Veet, Natural Inspirations, Krem do depilacji z masłem shea

Veet, Natural Inspirations, Krem do depilacji z masłem shea

Krem do depilacji Veet Natural Inspirations pozostawia skórę odczuwalnie nawilżoną i gładką w dotyku. Zawiera specjalną formułę z masłem shea naturalnego pochodzenia, znanym ze swoich łagodzących właściwości i orzeźwiającym zapachem inspirowanym naturą. Nowy krem do depilacji Veet Natural Inspirations nie tylko delikatnie usuwa włoski blisko cebulek, ale również działa na bardzo krótkich włoskach. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Parafinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin,VP/Hexadecene Copolymer, Parfum, Potassium Hydroxide, Magnesium Trisilicate, Propylene Glycol, Lithium Magnesium, Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Benzyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, CI 77891

Cena: 47zł/ 400ml.
/w/

Delikatny

Fajny produkt.. Kupiłam na promocji 1+1.
Nie wysusza skóry. zostawia ją lekko nawilżoną , a jeśli chodzi o zapach, to jak na krem do depilacji nie jest zły.
W moim przypadku dla optymalnego efektu muszę trzymać krem nieco dłużej, ale może to kwestia tej delikatności i tego, że moje włoski nie tak łatwo poddają się kremom do depilacji ogólnie. Trochę się bałam, ponieważ moja skóra ma skłonność do przesuszeń po zewnętrznej stronie łydek, ale wszystko było ok.
Skóra była gładka przez ok tydzień.

Generalnie myślę, że jest dobry na początek i dla skóry skłonnej do przesuszeń sprawdzi się.

Bardzo dobry krem. Zielony do skóry suchej używam od wielu lat a teraz mam ten. Używam go do depilacji nóg i okolic bikini czy pupy. Po takim zabiegu zdecydowanie włoski wolniej odrastają krem nie uczula, nie podrażnia jedynie okolice intymne tak na 2h bo jest on mocny i do tej delikatnej skóry powinno się używać inny krem ale dla mnie są one zbyt słabe. Minusem tego kremu jest bardzo brzydki zapach , który długo utrzymuje się w łazience. Lecz wybaczam mu to bo przynajmniej włoski mi wolniej odrastają. Tubka jest wygodna, można wycisnąć krem do ostatniej kropli. Produkt jest wydajny. Reasumując, polecam go jest idealny do szybkiego i na długo pozbycia się włosków.

Bardzo dobry

Ze skórą skłonną do podrażnień nie ma żartów, dlatego każda depilacja to wyzwanie.

W okresie letnim, kiedy pokazujemy nogi przez cały czas, ten krem zdaje egzamin.

Po 5 minutach włosków nie ma - a ja nie mam podrażnień, krostek, wysuszonej skóry i zacięć.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

delikatny dla skóry

Bardzo delikatny, dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką oraz lśniącą, bez podrażnień. Jest przyjemny i łatwy w użyciu, depilacja z tym kremem to prawdziwa przyjemność. Mój ulubiony produkt do depilacji!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Delikatny i nawilża

Zazwyczaj nie używałam kremów do depilacji bo zostawiały moja skórę podrażnioną. Niestety mam bardzo suchą, więc to był problem. Koleżanka mnie namówiła jak w Rossmannie ta seria byłam na wyprzedaży więc sprobowałam i nie żałuję. Mówiła mi o maśle shea i o nawilżaniu. Fajne wyjście na wyjazdy lub jak nie ma czasu. Mozna depilować tez miejsca delikatne i intymne. Na pewno uznam to za pewne rozwiązanie kiedy nie mam możliwości nałożyc wosku, więc myślę że ten krem z takim zamysłem będzie gościł w mojej kosmetyczce kolejne razy.

Używam tego produktu od: niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Bardzo delikatny dla skóry

Stosuję krem do depilacji intymnych części ciała (tam gdzie nie mam odwagi użyć plastrów ;)). Krem jest bardzo łagodny i delikatny dla skóry. Wcześniej miewałam problem z podrażnieniem po depilacji. Krem z masłem shea nie podrażnia i dodatkowo pozostawia skórę tak miło nawilżoną. Zdecydowanie sprawdził mi się pod pachami i w okolicach bikini.

Bardzo fajny krem do depilacji

Skusiłam się promocją w rossmannie i nie żałuję.
Zachęcił mnie przede wszystkim dodatek masła shea.

Przede wszystkim łatwa aplikacja, krem nie spływa po nodze.
Zapach delikatny, nie drażniący.
Jedna aplikacja spokojnie usuwa wszystkie włosy, nie trzeba poprawiać.
Skóra po, jest przyjemna w dotyku i miękka.
Do tego bardzo lubię szpatułki z veet, które bardzo dokładnie ściągają krem i włoski, nie podrażniając przy tym skóry
Używam go na nogi, bikini i pachy. Nie wywołuje u mnie reakcji alergicznych

PLUSY:
konsystencja
zapach
skuteczność
szpatułka

Minusów póki co nie zauważyłam u siebie

Ilość zużytych opakowań: drugie, w trakcie