczego...

bardzo dobry produkt w niskiej cenie.

Używałam czerwonej i zielonej wersji. Obie sprawdziły się u mnie. Produkt odświeża moje włosy, unosząc je przy tym. Biały proszek nie zostaje na włosach. Opakowanie poręczne, zapach ok (bardziej podobała mi się wersja zielona). Kupiłam je w biedronce za 5-6 zł. Niestety teraz nie są dostępne, a przynajmniej w moim mieście, byłam w 5 biedronkach i nigdzie nie mieli, ale kiedy znowu je zobaczę w sklepie, na pewno kupię ponownie.

Polubiłam go

Szampon kupilam po przeczytaniu recenzji na jednym z blogow wlosowych. Nie jest drogi w porownaniu do innych, pojemnosc jest duza, wiec sie oplaca, a jak sie okazalo -dzialaniem nie odbiega od innych tego typu produktow. Szampon ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach (wersja FLOWER MOOD), ladny design opakowania. Aplikator sie nie zacina, a przynajmniej do tej pory nie mialam z nim zadnych problemow. Szampon jest bardzo wydajny i swietnie spelnia swoje zadanie. Włosy sa odswiezone, uniesione u nasady i nabieraja objetosci. Szampon bieli jednak dosc znacznie, wiec trzeba sie troszke namachac grzebieniem, aby go wyczesac. Minusem jest dostepnosc, bo widzialam go tylko w 1 sklepie. Polecam go wyprobowac, warto.

PLUSY
+ oczyszcza wlosy
+ unosi u nasady
+ nadaje objetosc
+ wygodny w uzyciu
+ wydajny
+ tani

MINUSY
- bieli dosc znacznie
- mala dostepnosc

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Za taką cenę bardzo fajny, tylko....

W mojej łazience nie może zabraknąć suchego szamponu. W sytuacjach awaryjnych taki kosmetyk potrafi nas uratować. Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zakupy tego szamponu po przeczytaniu wielu recenzji. Zakupiłam wersję niebieską.

Zalety:

- bardzo przyzwoicie odświeża włosy na cały dzień - za taką cenę super

- jak wyżej, bardzo dobra cena

- wydajny - mnie starczył na miesiąc stosowania

- ładny nieduszący zapach - taki karmelowy

- nie pozostawia białego osadu - oczywiście bezpośrednio od aplikacji bieli włosy ale ja aplikuję go na dwa sposoby : *wieczorem przed snem - wtedy rano nie ma śladu po suchym szamponie a włosy wyglądają na świeże; * w tym samym dniu aplikuje i zostawiam na włosach na 10-15 min, potem wyczesuje albo wycieram ręką i również osad znika

- pomimo tego, że to szampon z biedronki, to ma bardzo ładne opakowanie

Wady:

- dla mnie największa wada - po trzech użyciach spray zaczął się zatykać. Nawet po przecieraniu tego otworu spray się zacinał i przy naciśnięciu wylatywała niekontrolowana ilość suchego szamponu. Może mnie się trafiło takie opakowanie ale z tego co czytałam to innym dziewczynom też się tak zdarzało.

- sądzę, że gdyby spray nie był wadliwy, szampon starczyłby mi na jeszcze dłużej

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Dużo słabszy od batiste

3 gwiazdki daję za to, że szampon faktycznie odświeża włosy. Oprócz tego każda wersja ładnie pachnie.
Zużyłam jakieś 4 opakowania. W pierwszym w ogóle nie było proszku - butelka była pełna, ale leciał z niej sam gaz. Kolejne odświeżały włosy, ale były bardzo mało wydajne. Bez porównania z batiste, który wystarcza na kilkanaście użyć. Poza tym trudno się go używa ze względu na nierównomierne dozowanie proszku i blokowanie się przycisku.
Choć działanie jest OK, to uważam, że nie warto się z nim męczyć. Więcej go nie kupię, wracam do batiste.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

działa

kupiłam przypadkiem w biedronce wersję zieloną, chyba fruity cocktail
*ładnie owocowo i mocno pachnie - zapach dość przytłaczający, więc lepiej nie przesadzać tego samego dnia z perfumami
*włosy wyglądają zdecydowanie lepiej i to przez cały dzień, nawet spryskany na mocno przetłuszczone włosy daje efekt
*włosy są puszyste, ale mam włosy naturalnie kręcone i puszyste z natury, nie trzeba im więc dużo żeby tę lekkość odzyskać nawet jeśli trochę przyklapły
*mocno bieli, bardzo mocno. Mój patent, który stosuję ze wszystkimi suchymi szamponami - spryskać, wetrzeć, odczekać kilka minut i nadmiar wytrzeć ręcznikiem lub lepiej szczotką z włosia - dzięki niej włosy nie są szorstkie jak po często po suchych szamponach
* średnio wydajny - używam nie częściej niż raz w tygodniu i po 3 miesiącach kończę, wydajniejszy był chyba Isana

