Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Pomme Anis Douche (Żel pod prysznic i do kąpieli `Jabłko z anyżem`)

Odkryj limitowaną edycję Yves Rocher z serii Les Plaisiris Nature o orzeźwiającym zapachu jabłka z anyżem. Kolekcja powstała specjalnie z myślą o wakacjach, idealnie oddając klimat beztroski, słońca i wypoczynku. Formuła zawiera olejek eteryczny z jabłka oraz olejek eteryczny z anyżu a także aloes z upraw biologicznych.
Żel pod prysznic `Jabłko z Anyżem` Pomme Anis Douche Yves Rocher z serii Les Plaisiris Nature pozostawia na skórze soczysty zapach jabłek a jednocześnie nie wysusza jej.

Cena: 16,90zł / 400ml; 6,90zł / 50ml
/w/

Nietypowy

Z żelami do mycia z YR mam relację love/hate bo wiem, że wiele z nich lubi wysuszać skórę, ale za to wiele razy dałam się skusić na jakąś limitowankę o ciekawym zapachu. Jabłko&anyż zwraca uwagę. Zapach jest odświeżający, z nutą korzenną, mocno owocowy. Bardzo mi się spodobał. Żel nie ma jakichś super właściwości - normalnie myje, spłukuje się ok, może mieć tendencje do wysuszania skóry niestety jak dużo żeli z YR.
Ale i tak go lubię.
Cena ok, średniowydajny. Niewygodna butelka, niech producent się zreflektuje!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Gdyby nie to niewygodne opakowanie byłby super

Pierwszy raz udało mi się załapać na letnią limitowaną edycję od YR. Do tej pory :cojest: udawało mi się załapywać tylko na te zimowe. A kosmetyki YR znam od 2005 roku i je lubię kupować (patrz mój profil ;)).

Bazylia z cytryną nie przypadły mi do gustu, więc zakupiłam wersję jabłko - anyż.

Niestety tu się czepnę. Jest niewygodne, bo nie ma pompki, którą trzeba dokupić. Otwór jest za duży, przez co można wylewać za dużo żelu na raz. Poza tym design jego jako taki jest ładny - jest przeźroczyste, szata graficzna mi się podoba. Za ten felerny otwór dozujący odejmuję raptem 0,5 gwiazdki.

Tu jest anyż? Ja go nie wyczuwam. Toć to zapach zielonego jabłuszka. Mi się podoba, bo dzięki temu jest świeżo, ale nie do przesady - właśnie cytryna z bazylią była w tym przypadku przegięta. Zapach idealny na te afrykańskie wręcz upały.

Konsystencja:
Typowo żelowa. Ani to glut vel flubber czyli coś co ucieka przez palce ani zbyt leista. Czyli dobrze jest. Tu jestem wymagająca bo miałam doczynienia z oboma skrajnościami.

Działanie:
Myje? Myje. Czy wysusza? Zachowuje się jak typowy żel, także lekkie wysuszenie jest. Nawilżenia z reklam Dove nie liczę (a mydło Dove mnie wręcz do złuszczania naskórka doprowadziło :cojest: ). Czyli balsam warto użyć po nim, ale nie jest to wysuszenie do przesady. I to mimo lata za oknem które daje mojej skórze na ciele w kość nieźle. To nie Avon Senses czy Soraya Delikatność czyli żele wysuszacze ekstremalne. Norma, czyli jest nieźle. Piana jest stabilna i jest sporo. Także dobrze tu jest z nią. Ja wylewam go na ciało, więc pewnie jeszcze lepsza byłaby na gąbce, ale i tak jest dobra, bo jest jej sporo i jest stabilna.

Cena / dostępność / wydajność:
Cena - typowa dla serii PN czyli w normie (no tej made by YR ;))
Dostępność: Salony firmowe i sklep internetowy czyli ok.
Wydajność - 400 ml poszło mi w 1,5 miesiąca czyli nie jest źle biorąc pod uwagę to, że przy upałach trzeba myć się 3 razy dziennie.

Ponowny zakup?
Nie. Jest to limitowana edycja, która zaraz zniknie z półek. Zaznaczyłam jednak opcję "tak" bo warto go przetestować. Także testujcie do póki szansa jest - mnie czekają jeszcze testy wielu żeli, także ponowienie zakupu sobie odpuszczę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Całkiem niezły :)

Zamówiłam ten żel w ciemno, uprzednio go nie wąchając. Przyznam szczerze, że zapach jest bardzo ładny, świeży i letni jednakże trochę mi przypomina zapach jabłkowego odświeżacza do powietrza :P ( Takiego odświeżacza w żelu do postawienia).

Jeśli chodzi o samo mycie to tylko na plus, bardzo dobrze się pieni, myje i pozostawia skórę czystą i pachnącą ! :)
Konsystencja całkiem niezła, żel jest bardzo wydajny :)

Jeśli chodzi o opakowanie to bardzo ładnie wygląda jednak bez pompki jest średnio wygodne, trzeba odkręcać i zakręcać a do tego dość duży otwór sprawia że czasami wyleci więcej żelu niż bym chciała.

Bardzo lubię wszystkie żele od yves rocher mimo ich niemałej ceny. Jeśli chodzi o ten to jak dla mnie zdecydowanie na plus ! :)

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni