Bielenda, Professional Formula, Peeling enzymatyczny + glinka biała

Bielenda, Professional Formula, Peeling enzymatyczny + glinka biała

Pojemność 1 szt

Kojąco – nawilżający zabieg Bielenda Professional Formula do cery suchej, wrażliwej, naczynkowej to zestaw dwóch preparatów: peeling enzymatyczny + glinka biała.
Działanie peelingu enzymatycznego + glinki białej Bielenda Professional Formula:
1.Aktywny peeling o żelowej konsystencji złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza i uelastycznia skórę, poprawia jej ukrwienie i w konsekwencji ją dotlenia. Likwiduje szorstkość, redukuje przebarwienia oraz inne niedoskonałości cery. Wzmacnia i odświeża skórę, łagodzi podrażnienia.
2. Skoncentrowana maska z glinką białą oczyszcza i tonizuje naskórek, likwiduje dyskomfort szorstkiej, przesuszonej skóry. Nawilża, regeneruje i wzmacnia skórę, ujędrnia i wygładza, poprawia jej mikrokrążenie i kondycję. Koi, łagodzi podrażnienia.

Struktura
bogate
żel
klasyczne
w saszetce
<50ml

Liczyłam na większe nawilżenie

Kupiłam kilka sztuk maseczki, bo przemówiła do mnie po pierwsze żelowa konsystencja pierwszej wypróbowanej sztuki i obietnica producenta na temat nawilżenia skóry. Produkt stosowałam 1-2 razy w tygodniu przez około miesiąc, ale nie zaobserwowałam niczego szczególnego na swojej twarzy.
Od początku. Peeling rzeczywiście jest przyjemny, żelowy, wywołuje fajne uczucie na skórze i złuszcza naskórek. Mamy uczucie wygładzenia skóry, natomiast po nałożeniu glinki efektu wow nie było. Warstwa szybko się wchłonęła, ale ekstremalnego nawilżenia i wzmocnienia suchej skóry nie zanotowałam.
Więcej się nie skuszę, bo po prostu nie spełniła do końca oczekiwań.

Wykorzystała: kilka próbek

Nic wielkiego

Przede wszystkim nie lubię kuracji dwuetapowych, bo zwykle jeden z tych produktów jest świetny, a drugi całkowicie nie nadaje się do mojej cery. Bielendę lubię, rzadko mnie zawodzi, więc uznałam, że może spróbuję od nich takiego połączenia i nawet jakoś na tym wyjdę.
Peeling- nie jest za mocny, początkowo nawet wydawało mi się, że jest za delikatny i nie da sobie rady z oczyszczeniem mojej skóry, ale myliłam się. Po zmyciu twarz była miękka, gładka, przyjemna w dotyku, względnie oczyszczona, chociaż swoim normalnym peelingiem osiągam większy efekt.
Maseczka- łatwo się ją nakłada, przyjemnie zmywa i to byłoby na tyle. Nie zauważyłam żadnej specjalnej zmiany w swojej skórze. Trochę oczyszczona, trochę wygładzona, wszystkiego po trochu, nic porządnie.
Raczej nie kupię ponownie, bo mam mieszane uczucia. Coś tam zrobiło, ale znam lepsze sposoby i tańsze, żeby osiągnąć bardziej spektakularny efekt.

Świetny produkt 2w1

Peelingi i maseczki bardzo lubię, więc skusiłam się na zakup tego kosmetyku 2w1. Cena również była atrakcyjna, więc czemu by nie.
Produkt przeznaczony jest głównie do cery suchej, wrażliwej i naczynkowej, ja mam cerę tłustą, ale uznałam, że mimo to przetestuję ten produkt.
Najpierw wykonałam peeling, który oczyścił moją buzię, sprawił, że była wyraźniej oczyszczona i pozbawiona niedoskonałości. Peeling ma ogólnie kremową konsystencję, jest dość delikatny i przyjemnie pachnie.
Kolejnym krokiem było nałożenie maseczki z glinki białej - która nawilżyła moja buzię, napięła ja i rozświetliła. W konsystencji dość gęsta, ale łatwo rozprowadza się ją na twarzy. Szybko zasycha tworząc skorupkę.
Moja cera zdecydowanie "dobrze poczuła się" po wykonaniu "zabiegu" z tymi produktami.
Produkt godny polecenia.

Świetna

Świetne połączenie do kompleksowej odnowy skóry we własnej łazience:)

Peeling ładnie zluszcza naskórek, a zastosowana potem maseczka z glinki jeszcze lepiej się wchłania.

Glinka pięknie pachnie a peeling ma żelowa konsystencje.

Po tym mixie skóra jest gładka miękka i delikatna. Wygląda zdrowo i promiennie.