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

pożyteczny i dobry

Kupiłam go w biedronce chyba za około 8 zł, sądziłam że niezbyt się nada jednak myliłam się. Używam go zawsze gdy gdzieś jadę a nie mam możliwości umycia włosów, świetnie się sprawdza w okresie wakacyjnym. Unosi fajnie włosy i nadaje im miękkość. Jednak na moich ciemnych włosach pozostaje dziwna poświata bieli, może za dużo nim pryskam :D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 200ml

świetny produkt w dobrej cenie

Pierwsze opakowanie kupiłam w promocji na próbę, wcześniej używałam głównie Syossa. Suchego szamponu używam regularnie, dzięki czemu mogę myć włosy co 3 dni, a nie co 2 jak wcześniej.

Ten produkt niczym nie odbiega od droższego Syossa czy Batiste. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie (testowałam oryginal i flower mood), biały pyłek łatwo daje się wyczesać. Włosy nabierają objętości i wyglądają świeżo.

Jedyne do czego można się przyczepić to opakowanie, które jest wrażliwe na uszkodzenia, więc lepiej nie upuszczać produktu na podłogę (nakrętka kruszy się, a sprej zacina).

Ilość zużytych opakowań: 2,5

super

Szampon kupiłam w Bedronce za ok. 6zł. Zapachy są cudne aż przyjemnie stosować taki produkt. Moje przetłuszczone włosy doprowadza do porządku w kilka chwil, dodatkowo mam wrażenie że dodaje puszystości, ponieważ po wyczesaniu objętość jakby się zwiększała i nie pozostawia białego osadu na włosach. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Może uzależnić

Zacznę od tego, że jest to pierwszy suchy szampon, którego używam, więc nie mam porównania z innymi markami, ale póki co nawet go nie potrzebuję, bo ten produkt zadowala mnie całkowicie. Kupiłam go spontanicznie, bo miał niską cene (5-6 zł bodajże), więc stwierdziłam, że nawet, gdy będzie kiepski, zbyt wiele nie stracę.

A tu niespodzianka... działanie jest świetne. Stosuję go tylko u nasady, bo tam moje włosy najszybciej się przetłuszczają. Po użyciu go natomiast wyglądają, jakbym dopiero co je umyła i wysuszyła, a efekt ten naprawdę jest długotrwały, bo nawet następnego dnia po aplikacji wyglądają jeszcze OK, a dodam, że stosuję go tylko wtedy, gdy faktycznie widzę, że włosy już tak sobie wyglądają.

Ponadto szampon lekko je unosi u nasady i zwiększa ich objętość, co mnie bardzo odpowiada.

Nie przesusza ich, przynajmniej do tej pory nie zauważyłam takiego problemu.

Zapach bardzo przyjemny (wersja niebieska).

Wydajność: Jako, że stosuję go tylko na część włosów, po około 15 użyciach zostało mi jeszcze trochę specyfiku w opakowaniu, więc nie mogę narzekać.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Postanowiłam zaryzykować i nie żałuję

Impulsywnie chwyciłam za szampon w Biedronce nie czytając wsześniej żadnych opinii ani komentarzy nt. tego kosmetyku. Byłam pod ścianą, gdyż szampon znanej firmy na literę B. skończył mi się po 5 aplikacjach.
Nie żałuję wyboru i będę po niego sięgać ze wgl. za cenę oraz dostępność.
Do produktu nie mam zarzutów, spełnia moje oczekiwania czyli odświeża włosy nie tylko na 15 min, ale na dobrych kilka godzin. Poza tym unosi włosy u nasady, co przy moich cienkich i lejących włosach jest bardzo na plus. Mogę sobie w ten sposób ładnie wymodelować włosy ;-)
Na pewno drobną niedogodnością jest to, że troszkę bieli włosy i dość mocno pyli. Należy uważać zwłaszcza jak mamy ciemne ubranie. Pył tańczy wkoło i pozostaje nie tylko na włosach a na lustrze również ;-)
Producent mógłby pomyśleć o mniejszym otworku, gdyż ten dość ostro pryska. W pierwszej chwili można się przestarszyć.
Pozostaje jeszcze zapach, który wg. mnie przebija wszystkie inne szampony. Wersja niebieska pachnie cukierkami iryskami. Jest obłędna, szkoda że zapach nie utrzymuje się na włosach.

Używam tego produktu od: 5-6 aplikacji i jeszcze nie ma końca
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.