L`biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Eksfoliacja`

L`biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Eksfoliacja`

Maseczka naprawcza `Eksfoliacja` Night Active z linii Dermomask L`biotica zawiera 3% kwasu migdałowego, który w łagodny i bezpieczny sposób pobudza odnowę komórkową skóry. Wygładza strukturę skórę i poprawia jej koloryt. W efekcie wielkość porów i zmiany potrądzikowe zostają zredukowane. Przeciwstarzeniowe działanie receptury potęguje zawartość aż 2% Ellagi-C, precyzyjnego składnika aktywnego. Ellagi-C zwiększa stężenie czystej witaminy C w fibroblastach uczestniczącej w syntezie kolagenu. Widocznie redukuje istniejące zmarszczki. Szlachetna esencja z Trufli Białej sprawia, że po zabiegu skóra odzyskuje aksamitną gładkość i promienistość.
Sposób użycia: maseczkę naprawczą `Eksfoliacja` Night Active z linii Dermomask L`biotica rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Zalecamy, aby aplikacja odbyła się między godz. 22:00 a 1:00, kiedy rozpoczyna się zwielokrotniony podział komórek skóry. Pozostawić na 10-15 min, po czym zmyć letnią wodą. Stosować co 3 dni w serii 8 zabiegów. W przypadku skóry wrażliwej stosować 1 raz w tygodniu w serii 4 zabiegów, skracając czas aplikacji do 8 minut.
Omijać okolice oczu. Po zabiegu unikać opalania oraz stosować kremy z filtrem UV. Przed użyciem maseczki zaleca się wykonanie próby tolerancji na skórze przedramienia. Odczucie delikatnego mrowienia w trakcie zabiegu, jak również zaróżowiony i / lub łuszczący się naskórek jest reakcją normalną, choć nie musi wystąpić. Niepokojącym objawem jest narastające ciepło oraz pieczenie i w przypadku ich wystąpienia maseczkę należy natychmiast zmyć letnią wodą.

krem
klasyczne
oczyszczające, wygładzające
w saszetce
<50ml

Z ciekawości kupiłam i nie żałuję

Przypadkiem na półce z maseczkami wpadła mi tubka pełnowymiarowa 30 ml z tą maseczką .Zdecydowanie wolę większe opakowania. Są bardziej ekonomiczne i można przeprowadzić pełen cykl i sprawdzić jak działa. Cena ok. 12 zł więc marzenie. Skusiłam się na 3% kwas migdałowy. Lubię ten produkt w kosmetykach, zwłaszcza że mam cerę wymagającą, mieszaną z mnóstwem niedoskonałości.
Maseczka ma konsystencje tłustego kremu, który po nałożeniu staje się transparenty. Zapach w pierwszej sekundzie jest bardzo przyjemny, odświeżający jednak w kolejnych sekundach staje się nieznośnie chemiczny. Pamiętam ten zapach z gabinetu chemicznego w szkole, jak się wąchało stare szklane pojemniki do doświadczeń ;-) Trochę mnie przestraszył ten zapach.
Zmywanie takiego kremu-maseczki nie jest łatwe. ślizga się i marze i trochę trwa zanim się ją zmyje.
Za to efekty tą super. Skóra jest mocno ukojona, baaardzo gładka i taka nawilżona, że hej. Polecam zwłaszcza tym osobą, które mają cerę mieszaną i tendencją do suchych skórek.

Otwiera pory

Kwas mandelic działa dobrze złuszczająco, otwiera pory, usuwa martwe komórki naskórka. Podoba mi się, że w składzie są odżywcze olejki. Polecam cerom tłustym z rozszerzonymi porami. Polecam również SleepMask Perfecta z tym samym kwasem.

Świetna maseczka

Kupiłam maseczkę przypadkiem, a okazała się niesamowicie przydatna. Świetnie złuszcza, idealna dla cery z niedoskonałościami i trądzikiem. Dostępna w aptekach np. DOZ :) Do tego w niewielkiej cenie.

Świetna maseczka która działa

Bardzo dobra maseczka. Po jej użyciu skóra jest gładka, rozświetlona, pory zwężone, niedoskonałości mniej widoczne. Już po pierwszym zastosowaniu widać różnicę. Może troszkę złuszczać skórę. Ale naprawdę działa. Jest wydajna, można ją także kupić w tubce. Cena za saszetkę czy tubkę nie jest wygórowana. Tubka to około 13 zł a saszetka 2-3 zł. Tylko nie we wszystkich aptekach można ją kupić, a jak jest to szybko znika. Bardzo polecam. Ja jestem zadowolona i często po nią sięgam. Dla mnie to hit

Blizny potrądzikowe zminimalizowane!

Po infuzji tlenowej czas przyszedł na eksfoliację. Sięgnęłam po nią głównie dlatego, że mam sporo przebarwień potrądzikowych. Kupiłam tubkę maski i stosowałam 3 razy w tygodniu na 8-10 minut. Zrobiłam dwie serie po 8 zabiegów. Zauważyłam poprawę kondycji skóry, rozjaśnienie blizn, niektóre z nich zeszły całkowicie! Jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno jeszcze nie raz wrócę do tej maseczki.

Jest bardzo dobra ;)

Maseczkę poleciła mi przypadkowo obca osoba w pracy ;) tak więc jak najszybciej popędziłam po kupno owej maseczki. Stosowałam ją mniej więcej 2 miesiące(1 raz na tydzień)
I wiecie co? Moje przebarwienia po trądziku znacznie zbladły, zmniejszyły się...
Buzia wydawała się być zdrowo rozświetlona i promienna. Gdy pojawiły mi się od czasu do czasu niewielkie, małe stany zapalne używałam tą maseczkę i w mojej opinii to tak jakby miała ona trochę działanie na te lekkie niegroźne 'wykwitki' trądzikowe :D
Zdecydowanie polecam i jestem na tak! ;)

Jestem na tak!