Polecam! Hit za grosze :)

Super :)

Na początku zaznaczę, że jestem posiadaczką cery tłustej, więc teoretycznie ta maseczka nie jest dobrana do mojego typu cery. Zakupiłam ją przez przypadek, miała być zielona, lecz zagapiłam się w sklepie :) Zimą moja cera lekko "przeschła" i stała się wrażliwsza, więc stwierdziłam czemu nie?

Pierwszy aspekt, opakowanie. Dwie saszetki, jedna z peelingiem, druga z maską. Obydwie z lekkim nacięciem, które poznawalają na szybkie otwarcie bez pomocy nożyczek.

Konsystencja peelingu jest żelowa, łatwo się rozprowadza i nie spływa z buzi. Początkowo troszkę "gilgotał" w twarz ale dość szybko się do niego przyzwyczaiłam :) Szybko się zmywa i pozostawia skórę gładką i wyraźnie oczyszczoną. Jest ona świetnie przygotowana na kolejny etap pielęgnacyjny.

Maska. Ma ona Konsystencję pasty. Dobrze rozprowadza się przy pomocy pędzla. Zastygla ona, lecz nie na twardą skorupę, więc łatwo się ją usuwa ciepłą wodą. Cera po jej zastanawaniu stała się spokojniejsza i gładsza. Zaczerwienienia wyraźnie się zmniejszyły, a przesuszone fragmenty przestały być tak uciążliwe :)

piling jak piling, ale ta cudna glinka

koi, regeneruje, nawilża i daje uczucie czystości i komfortu. pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną i zadowoloną. moja twarz po glince promienieje.
prawidłowo zastosowana da wam to wszystko, co obiecuje opakowanie plus zachwyt innych, że wyglądamy tak młodo ((-:

Bardzo fajna maseczka

Maseczkę kupiłam w Rossmanie za około 3 zł
Nie jestem fanką peelingow enzymatycznych ponieważ wymagają odrobinki czasu ,ale ten z pewnością jest wart uwagi
Peeling ma kremowa konsystencję,bardzo fajnie rozprowadza się na twarzy,a maseczka z glinki ma delikatny zapach i nie działa drażniąco

Zabieg wygładzający

Idealny zestaw dla wrażliwców. Zarówno peeling jak i maseczka nie podrażniają skóry i nie wywołują alergii skórnych. Można ich używać bez obawy o wystąpienie niedoskonałości w postaci zaskórników. Peeling ma żelową konsystencję, która doskonale oczyszcza skórę. Sprawia, że staje się zmiękczona i dobrze przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Maseczka wspaniale wygładza skórę i likwiduje uczucie szorstkości. W rezultacie skóra twarzy staje się miękka, promienna i zregenerowana.

Niestety

Pierwszy peeling i maska, który tak źle wpłynął na stan mojej skóry. Cera w okolicy naczynek zaczerwienona i piekąca. Wysyp na twarzy. Nie dla mnie. Nie kupię więcej.

Bardzo fajna

Bardzo fajna maseczka. Wygładziła cerę i nawilzyla. Poza tym piękny zapach no i ta cena (1.69zl na promocji w Rossmanie). Na pewno będę do niej wracać.

Najlepsze :)

Maseczki z Bielendy to mój pewniak jeżeli chodzi o pielęgnację cery, zawsze chętnie po nie sięgam - jak dla mnie to najlepsze drogeryjne maseczki :)

Peeling enzymatyczny ma przyjemną żelową konsystencję, łatwo się go rozprowadza i bez problemu zmywa. Skóra po jego użyciu jest dobrze oczyszczona, zmniękczona i przygotowana na dalszy krok pielęgnacyjny czyli na nałożenie maseczki :)
Maska ma gęstą konsystencję (typową dla glinek), co bardzo ułatwia aplikację ;) bez problemu się ją zmywa dzięki temu, że nie zastyga na tzw. "skorupkę" nie ściąga i nie podrażnia cery :)
Cera po zabiegu jest oczyszczona, wygładzona, rozjaśniona i nawilżona.
Ten duet jest bardzo delikatny w działaniu więc świetnie sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą, z naczynkami oraz skłonną do podrażnień.

Polecam :)

dobry

często kupuje maski z bielendy i bardzo podoba mi się, że teraz wprowadzili polączenie peelingu z maska, bo nie trzeba kupowac dwóch oddzielnych produktów. mam cere wrażliwą wieć wyprobowałam akurat ten produkt i jestem zadowolona z efektu. Peeling ma fajna zelowa konsystencję, dobrze usuwa naskórek, ale nie jest do tego zbyt mocny. A z kolei glinka mimo ze biała, bo zazwyczaj stosuję zielone glinki to równiez sprostała wymaganiom, więć jak najbardziej jestem na tak

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie małe