L`Oreal Paris, Super Liner Mat - Matic (Matowy eyeliner w automatycznej kredce)

L`Oreal Paris, Super Liner Mat - Matic (Matowy eyeliner w automatycznej kredce)

Pojemność 1 szt

L'Oreal Paris Super Liner Mat - Matic to wodoodporny eyeliner ultra black w postaci wykręcanej, automatycznej kredki do oczu. Super Liner Mat - Matic pozwala na stworzenie idealnej kreski o mocno matowym wykończeniu. Z łatwością podkreśla linię rzęs. Przez swoją wodoodporną formułę świetnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych.

Beznadziejna

Kredka zdecydowanie nie jest warta więcej niż 5 zł.
Kolor nie jest głęboko czarny.
Kredka nie daje rady na linii wodnej.
Bardzo mocno trzeba ją przydusić, by malowała, przez co makijaż oka wychodzi jak u pandy ;)

Ale za to.... jest trwała.

Okropny!

W życiu nie miałam tak tępej w aplikacji kredki. Żal każdej złotówki, po kilku próbach wylądowała w koszu. Woskowa, twarda konsystencja uniemożliwia narysowanie czegokolwiek. Za tą cene mogę mieć dwie świetne żelowe konturówki z essence, szkoda się męczyć z przereklamowanym Lorealem. Dla mnie stanowcze NIE, NIGDY WIECEJ...

Bez zachwytu

Kredkę dostałam w prezencie. Osobiście do robienia kresek zdecydowanie wolę eyelinery w płynie lub żelu, a czarnej kredki od wieków nie używałam, ale postanowiłam dać kosmetykowi szansę.
Pierwsze, co rzuciło się w oczy, to zaokrąglona końcówka, którą trudno namalować precyzyjny kształt. Może nie miało by to znaczenia przy prostej linii np. na dolnej lini rzęs, ale na górnej powiece, gdzie najczęściej chcemy wypracować określony kształt kreski, zdecydowanie nie sprawdziło się takie rozwiązanie.
Druga sprawa - może trafiłam na trefny egzemplarz, ale jak dla mnie liner jest zdecydowanie zbyt twardy. Musiała dociskać go naprawdę mocno, a z upływem czasu było coraz gorzej. Po 2 miesiącach kredka była tak twarda, że kruszyła się na suche wiórki przy nacisku.
I moje ostatnie zażalenie - kolor. Matowy - owszem. Intensywny - na pewno nie.
Ostatecznie wykorzystywała go czasem jako lekką kreskę do roztarcia, a na niej i tak używałam zwykłego eyelinera.
Plus za wygodne rozwiązanie z "wykręcaniem" kredki i ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Świetna

Miałam w swoim życiu przeróżne kredki, jednak nie droższe niż 15 zł i żadna nie sprawdzała się nawet trochę dobrze. Postanowiłam więc zaryzykować i zainwestować trochę więcej pieniędzy. Co najlepsze, nie żałuję. Kredka jest świetna. Bezproblemowo utrzymuje się na linii wodnej. Kolor zdecydowanie na plus... Piękna, głęboka czerń. Polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku

Najlepsza

Póki co to najlepsza kredka jaką miałam. Kolor jest bardzo intensywny, łatwo rysuje się nią kreskę, utrzymuje sie bardzo długo. Jako wykręcana kredka jest bardzo wygodna. Przy niemal codziennym używaniu wystarczyła mi na 3 miesiące.