Maseczkę kupiłam po zachwytach nad infuzją tlenową (maska z tej samej serii). Było to moje pierwsze w życiu zetknięcie z kwasami. Jako że nie mam cery wrażliwej, szczerze wątpiłam czy stężenie zaledwie trzy procentowe da jakikolwiek rezultat. Na szczęście mimo tego niewielkiego stężenia, rezultat jest olśniewający, co zachęca mnie do ponownych eksperymentów z kwasami, w mocniejszym wydaniu.

Generalnie jeśli chodzi o moją cerę, to nie mam na co narzekać. Mój krem na noc uporał się z większością problemów (rozszerzone pory, przebarwienia, spadek elastyczności), jednak nie byłabym sobą, gdybym nie pragnęła jeszcze lepszych rezultatów. Najbardziej zależy mi na zlikwidowaniu szpetnych przebarwień, które niestety pojawiają się zawsze wraz ze słońcem, mniejszych i większych blizn (nie tylko tych po nieprzyjaciołach) oraz ogólnym wzmocnieniu skóry. I maska eksfoliująca poradziła sobie z tym wszystkim na medal.

Wczoraj wykonałam ostatni, ósmy zabieg i jestem oczarowana jej działaniem.

Moja twarz wygląda jak z najlepszej reklamy najdroższego podkładu. Zmieniła się nie tylko w wyglądzie, ale i dotyku, Pod palcami czuję, jakby mi wyrosła nagle całkiem nowa skóra. Jej faktura również się zmieniła, jest znacznie drobniejsza i gładsza. Dwie największe blizny uległy niewielkiemu rozjaśnieniu, przebarwienia natomiast w większości pozostały bez zmian. Mimo braku ich zlikwidowania, cera jest zdecydowanie jaśniejsza i ma bardziej równomierny koloryt. Pory są już praktycznie niewidoczne. Twarz jest super nawilżona odżywiona, miękka i gładka. Znacznie mniej się czerwieni i rzadziej się podrażnia. Podkład rozprowadza się jak marzenie. Nic się nie zbiera, nie włazi tam gdzie nie potrzeba, nie wyłażą żadne zadziorki. Nie ma ani jednej nierówności, grudek, żadnych krostek, no po prostu nic. Jak dodatkowo musnę się rozświetlaczem, to daję Wam słowo, że wyglądam jak 18-stka. Taka świeża, gładziutka, zdrowa i wypoczęta. Sama się zdziwiłam. A komplementów na temat mojej twarzy to ostatnio słyszę tyle, że powinnam popaść w samouwielbienie. Nawet tata stwierdził, że wyglądam podejrzanie dobrze. Tata. Ten, który nie zwrócił uwagi, jak w wieku 15 lat przyszłam od fryzjera ogolona na jeża, a miałam włosy do pasa.

Jestem pod wielkim wrażeniem działania maseczki. I ponieważ nic nie zmieniłam w swojej codziennej pielęgnacji wiem, że efekt w całości jest zasługą jej działania. Nie wiem ile czasu minie, zanim stan cery znów się pogorszy. Ale nawet jeśli to nastąpi, to teraz już wiem jak z tym walczyć. Na pewno wypróbuję inne kosmetyki z kwasami.

Maska jest wydajna. Opakowanie starczyło mi na 3 użycia. Pięknie pachnie, jest tania jak barszcz, nie uczula i naprawdę działa. Już dawno nie trafiłam tak dobrego kosmetyku.

Szczerze polecam!

Bardzo dobra

Kupiłam za namową pani w aptece. Okazała się bardzo dobrą, cena ok. 5 zł. Starcza na długo, używam już 2 tydzień, kupię na pewno jeszcze raz. Fajnie ożywia zmęczoną trądzikowej cerę. Rozjaśnia delikatnie przebarwienia. Trudno oczekiwać więcej od maseczki za 5 zł

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

pozytywne zaskoczenie

Dorzuciłam do koszyka tylko dlatego żeby załapać się na promocję a okazało się, że czeka mnie bardzo sympatyczna niespodzianka. Nie przesadzę jeśli powiem, że to najlepsza jednorazowa maseczka w saszetce, jaką kiedykolwiek kupiłam.

Całą zawartość zużyłam aż na 4 razy - a wcale specjalnie nie oszczędzałam. Konsystencja maseczki to bogaty krem, niemal maść. Można ją wmasować w skórę a ona i tak utrzymuje się na powierzchni skóry stosunkowo grubą warstwą.

Za sprawą dużej wydajności miałam okazję sprawdzić ją w aplikacji na parę sposobów. Najpierw użyłam jej oczywiście zgodnie z rekomendacją producenta - po 22, następnie wieczorem, ale przed 22 i jeden raz cieniutką warstwę nałożyłam na twarz zamiast kremu na noc, zmyłam rano. W każdej konfiguracji spisywała się na medal. Po pierwszej aplikacji skóra lekko szczypała, ale następnym razem już nie (zahartowała się ;) ).

Moja kwasolubna skóra przyjęła ją z entuzjazmem. Po serii &quot;zabiegów&quot; wyglądała widocznie lepiej - była gładsza, rozpromieniona, jak nowa. Za niecałe 5-6 złotych można sobie zafundować naprawdę świetną sesję pielęgnacyjną w domowym zaciszu.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka